Zástupci okresu se loučili s rozdílnými pocity. Zatímco jindřichohradecký divizní nováček těsně podlehl v Doubravce, Třeboni se povedl husarský kousek a v závěru otočila duel s Českým Krumlovem.

Divize
Doubravka – Jindřichův Hradec 3:2 (2:1)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec: „Zápas nám nevyšel podle představ, protože jsme prospali první poločas. Kluci v něm neplnili to, co jsme si stanovili, zcela nám chyběla mezihra, a Doubravka nás začala díky výškové převaze přehrávat dlouhými nákopy a větším důrazem v osobních soubojích. My se sice paradoxně v 21. minutě dostali do vedení, když dlouhý výkop brankáře Hulíka dobře zpracoval a zakončil Toman, ale za dvě minuty po naší nepochopitelné chybě soupeř vyrovnal a v 37. minutě pod dalším našem zaváhání otočil skóre ve svůj prospěch. O přestávce jsem musel hráčům hodně důrazně promluvit do duše a ve druhé půli to bylo úplně jiné mužstvo. Hned po pěti minutách vyrovnal Janák a poté jsme spustili koncert nevyužitých šancí. V nich se ocitl dvakrát Toman, Kučera, Princ, Janák a mohl bych pokračovat. Za výkon po změně stran jsme si bodovat zasloužili, bohužel, sedm minut před koncem Doubravka po výborně zahraném přímém kopu zaznamenala vítěznou trefu.“

FK Jindřichův Hradec
Hulík – Blažek, Janák, Jáša, Völfel – Kučera (78. Waník), F. Votava, Jindra (46. Princ), Řehoř – Chalupský (46. Králíček), Toman.

Krajský přebor
Třeboň – Český Krumlov 3:2 (0:1)
František Švaňa, manažer Jiskry Třeboň: „Začali jsme dobře, na branku soupeře jsme během prvního poločasu vyslali devět střel a během čtyř minut jsme mohli vést 2:0. Co však dokážeme zahodit, to ani není možné… Takže samozřejmě platilo klasické nedáš – dostaneš a Krumlov se v 36. minutě dostal z dorážky do vedení. Bylo to jeho první větší ohrožení naší branky. Po hodině hry přišla další pohroma, když brankáře Kopecký fauloval ve vápně a hosté z penalty zvýšili. Naše mužstvo se ale naštěstí nepoložilo. V 72. minutě Průcha po nádherném fotbalovém momentu snížil, v 79. Růžička přeloboval brankáře a vyrovnal a o čtyři minuty později po brejku Holzepla s Průchou druhý jmenovaný rozhodl o našem vítězství. Jsme za něj moc rádi, poprvé v sezoně jsme dokázali otočit nepříznivý vývoj. Tuhle výhru jsme moc potřebovali, abychom si před zimní přípravou zvedli sebevědomí a taky jsme si to trochu vyžehlili u našich příznivců, kterých dorazilo více než tři sta padesát.“