Lídra totiž po remíze 3:3 obrali na jeho hřišti o dva body a vzhledem k tomu, že oba jeho pronásledovatelé z Č. Rudolce a Číměře nezaváhali, musí si počkat nejméně do příštího kola. V něm však Kunžak zavítá na horkou půdu třetí Číměře. Druzí Českorudolečtí pak hostí Jarošov.

Jistotu, i když ne zrovna radostnou, mají naopak v Deštné, která se stala prvním sestupujícím do okresní soutěže. O tom, kolik týmů ji doprovodí, však rozhodne i vývoj situace v I. B třídě. Černého Petra zatím v rukách drží Halámky, jistotu však nemají ani H. Pěna a St. Hlína.

KUNŽAK – JAROŠOV 3:3 (1:2)

Vedoucí gól domácích na jejich kopačky paradoxně místo uklidnění vnesl nervozitu, čehož Jarošov využil už v prvním dějství k otočení skóre. Hosté byli po většinu času lepším týmem, který dobře kombinoval, a po změně stran přidal další trefu. Kunžak se vzpamatoval až v závěru, kdy se mu podařilo aspoň vyrovnat. Konečná remíza však Kunžaku ještě jistotu postupu do I. B třídy nedává.

Branky: Šolín 2 (jednu z 11), Grausam – Vokurka, L. Leixner, Šenkýř.
Rozhodčí: Maňhal.
ŽK: 1:2.
Diváci: 60.

ČÍMĚŘ – STARÁ HLÍNA 1:0 (1:0)

Hostům nešlo upřít snahu poprat se o důležité body v cestě za záchranou, ale číměřský tým působil přece jen kompaktnějším dojmem. Podržel ho i jistý gólman Rešl a v ofenzivě spoléhal především na mladého ostrostřelce Záhorku. Ten sice tři obrovské šance zahodil, ale jedinou trefou utkání už v první půli zajistil svým barvám tři body.

Branka: Záhorka.
Rozhodčí: Hešík.
Bez karet.
Diváci: 80.

DEŠTNÁ – Č. RUDOLEC 1:4 (0:1)

Fotbalisté Deštné po pěti letech opouštějí okresní přebor, čímž si pokazili letošní oslavy 75. výročí založení klubu. Sestupový ortel jim podepsal Rudolec, s nímž dokázali držet krok pouze 60 minut. Pak se hostům podařilo vstřelit dva slepené góly, což Deštné definitivně vzalo jakoukoliv naději na případný zvrat.

Branky: Maršák – Zamazal, Pátek, V. Tesař (11), Buček.
Rozhodčí: Přikryl.
ŽK: 2:4.
Diváci: 70.

KLIKOV – SUCHDOL B 1:6 (1:3)

Velkou marodkou oslabený Klikov neměl proti hostům se čtyřmi hráči áčka v sestavě příliš šancí na slušný výsledek. Obzvlášť, když v místním derby zvolil proti rivalovi otevřený způsob hry. Rychlejší suchdolští fotbalisté dokonale trestali chyby v rozehrávce Blesku, a to navíc neproměnili všechny možnosti, jenž jim domácí nabídli.

Branky: D. Marek – L. Soudek 2, J. Záruba 2, Kubašta, Rácik.
Rozhodčí: Devera – Musil, Jann.
ŽK: 1:0.
Diváci: 140.

STUDENÁ – HORNÍ PĚNA 4:1 (1:1)

Úvodní dějství přineslo naprosto vyrovnanou partii, v níž hosté navíc působili fotbalovějším dojmem. Jenže po obrátce Studená zvýšila výkon na plné obrátky, soupeři téměř nic nedovolila a svou převahu proměnila v jasné vítězství.

Branky: Dvořák 3, Mitas – Bicenc.
Rozhodčí: Nejezchleb.
ŽK: 1:0.
Diváci: 110.

STRÁŽ – HRANICE 2:3 (0:2)

Domácí prospali celý první poločas, kdy první dvě střely Hranic ze střední vzdálenosti skončily v síti a třetí na břevně. Po změně stran sice Stráž dvakrát snížila na rozdíl jediné trefy, ovšem manko z malátné úvodní pětačtyřicetiminutovky již nedohnala.

Branky: 62. a 71. V Princ – 10. Vach, 13. Dvořák, 67. Jan Herzog.
Rozhodčí: Janák.
ŽK: 2:2.
Diváci: 60.

HALÁMKY – ST. MĚSTO 4:1 (2:0)

Na výkonu Halámek nebylo vůbec znát, že hrají ve velkém ohrožení sestupem. Už ve 4. minutě se prosadil z penalty M. Slavík, který se do poločasu trefil ještě jednou. Domácí po hodině hry vytáhli skóre až na 4:0 a Staré Město čestný úspěch zaznamenalo až v závěru střetnutí.

Branky: 4., 22. a 60. M. Slavík (první z 11), 53. Pelouch – 86. Zelenko.
Rozhodčí: Hrkal – Ernst, Novotný.
ŽK: 0:6.
Diváci: 55.