Jiskra Třeboň – TJ Osek 2:0 (2:0)

Petr Skála, trenér Třeboně: „Proti velice kvalitnímu soupeři nám vyšel především první poločas. V něm jsme byli aktivní a dokázali jsme to promítnout i do skóre. Ve 20. minutě přišel ve vápně faul na Matouška a Hromádka nám z pokutového kopu zajistil vedení. Po půlhodině hry vybojoval balon Tůma a na konci této akce byl znovu Hromádka, jenž přidal druhou trefu. Osek má velice kvalitní tým, silný střed pole a výborné hráče jako třeba Kubiše, bratry Říské nebo bývalého brankáře Dynama Křížka což potvrdil hlavně po změně stran, kdy získal převahu. My však výborně a zodpovědně bránili a všechny ošemetné situace jsme dokázali vyřešit. Jsem spokojený, vítězství nad takovým protivníkem si vážíme.“

V předposledním podzimním kole celek z lázeňského města zajíždí v neděli 31. října do Rudolfova (10 hodin).

Branky: 20. (pen.) a 30. Hromádka. ŽK: 2:5 (Bartl, Bartoš – Šrámek 2, Kubiš, J. Říský, Čapek). ČK: 0:1 (68. Šrámek). Rozhodčí: Peterka – Polák, Brom. Diváci: 125.

Třeboň: J. Skála – Bartl, Zavadil, Cimerhanzl, Bartoš – Matoušek (82. Týnavský), Collin, Kubata, Radosta (89. Pancíř) – Tůma (43. Franěk), Hromádka.