SK Lišov – FK Dačice 0:5 (0:2)

Josef Novák, trenér Dačic: „Zhruba dvacet minut se hrál vyrovnaný fotbal, bylo to takové oťukávání, ale zrodily se i nějaké šance. Po vedoucí trefě Vacka jsme však začali přebírat iniciativu a korunovali jsme to druhým gólem stejného hráče ve 37. minutě. Před druhým poločasem Lišov udělal nějaké změny, deset minut nás tlačil a vlastně se hrálo jen na naší polovině hřiště. Naštěstí se nám z brejku povedlo přidat třetí branku opět zásluhou Vacka, který tím docílil hattricku, což domácí položilo. Od té doby už jsme dominovali a Štolba přidal ještě dva zásahy, z nichž ten na 5:0 byl skutečně překrásný, když z půlky přeloboval lišovského brankáře. Ještě bych zmínil fakt, že kluci nepolevili v koncentraci ani za rozhodnutého stavu a vydrželi být aktivní až do konce, čímž zároveň pomohli našemu gólmanovi Markovi k čistému kontu.“

Branky: 15., 37. a 56. Vacek, 65. a 71. Štolba. Rozhodčí: R. Šťastný – Prinz, Saidl. ŽK: 3:3. Diváci: 60.

Dačice: Marek – Slabý, Vít Leitkep, Chyška, T. Zejda – M. Distel, Šimánek (88. Máša), Brtník, M. Moučka (74. Vítkovský) – Štolba (83. Vojtěch Leitkep), Vacek (68. Točík).

Sokol Třebětice – SK Nemanice 10:0 (3:0)

Marek Černoch, trenér Třebětic: „Soupeř k utkání přijel v oslabené sestavě a už od začátku bylo vidět, že to bude jen o nás, jak k zápasu přistoupíme. Kluci naštěstí nic nepodcenili, což je důležité a duel jednoznačně opanovali, takže zaslouženě bereme tři body.“

Branky: 70., 71. a 84. Trávníček, 47. a 63. R. Nehyba, 32. a 53. D. Kelbler, 14. V. Habr, 23. O. Černoch, 60. J. Chvátal. Rozhodčí: Dimitrov – Kříž st., Kříž ml. Bez karet. Diváci: 70.

Třebětice: Urbánek – V. Novák (67. Přívětivý), P. Kelbler, Tříletý, Švarc (85. V. Zejda)– V. Havlík, R. Nehyba, Habr, J. Chvátal – O. Černoch, D. Kelbler (60. Trávníček).