Centropen Dačice – Lokomotiva Č. Budějovice 3:3 (3:1)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Úvod nám příliš nevyšel, přestože jsme si řekli, že musíme začít aktivně. Tím nás překvapil soupeř a zaslouženě se dostal brzy do vedení. Naštěstí nás tato facka probrala a do konce první půle jsme byli jasně lepší, dominovali jsme na míči a vstřelili tři branky, když se trefil dvakrát Přikryl a jednou Křivánek. Další šance jsme ale nevyužili, a to se nám stalo osudným. Soupeř se totiž po změně stran nevzdal, srdnatě bojoval a protože nám se nedařila kombinace, dokázal i dvakrát skórovat. Jde o bodovou ztrátu, neboť si myslím, že jsme byli herně lepší a měli jsme i víc šancí.“

Branky: 11. a 44. Přikryl, 33. Křivánek - 9. a 77. Vaněk, 62. Hrabica. ŽK: 0:2. Rozhodčí: Šťastný - Tomaň, Saidl. Diváci: 83.

Dačice: Vacek – T. Zejda, Lovětínský (76. Máša), Chyška, Vítkovský (54. V. Moučka) – Přikryl, Brtník, Beneš, M. Votava, Šlápota (60. Peňáz) – Křivánek (65. M. Moučka).

TJ Nová Včelnice – Meteor Tábor 1:2 (1:2)

Vladimír Bervid, trenér TJ Nová Včelnice: „Utkání z naší strany charakterizovalo jednak neproměňování šancí a špatné řešení vznikajících možností, nebo individuální i týmové chyby, zbytečné ztráty míčů a následný tlak hostů. Inkasovali jsme v 16. a 38. minutě, za nás snížil těsně před přestávkou Petráš. Brankář Koudelka navíc chytil další tři až čtyři góly. Ve druhé půli jsem riskoval změnou rozestavení, ale k ničemu to už nevedlo a ani soupeř toho nedokázal využít. V naší situaci mi připadalo férové něco udělat, a tak jsem po zápase nabídl svoji funkci k dispozici. Nyní je na vedení klubu, zda mi dá dále důvěru, nebo mě vymění za někoho jiného.“

Branky: 44. Petráš - 16. Lachout, 38. Široký. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Nedvěd - Průchová, Klimeš. Diváci: 40.

N. Včelnice: Koudelka – Hornát, Malý, Šlapanský, Tuček (74. P. Jaroš) – D. Jaroš (71. Holec), Novotný (46. Didek) – Petráš, Němeček, Mareš – Pivko.