SK Ševětín – TJ Nová Včelnice 1:1 (1:0)

Vladimír Bervid, trenér TJ Nová Včelnice: „Utkání mělo stále stejný scénář. Domácí ze hry nevymysleli zhola nic, měli jen pár standardek a my se nemohli přes jejich zhuštěnou obranu prosadit. A tak jsme po jedné z nich ve 42. minutě inkasovali. Ani po změně stran se nám nedařilo překonat obranný val domácích, k čemuž jim notně mnoha způsoby pomáhali rozhodčí. Nechápu, proč to ti lidé činí. Dělám do fotbalu přes třicet let a pořád jsem takový blbec, že to chci měnit. A tak jsem jim řekl něco hodně od plic a byl jsem odměněn červenou kartičkou. Kluci bojovali, ale dál naráželi na zhuštěnou obranu, vylepšenou o tři pány. Nakonec přece jen v 67. minutě Didek srovnal. Domácí plus ti tři usilovali o svůj první bod, což se podařilo. Je to pořád stejné, úsměvné i tragické.“

Branky: 43. Novotný - 67. Didek.

Rozhodčí: Tauber - Mráz, Brych. ŽK: 0:1. ČK: 0:1 (trenér Bervid). Diváci: 47.

N. Včelnice: Koudelka – Průša (46. Horák), Malý, L. Šlapanský, Mareš (53. Jaroš) – Pivko, Heřmánek – Petráš, Tuček (51. Fanta), Němeček – Didek.

TJ Hluboká na Vltavou – Centropen Dačice 5:2 (3:0)

Jan Beneš, trenér Centropenu Dačice: „Na Hluboké se hrálo kvalitní utkání, v němž padalo hodně gólů a bylo k vidění spousta šancí. Domácí se dostali v první půli do tříbrankového vedení, nicméně herně to bylo vyrovnané. A to platilo i po změně stran, navíc se nám povedlo snížit na rozdíl jediné trefy, když skóroval Dědič a po něm i já. Už to vypadalo, že zaslouženě vyrovnáme, ale soupeř po brejkové situace zvýšil na 4:2, a tím rozhodl. V závěru ještě Hluboká přidala pátou trefu a pečetila své vítězství, ale výsledek je příliš krutý a neodpovídá průběhu. Na druhou stranu, pokud nebudeme proměňovat šance a nebudeme důraznější v obranném vápnu, nemůžeme usilovat o přední příčky. Příště se Ševětínem už musíme konečně naplno bodovat.“

Branky: 6., 25. a 29. Kadlec, 72. Antoš, 88. Novák - 54. Dědič, 62. Beneš.

Rozhodčí: Šťastný - Dimitrov, Černý. ŽK: 2:2. Diváci: 50.

Dačice: V. Zejda – Máša, Brtník, Chyška, Křivánek – Hric (75. Vítkovský), M. Votava, Točík, Šimánek – Beneš, Dědič.