Centropen Dačice – Sokol Bernartice 1:0 (1:0)

Jan Beneš, trenér Dačic: „Sedmdesát minut se hrálo poměrně vyrovnané utkání, kterému však chyběly brankové příležitosti. Obě defenzivy pracovaly výborně, navíc bylo cítit, že o mnoho nejde. V závěru první půle se zpoza vápna trefil Štolba a dostal nás do vedení. Druhý poločas probíhal v podobném duchu až do osudné sedmdesáté minuty, kdy přišla obrovská průtrž mračen. V tomto nepřehledném momentu jeden hostujících hráčů kopl Přikryla do hlavy a byl vyloučen. Hosté proti tomu začali vehementně protestovat, ale rozhodčí byl kvůli počasí nucen zápas přerušit. Po desetiminutové pauze se pokračovalo, ale většina povrchu hřiště se ocitla zcela pod vodou. Fotbal tak šel stranou a touha všech aktérů byla utkání dohrát bez zranění a v klidu. To se nakonec podařilo a my v tomto podivném duelu bereme tři body.“

Branka: 43. Štolba. ŽK: 2:2. ČK: 0:1 (73. Kovář). Rozhodčí: Talíř – Tůma, Novotný. Diváci: 55.

Dačice: V. Zejda – Vítkovský, T. Zejda, Leitkep, Máša – Přikryl (84. Peňáz), Brtník, Točík, Slabý (68. M. Moučka) – Štolba, Beneš.

TJ Nová Včelnice – ZD Kovářov 3:1 (1:1)

Zdeněk Malý, trenér Nové Včelnice: „Hned na začátku měl dvě šance Němeček, které neproměnil, a tak udeřilo na druhé straně a hosté šli už ve třetí minutě do vedení po našem nedůrazu, když jsme ve vápně nedokázali odkopnout balon. To nás však nepoznamenalo, měli jsme převahu a ve 34. minutě zaslouženě vyrovnal Pivko. Stejný hráč hned po obrátce přidal krásný druhý gól, což byl rozhodující moment. Až do konce jsme soupeři nic nedovolili a Zápotoka ještě připojil třetí trefu. Mohli jsme zvítězit mnohem větším rozdílem, ale říkám to pokaždé, sráží nás mizerná produktivita. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, navíc podruhé v řadě, což se nám v této sezoně ještě nepoštěstilo. Kovářov na mě působil malátným a odevzdaným dojmem.“

Branky: 34. a 47. Pivko, 63. L. Zápotoka – 3. Paták. ŽK: 2:0. Rozhodčí: Pečenka – Kříž, Svoboda. Diváci: 40.

N. Včelnice: Ködel – Vokuš (69. J. Matějka), Šlapanský, Tuček, P. Jaroš – Petráš, D. Jaroš, Hornát (52. L. Zápotoka), Pivko (80. Havlíček), Němeček – Didek.