Exekutiva asociace rozhodla, že konečné pořadí zůstává podle stavu k 8. dubnu. Ve všech soutěžích na Jindřichohradecku to znamená stav po podzimní části, neboť ani jedna z nich na jaře nezačala (tabulky viz níže).

Kluby nepostupují ani nesestupují, vyjma případů doplnění soutěží, pokud se některé družstvo nepřihlásí. V takových případech se bude postupovat v souladu s příslušným platným ustanovením soutěžního řádu.

Z výše uvedeného vyplývá, že do soutěží v nadcházejícím ročníku 2020/2021 tak mají právo podat přihlášku stejné oddíly, které v příslušné soutěži působily doposud.

„Přihlášky do nového ročníku budou oddílům zaslány nejpozději do konce dubna,“ informoval sekretář Okresního fotbalového svazu v Jindřichově Hradci Jindřich Švec.

Ten dále upozornil, že termín losovacího aktivu OFS J. Hradec bude upřesněn až po losovacím aktivu krajského fotbalového svazu a návrh termínové listiny pro soutěže na Jindřichohradecku bude zpracován po vydání stejného dokumentu v kraji.

„Předpokládáme však, že okresní přebor mužů bude zahájený o víkendu 22. a 23. srpna,“ dodal Jindřich Švec.

Výkonný výbor FAČR vzhledem k okolnostem rovněž určil, že jarní přestupové okno pro amatéry se prodlužuje až do 31. května.

Tabulky soutěží na Jindřichohradecku
(konečný stav k 8. dubnu)

OP mužů

1. Suchdol B 13 8 1 4 32:19 25

2. Horní Žďár 13 7 4 2 31:19 25

3. Stará Hlína 13 6 4 3 31:19 22

4. Strmilov 13 6 3 4 32:21 21

5. Novosedly 13 6 3 4 36:28 21

6. Stráž 13 5 4 4 30:31 19

7. Číměř/Nová Bystřice B 13 5 2 6 36:37 17

8. Chlum 13 5 2 6 36:37 17

9. Staré Hobzí 13 3 6 4 28:29 15

10. Popelín 13 4 3 6 22:26 15

11. Jarošov 13 4 3 6 26:32 15

12. Nová Včelnice B 13 4 3 6 26:38 15

13. Kunžak 13 4 2 7 20:27 14

14. Peč/Český Rudolec 13 2 4 7 14:37 10


OS mužů sk. A

1. Halámky/Hranice 8 8 0 0 22:6 24

2. Plavsko 8 5 0 3 22:13 15

3. Lodhéřov 8 4 1 3 26:13 13

4. Nová Ves 8 3 3 2 14:9 12

5. Klikov 8 3 1 4 15:25 10

6. Staňkov 8 3 0 5 16:19 9

7. Rapšach 8 3 0 5 18:26 9

8. České Velenice B 8 2 2 4 14:24 8

9. Majdalena 8 1 1 6 10:22 4


OS mužů sk. B

1. Dačice B 8 8 0 0 25:11 24

2. Horní Pěna 8 6 1 1 30:15 19

3. Cizkrajov 8 3 3 2 17:15 12

4. Staré Město 8 4 0 4 16:17 12

5. Lásenice 8 3 1 4 24:21 10

6. Dešná 8 2 1 5 20:26 7

7. Slavonice B 8 2 1 5 19:27 7

8. Třebětice B 8 1 3 4 16:23 6

9. Buk B 8 1 2 5 13:25 5


OP starší žáci

1. Dačice 4 4 0 0 26:6 12

2. Nová Včelnice 4 2 1 1 24:11 7

3. Strmilov/Studená 4 2 1 1 11:7 7

4. Nová Bystřice/Chlum 4 0 1 3 2:20 1

5. Kardašova Řečice 4 0 1 3 2:21 1


OP mladší žáci

1. Dačice 8 8 0 0 94:22 24

2. J. Hradec B 8 6 0 2 87:23 18

3. Strmilov 8 5 1 2 53:26 16

4. Nová Včelnice 8 4 2 2 39:30 14

5. Slavonice 8 4 1 3 35:27 13

6. Třebětice 8 3 0 5 27:30 9

7. Nová Bystřice/Chlum 8 1 2 5 25:52 5

8. Novosedly/Stráž 8 1 2 5 23:78 5

9. Kunžak 8 0 0 8 6:101 0