Ve skupině A měla při lichém počtu účastníků volno Stará Hlína, přesto zůstává v čele tabulky. Druhá Majdalena totiž nenavázala na dvě předchozí nečekaná vítězství a zapsala si prví porážku. Se společným týmem Velenic a Nové Vsi držela krok sedmdesát minut, pak však během šesti minut inkasovala čtyřikrát. První výhru zaznamenali fotbalisté Stráže, kteří si poradili s mužstvem Číměře a bystřické rezervy.

Ve skupině B zůstávají při chuti hráči Kunžaku, kteří tentokrát nadělili sedm branek Cizkrajovu a s plným počtem bodů vedou tabulku. Jen o skóre za nimi se drží slavonický celek, jenž proti Starému Městu potvrdil roli favorita až po přestávce. Nezaváhali ani strmilovští fotbalisté, kteří si poradili s Popelínem.

Výsledky 3. kola

Skupina A
Majdalena – Č. Velenice B/Nová Ves 1:5 (1:1)
Branky: 43. Bartl - 20. a 70. Škácha, 71. Harazím, 73. Tetík, 76. Špringer. Rozhodčí: Kříž ml. - Kříž st., Kořínek.

Stráž - N. Bystřice B/Číměř 5:3 (4:2)
Branky: 7. a 29. Mikuláštík, 18. a 59. Labuť, 31. Kalvas - 33. a 40. Mihulka, 75. Kaiseršot. Rozhodčí: Boček – Šťastný, Brož.

Kunžak – Cizkrajov 7:0 (5:0)
Branky: 15., 28. a 35. Mašek, 2. a 53. Fáber, 1. Sulimenko, 88. Vilímek. Rozhodčí: Janovský – Saidl, Šťastný.

Strmilov – Popelín 3:0 (2:0)
Branky: 30. O. Nečeda, 42. Dohnal, 88. Petr. Rozhodčí: Devera – Janovský, Saidl. ŽK: 0:2.

Slavonice – Staré Město 4:0 (0:0)
Branky: 50. Marhoun, 55. Nevrkla, 82. Jahoda, 90. Nikrmajer. Rozhodčí: Kořínek – Bumba, Rous. ŽK: 0:1.