Okresní přebor mužů - 7. kolo
Dešná – Suchdol B 4:2 (2:1), Furdan 2 (1x11), Novotný, Krejčí (11) – Hofbauer 2.
Novosedly – Halámky 3:1 (2:0), Fryš 2, Voldřich – M. Slavík.
St. Hobzí – Klikov 0:3 (0:2), Zegermacher 2, M. Rezek.
Strmilov – Popelín 1:0 (0:0), Kubíček.
Stráž – Hranice 2:1 (0:1), Z. Mládek, Jiří Rybecký – Jiří Herzog.
K. Řečice B – St. Hlína 2:1 (0:0), Kovář (11), Grošek – Pfeifer.
Břilice – Studená 4:1 (3:0), Vochoska 2, T. Kučera, J. Kučera – Dvořák.

Okresní soutěž mužů sk. A - 5. kolo
Lodhéřov – Č. Velenice B 3:0 (2:0), V. Matoušek 2, Pavouk.
Nová Ves – Rapšach 3:2 (3:2), Trmal 2, P. Adensam (11) – Šikr, M. Šroub.
Majdalena – Deštná 0:5 (0:2), Baláž 2, Šamal, Klokner, D. Maršák.
Horní Žďár – Buk 0:1 (0:0), Filip.
Chlum B – Lásenice 2:4 (2:2), Mareš 2 – Demeter, Blažek, Novák, Maxa.
Plavsko – Staňkov 1:2 (0:0), Kaštánek – Fleischman, Černoch.

Okresní soutěž mužů sk. B - 5. kolo
Peč – Číměř 2:1 (1:0), Soldán, Zich – Vrzal (11).
St. Město – Třebětice B 3:1 (2:1), Zelenko, Licehamr, Sivok – T. Chvátal.
Strmilov B – Jarošov 0:4 (0:2), Stejskal 2, I. Moudrý (11), Čejna.
Cizkrajov – Č. Rudolec 2:2 (1:1), Kubát 2 – Bártů 2.
Kunžak – Horní Pěna 2:3 (1:0), Hudziec 2 – Sivák, Bicenc, Tůma.
N. Včelnice B – Slavonice B 6:0 (2:0), Holický 2, J. Matějka 2, Praus, M. Blažek. 

Okresní přebor mužů
1. Břilice                   7 5 2 0 19:8  17
2. Klikov                   6 4 2 0 13:7  14
3. Strmilov                7 4 2 1 10:6  14
4. Studená                7 4 1 2 22:16 13
5. Stráž                    7 4 0 3 15:6  12
6. St. Hobzí               7 3 2 2 19:12 11
7. Novosedly             7 3 1 3 12:12 10
8. St. Hlína                7 3 0 4 13:9   9
9. Dešná                   7 2 2 3 13:19  8
10. Popelín                7 1 4 2  8:11  7
11. K. Řečice B          7 1 3 3  4:11  6
12. Hranice               6 1 1 4  8:15  4
13. Suchdol B            7 1 1 5  7:17  4
14. Halámky              7 0 3 4  7:21  3

Okresní soutěž mužů sk. A
1. Rapšach                5 4 0 1 15:6  12
2. Staňkov                5 4 0 1 16:9  12
3. Plavsko                 5 3 0 2 14:6   9
4. Deštná                  5 3 0 2 14:9   9
5. Buk                      5 3 0 2  7:9   9
6. Lásenice               4 2 1 1  9:7   7
7. Nová Ves              5 2 1 2  8:12  7
8. Horní Žďár            5 1 2 2  4:6   5
9. Č. Velenice B         5 1 1 3 12:12  4
10. Majdalena           5 1 1 3  7:14  4
11. Lodhéřov            4 1 0 3  7:12  3
12. Chlum B              5 1 0 4 11:22  3

Okresní soutěž mužů sk. B
1. Peč                      5 4 1 0 18:3  13
2. St. Město              5 4 0 1 11:5  12
3. Cizkrajov              5 3 2 0 11:6  11
4. Číměř                   5 3 0 2 24:8   9
5. N.Včelnice B          5 3 0 2 23:19  9
6. Č. Rudolec            5 2 1 2 11:15  7
7. H. Pěna                5 2 0 3  7:18  6
8. Třebětice B           5 1 1 3 13:11  4
9. Slavonice B           5 1 1 3  4:15  4
10. Jarošov               4 1 1 2  6:8   4
11. Kunžak                4 1 1 2  9:13  4
12. Strmilov B           5 0 0 5  2:18  0