Ve skupině A, která se hraje ve Staré Hlíně, mohly před závěrečným třetím kolem na finále pomýšlet hned tři celky, tedy béčko Dačic, domácí klub a při souhře výsledků i velenická rezerva. Posledně jmenovaný tým však souboj s Číměří nezvládl a inkasoval půltucet gólů. Bylo tak jasné, že do finále půjde vítěz následného duelu.

Mužstvu od Dyje vyšel parádně začátek a po čtvrthodince zásluhou nejlepšího střelce turnaje Šimona Hrice vedlo 2:0. Když do přestávky ještě zvýšil Šlápota, začínalo být jasné, že starohlínský klub pohárovou trofej neobhájí. To potvrdil i druhý poločas, v němž Dačice přidaly zásluhou Dvořáka ještě dva přesné zásahy a mohou se těšit z premiérové účasti ve finálové bitvě.

V druhé skupině na jindřichohradecké Piketě se odehrál přímý souboj o postup do finále mezi Strmilovem a Popelínem, který byl ve výhodnější pozici a stačil mu bod. Jiskra však zápas zvládla na jedničku, v každém poločase zaznamenala po dvou gólech v rychlém sledu a může se těšit na souboj s Dačicemi.

Ve druhém duelu padlo 11 gólů. Kunžak jich do cizkrajovské sítě nasázel sedm a činil se především František Fáber, který obstaral hned čtyři.

Finálové klání se tedy uskuteční v sobotu na starohlínské umělce a vítěz duelu kromě trofeje získá i právo účast v krajské části Českého poháru.

Skupina A

FK Dačice B – FK Stará Hlína 5:0 (3:0)

Branky: 7. a 15. Š. Hric, 62. a 84. Dvořák, 39. Šlápota. Rozhodčí: Janíček – Janíček ml., Kořínek. Bez karet. Diváci: 30.

Loko České Velenice B/Spartak Nová Ves – Sokol Číměř/Jiskra Nová Bystřice B 0:6 (0:2)

Branky: 12. vlastní (Haumer), 19. Kaiseršot, 49. Veith, 62. J. Drábik, 84. M. Drábik. Rozhodčí: Janíček – Janíček ml., Kořínek. ŽK: 1:0. Diváci: 20.

Konečné pořadí

1. Dačice B 3 2 0 1 12:4 6

2. Číměř/N. Bystřice B 3 1 1 1 8:6 4

3. Stará Hlína 3 1 1 1 4:6 4

4. Č. Velenice B/Nová Ves 3 1 0 2 3:11 3

Skupina B

TJ Kunžak – Vysočina Cizkrajov 7:4 (5:2)

Branky: 8., 16., 41. a 46. F. Fáber, 32. Hrůza, 37. Vilímek, 66. Račák – 27. a 68. Volráb, 11. Chaloupka, 56. Kubát. Rozhodčí: Prinz – Hanzal, Saidl. Bez karet. Diváci: 11.

Jiskra Strmilov – SK Popelín 4:0 (2:0)

Branky: 15. Novák, 20. (pen.) Hudec, 71. Dohnal, 74. O. Nečeda. Rozhodčí: Hanzal – Prinz, Sadil. Bez karet. Diváci: 20.

1. Strmilov 3 2 1 0 13:4 7

2. Popelín 3 2 0 1 8:7 6

3. Kunžak 3 1 1 1 13:12 4

4. Cizkrajov 3 0 0 3 5:16 0