SK Ševětín – Centropen Dačice 2:7 (2:4)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Ševětín se nenachází v ideálním rozpoložení, což bylo patrné od prvních minut. Domácí byli zalezlí v bloku a úplně rezignovali na útočnou fázi. Nám se brzo podařilo vstřelit dvě branky, ale nepochopitelně jsme přestali hrát aktivně, čehož domácí využili k snížení. To nás však opět nastartovalo a do přestávky jsme zvýšili na 4:2, když se třikrát trefil Štolba a jednou já. Druhý poločas už byl zcela v naší režii a ze spousty šancí jsme přidali další tři góly, i když jich mohlo být mnohem víc. Druhý zásah jsem přidal já a prosadili se i Přikryl a Vacek. Celé utkání mělo jednoznačný průběh a naše vítězství je zcela zasloužené. Ševětín asi již čeká na konec sezony a vypadá to, že je se sestupem smířený. My se naopak definitivně zachránili.“

Branky: 23. Malec, 28. Dvořák – 10., 15. a 27. Štolba, 32. a 50. Beneš, 53. Jan Vacek, 75. Přikryl. ŽK: 2:0 (Sládek, Božovský). Rozhodčí: Valeš – Písek, Tomaň. Diváci: 50.
Dačice: V. Zejda – T. Zejda, Chyška, Leitkep, Máša (51. Slabý) – Přikryl, Brtník, Jan Vacek (76. Šimánek), Vítkovský (59. Brůžek) – Beneš, Štolba.

FC Chýnov – TJ Nová Včelnice 2:1 (2:0)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Bohužel jsme v prvním poločase nenavázali na výkon z minulého týdne proti Lišovu. Chýnov byl lepší, aktivnější, agresivnější, my naopak všude o krok pozdě. Domácí se tak zaslouženě dostali do dvoubrankového vedení. Hned po změně stran se nám povedlo snížit zásluhou Pavla Jaroše, ale jinak kvalita utkání poklesla a odehrával se spíše boj. Naše snažení navíc po hodině hry ovlivnila červená karta pro kapitána Pivka, který si neodpustil kritiku na adresu rozhodčího po diskutabilní penaltě, kterou však Chýnov nakonec neproměnil. Zbytek času už to byla tak trochu holomajzna a ve velkém vedru toho měli všichni dost. Soupeř si především za výkon v první půli asi vítězství zasloužil, my ale ostudu neudělali a při troše štěstí jsme bod uhrát mohli.“

Branky: 24. a 34. Havlík – 46. P. Jaroš. ŽK: 1:1 (Havlík – D. Jaroš). ČK: 0:1 (60. Pivko). Rozhodčí: Dimitrov – Herzog, Syrovátka. Diváci: 110.
N. Včelnice: Ködel – Vokuš, Malý, D. Jaroš, P. Jaroš – Petráš, Šlapanský, Tuček, Pivko, Němeček – J. Matějka (75. Novotný).