Jiskra Třeboň – TJ Dražice 1:3 (1:1)

Karel Kladenský, trenér Jiskry Třeboň: „Věřili jsme, že veledůležitý zápas zvládneme. Dostali jsme se i do vedení po pěkné individuální akci Navrátila, jenže jsme si dali vlastní vyrovnávací gól a poločas jsme dohrávali trochu v křeči. Druhou půli jsme rozehráli solidně, vytvořili jsme si zajímavé příležitosti, jenže udeřilo na druhé straně po naší fatální ztrátě a přesném zakončení Kromky. Následně šly Dražice do oslabení po vyloučení jednoho ze svých hráčů, který v přerušené hře strčil do soupeře. Ale místo toho, abychom přesilovku využili, tak jsme naopak ještě inkasovali třetí gól. Další ztráta mrzí, ale rozhodně nic nevzdáváme a na podzim se pokusíme uhrát ještě co nejvíce bodů.“

Branky: 15. Navrátil - 25. vlastní (Lonsmín), 62. Kromka, 82. Stuchlík.

Rozhodčí: Žemlička - Brom, Kroutl. ŽK: 1:2. ČK: 0:1 (79. Štecher). Diváci: 120.

Třeboň: Skála – Švejda, Lonsmín, Koktavý, Tůma – Holzepl, Kubata, Matoušek, Doležal (72. Schneider) – Průcha, Navrátil.

Další výsledky 11. kola:

Lažiště - Čimelice 4:4, Sezimovo Ústí - Český Krumlov 1:7, Blatná - Strakonice 0:1, Osek - Olešník 3:3, Rudolfov - Milevsko 2:2, Protivín - Lom 0:0, Táborsko B - Jankov 1:1.