Fotbalisté Třeboně ve svém úvodním vystoupení nečekaně prohráli v Roudném, když nezachytili úvod zápasu. Tentokrát si dali pozor a naopak sami v úvodní půlhodině zaskočili protivníka z Jankova třemi trefami, o které se postarali oba útočníci Průcha s P. Túmou. Hosté sice po změně stran snížili na rozdíl jediné trefy, ale ve vyhroceném závěru je přibrzdilo vyloučení Sedlice, a tak Jiskra už vítězství uhájila.

Ve střeleckém galapředstavení pokračuje Olešník. Ten má vzhledem k předehrávce posledního kola na svém kontě už tři utkání a ve všech svým soupeřům nasázel po pěti gólech. Nešetřil ani českokrumlovské fotbalisty. Souboj dvou nejúspěšnějších celků nedokončené sezony krajského přeboru měl rychlé rozuzlení a rozhodnutý byl už do přestávky, kdy brankář Slavoje lovil míč ze své sítě celkem čtyřikrát. Hosté po úvodní domácí porážce s Jankovem neuspěli ani ve druhém svém vystoupení a překvapivě uzavírají tabulku Turnaje přátelství.

Těžké soupeře měli hráči pořádajícího Roudného, kteří na svém stadionu přivítali divizní béčko Dynama posílené o řadu pendlů prvoligového týmu. Malše především v prvním poločase předvedla statečný výkon, ale po změně stran se už rozdíl v kvalitě a fyzické připravenosti projevil a budějovičtí fotbalisté si připsali povinné vítězství.

Jiskra Třeboň – SK Jankov 3:2 (3:1)

Branky: Průcha 2, P. Tůma – Smékal 2. Rozhodčí: Vican. ČK: 0:1 (Sedlic)

FK Olešník – Slavoj Český Krumlov 5:1 (4:0)

Branky: Dudek 2, Pícha, Lafata, Nýdl – Růžička. Rozhodčí: Tupý.

Malše Roudné – Dynamo Č. Budějovice B 0:4 (0:1)

Branky: Tomek 2 (druhá z pen.), Matoušek, Malecha. Rozhodčí: Krauskopf.

Příští program:

Č. Krumlov – Dynamo ČB B (pátek 19. června, 18 hodin), Olešník – Třeboň (pátek 19. června, 18 hodin), Jankov – Roudné (sobota 20. června, 17 hodin).

Tabulka

1. Olešník (KP) 3 3 0 0 16:6 9

2. Dynamo ČB B (divize) 2 1 0 1 8:5 3

3. Třeboň (KP) 2 1 0 1 5:5 3

4. Jankov (KP) 3 1 0 2 5:8 3

5. Roudné (I.A) 2 1 0 1 3:6 3

6. Č. Krumlov (KP) 2 0 0 2 1:7 0