FK Protivín – Jiskra Třeboň 0:1 (0:1)

Petr Skála, trenér Třeboně: „V situaci, v níž se nacházíme, potřebujeme každý bod, takže vítězství v Protivíně je pro nás velmi cenné. Mužstvo mě potěšilo, předvedlo kolektivní a bojovný výkon. Navíc jsme podruhé v sezoně neinkasovali, což je obzvlášť venku příjemný bonus. Do vedení jsme se dostali v 33. minutě po parádní dalekonosné střele Bartoše, který napálil z první odražený balon kousek za půlkou a nedal domácímu brankáři šanci. Takový moment se jen tak nevidí, byla to neskutečná trefa. V závěru střetnutí nás domácí přitlačili, měli hodně rohů a přímých kopů, ale odolali jsme.“

Jiskru v 11. kole čeká další důležité střetnutí, v němž v neděli 10. října tradičně dopoledne přivítá souseda v tabulce Dražice (10.30 hodin), na které ztrácí jediný bod.

Branka: 33. Bartoš. ŽK: 4:1 (Bečvář, Hrachovec, J. Vorel, Z. Vorel – Průcha). Rozhodčí: Brom – Albert, Mach. Diváci: 100.

Třeboň: J. Skála – Bartl, Cimerhanzl, Zavadil, Bartoš – Radosta, Coliin, Kubata, Týnavský (89. Matoušek) – Průcha, Franěk (69. Hromádka).