Sokol Třebětice – SK Lišov 2:1 (1:0)

Marek Černoch, trenér Třebětic: „V posledním domácím zápase jsme přivítali kvalitní tým z Lišova . My jsme od začátku byli aktivnější a soupeře jsme za první poločas ani jednou nepustili k naší šestnáctce. Vytvořili jsme si tlak a kvalitní byla i mezihra. Měli jsme dvě velké šance, vyšla až ta třetí a Vojta Habr nás poslal do vedení. Druhé dějství nabídlo podobný obrázek, i když Lišov využíval některých našich nepřesností k brejkovým situacím. Po chybě jinak spolehlivého brankáře dokonce hosté vyrovnali, za dvě minuty však Martin Kelbler překlopil vedení opět na naši stranu. Další čtyři stoprocentní šance zůstaly nevyužitý, přesto jsme zápas dotáhli zaslouženě do vítězného konce.“

Branky: 39. V. Habr, 51. M. Kelbler – 49. Červenka. Rozhodčí: Dimitrov – Jarolím, Ovčáček. ŽK: 1:1 (M. Kelbler – Leština). Diváci: 200.

Třebětice: Urbánek – Novák, P. Kelbler, Trávníček, Švarc – J. Chvátal, V. Habr, T. Chvátal (90. Tříletý) – O. Černoch, R. Nehyba – M. Kelbler (88. D. Kelbler).

FK Dačice – Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 3:0 (1:0)

Josef Novák, trenér Dačic: „Začali jsme aktivně a dokázali tak navázat na nasazení z předchozích dvou zápasů. V 17. minutě dal Štolba po pěkně zahraném rohovém kopu Distela vedoucí gól. Ale ten nám spíše trochu ublížil, přestali jsme hrát a hodně jsme polevili, i když hosté si žádnou příležitost nevytvořili. O přestávce jsme si k tomu museli něco důrazně říct, protože tohle určitě nechceme. Druhý poločas už byl lepší a Štolba přidal dva góly. Hru jsme kontrolovali a Veselí nemělo vůbec nic. Jedinou kaňkou utkání je zranění Vacka, který musel do nemocnice se zraněným kolenem. Především díky tomu, že Štolba má fantastickou střeleckou formu, jsme v tabulce tam, kde jsme.“

Branky: 17., 54. a 70. Štolba. Rozhodčí: Švec – Pečenka, Kovařík. ŽK: 3:1 (Chyška, Šimánek, Štolba – Berezný). Diváci: 80.

Dačice: Marek – Vít Leitkep, Brtník, Chyška, Slabý – T. Zejda, M. Distel (46. M. Votava), Šimánek (79. Máša), Přikryl (70. Vojtěch Leitkep)– Vacek (76. Šívr), Štolba (85. Vítkovský).