Zápas nakonec po výsledku 3:3 skončil spravedlivou dělbou bodů, kterou Jiskře zachraňoval v poslední minutě Rossmann, jenž se zároveň blýskl hattrickem. V sestavě Centropenu zase hrál prim Jindra, autor dvou gólů. Dačice přezimují na osmé příčce, jejich protivník je desátý. Jindřichohradecký celek, který trojici zástupců okresu doplňuje, půjde do jarních bojů z jedenáctého místa.

Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (10. místo): „Hostující celek využil hned naší první chyby a ujal se vedení. Od té doby jsme sice měli mírnou převahu, ta však většinou končila na hranici šestnáctky a během první půle jsme si dokázali vytvořit prakticky jen jedinou příležitost. Po změně stran jsme dačické fotbalisty přimáčkli, jenže po další minele naše mužstvo v 52. minutě znovu inkasovalo. O čtyři minuty později se poprvé trefil Rossmann a snížil, po dalším zaváhání naší defenzivy ale soupeř znovu získal dvoubrankový náskok. Pak Wolf nastřelil břevno a odstartoval sérii našich šancí. V 70. minutě se opět prosadil Rossmann, který nakonec v samém závěru svým třetím gólem rozhodl o remíze. Branková úroda se divákům musela líbit, nám už však méně. S podzimním vystoupením nemůžeme být spokojeni, protože jsme zbytečně ztráceli body hlavně v domácím prostředí. Do konce měsíce ještě budeme trénovat, poté hráči dostanou volno a k zahájení zimní přípravy se sejdeme 14. ledna. Využívat budeme našich podmínek, kde nám nic nechybí. Účast na turnajích neplánujeme, hrát budeme jen přátelské zápasy."

Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (8.): „Utkání jsme zahájili solidně a z naší aktivity vzešla i vedoucí branka Josefa Nováka. Pak jsme však iniciativu přenechali domácím, kteří si naštěstí příliš možností k zakončení nepřipravili. Úvodní dějství provázela poměrně neurovnaná hra, takže příliš pohledného fotbalu k vidění nebylo. Po obrátce už to bylo lepší a na obou stranách přibylo i šancí. Třeboň se tlačila dopředu, my se soustředili na brejky. Při nich se dvakrát trefil do černého Jindra, jinak náš nejlepší hráč. Další šance jsme ale nevyužili a v závěru nás to mrzelo, neboť domácím se povedlo vyrovnat. Sportovně však musím přiznat, že plichta je zasloužená. Na podzim mužstvo získalo 21 bodů, s čímž jsme spokojeni, i když je nutné říci, že jsme se nevyvarovali velkých výkyvů. Nyní si od fotbalu odpočineme, během tří týdnů bychom měli mít jasno o tom, co všechno během zimní přestávky absolvujeme a také s jakým kádrem. Ohledně případných posil se něco rýsuje, ale uvidíme, co se nám nakonec povede zrealizovat. Všichni si však velice dobře uvědomujeme, že ve druhé polovině nás nečeká nic snadného."

TŘEBOŇ – DAČICE 3:3 (0:1)
Branky: 56., 68. a 90. Rossmann – 52. a 64. Jindra, 17. J. Novák. Rozhodčí: Chvála – Tesař, Herzog. ŽK: 2:4. Diváci: 150.

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Kolský, Wolf, Holý (65. Ždimera), Sláma – Raček, Šafránek, Janoušek, Franěk – Tejml (70. Zvánovec), Rossmann. Trenér: Marcel Tomášek.
CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Černý, Kněžínek, Nosek, P. Novák – Brandl (10. Chvátal), Celý, Jindra, J. Novák (90. Distel) – M. Ferdan (79. Krtek). Trenér Tomáš Krejča.