V duelu s účastníkem I. rakouské ligy měli od začátku černobílí více ze hry a vypracovali si i několik slibných šancí. Už ve 13. minutě našel Kladrubský volného Jánošíka, jehož střelu však brankář Gremsl vyrazil na roh, devět minut nato ale po Janošíkově nahrávce Ekpai dal na 1:0.

Po přestávce sice domácí ve snaze vyrovnat převzali nakrátko iniciativu, do šancí je ale Jihočeši nepustili a sami naopak dvěma slepenýma góly během dvou minut zápas rozhodli. Oba góly vstřelil po Mršičově asistenci Pavel Šulc, jenž se na jih Čech vrátil na hostování z Plzně.

V pátek hraje Dynamo s týmem Red Bull Salcburk (18.00).

St. Pölten – Dynamo 0:3 (0:1) - Branky: 51. a 53. Šulc, 22. Ekpai. Dynamo ČB: Vorel – Kladrubský (46. Čolič), Králik (46. Novák), Havel (46. Talovierov), Skovajsa (46. Kopečný) – Javorek (46. Čavoš), Valenta – Ekpai (46. Meszároš), Šulc, Jánošík (46.Mršič) – Brandner (46. Bassey).