Tým z lázeňského města vlétl do utkání jako uragán a po sedmi minutách vedl 2:0. Po čtvrthodině udeřil znovu a do přestávky ještě jednou, čímž bylo de facto rozhodnuto. Hosté z obavy, aby si neodvezli ještě mnohem větší příděl, po přestávce jen úporně bránili, a tak se Jiskra popáté prosadila až v samotném závěru.

Karel Bicenc, trenér Třeboně: „Do utkání jsme vstoupili výborně. Už ve 2. minutě se postavil Hromádka k rozehrání standardní situace a kvalitním centrem našel ve vápně nabíhajícího Matouška, který míč před brankářem šikovně protečoval do sítě. V 7. minutě Strakoničtí  faulovali ve vápně Bartoše a nařízený pokutový kop proměnil zkušeně Hromádka. V 16. minutě jsme zahrávali rohový kop a po kombinaci Hromádky a Radosty krásnou trefou zvýšil Bartoš na 3:0. Ve 36. minutě brankář Flaška rychlým rozehráním založil gólovou akci, když výkopem našel Tůmu a ten zakončil na přední tyč. V druhém poločase se soupeř soustředil spíše na obranu a my jsme dobývali jeho branku. Skórovat se nám povedlo až v 89. minutě po standardní situaci. Hromádka našel nabíhajícího Tůmu a ten hlavou uzavřel skóre. Pochvalu zaslouží celý tým.“

Jiskra Třeboň – Junior Strakonice 5:0 (4:0)
Branky: 37. a 89. Tůma, 2. Matoušek, 7. (pen.) Hromádka, 16. Bartoš. Rozhodčí: R. Šťastný – Boček, Vican. ŽK: 1:4 (Kopecký – Rybák, Bílý, Krejčí, Chalupa). Diváci: 80.
Třeboň: Flaška - Zavadil (66. Kocanda), Kopecký, Týnavský - Schneider, Bartoš, Candra (77. Pitelka), Hromádka, Matoušek (81. Beníšek) – Radosta, Tůma.


Načítám tabulku …