DEŠNÁ – STUDENÁ 0:4 (0:2)
Domácí tým strávil třicet minut na polovině soupeře, ale pak přišel rychlý protiútok a Studená se dostala do vedení. V podobném duchu se nesl vlastně celý zápas, v němž hostující tým spoléhal na brejky, při nichž se jako ryba ve vodě cítil hlavně nejlepší střelec soupeře Libor Dvořák, jenž se trefil třikrát.
Branky: Dvořák 3 (1x11), D. Adamec. Rozhodčí: Svítil. ŽK: 2:0. Diváci: 45.

STRMILOV – KLIKOV 1:1 (1:1)
První poločas před výbornou diváckou kulisou nabídl vyrovnaný fotbal, oba celky pozorně bránily a do šancí se dostávaly pouze sporadicky. I tak se na každé straně jednou měnilo skóre. Nejprve se prosadil klikovský Šetka, o dvanáct minut později přišlo vyrovnání, když se po přímém kopu před hostující brankou nejlépe zorientoval strmilovský kapitán Jiří Hanzal. Po obrátce domácí fotbalisté soupeře zatlačili, ale žádnou ze svých příležitostí využít nedokázali.
Branky: 32. J. Hanzal – 20. Šetka. Rozhodčí: Janák. ŽK: 0:2. Diváci: 110.

NOVOSEDLY – ST. HLÍNA 1:3 (1:0)
Novosedly zahájily utkání aktivně, ale Stará Hlína dobře bránila, takže skóre se měnilo až těsně před přestávkou. Hostující obrana totiž zastavila průnik Smitky jen za cenu faulu a Poborský se ze značky pokutového kopu nemýlil. Začátek druhého dějství však domácí prospali, takže po třech minutách bylo vyrovnáno. Pak se hrál fotbal plný nepřesností. Mužstvo Staré Hlíny si se všemi pokusy soupeře dokázalo poradit a naopak v závěru udeřilo, když nejprve proměnil penaltu Kadlec a po něm ještě výhru pečetil Pfeifer.
Branky: Poborský (11) – Kadlec, Hadač (11), Pfeifer. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:0. Diváci: 90.

STRÁŽ – SUCHDOL 11:0 (7:0)
Nekompletní fotbalisté suchdolské rezervy s pěti dorostenci v sestavě inkasovali už ve druhé minutě a v dalším průběhu čelili trvalému tlaku Stráže. Ta si bez větší námahy vylepšila skóre, když se pěti trefami blýskl její útočník Zdeněk Mládek.
Branky: Z. Mládek 5, D. Přílepek 3, Petr Přílepek, Říha, Koudelka. Rozhodčí: Chvála. bez karet. Diváci: 50.

ST. HOBZÍ – HRANICE 5:1 (3:1)
Od začátku měl domácí celek utkání plně ve své režii, i když po rychlém vedoucím gólu později chyboval a dovolil Hranicím vyrovnat. Ani to však hráčům Starého Hobzí sebevědomí nenahlodalo. Do přestávky zvýšili náskok na 3:1 a po změně stran vyjádřili svou převahu dalšími dvěma zásahy, když navíc ještě několik dobrých možností prohospodařili.
Branky: Švarc 2, Malášek, Štibich, Habr – Řežáb. Rozhodčí: Vican. ŽK: 0:1. Diváci: 70.

K. ŘEČICE B – POPELÍN 3:0 (2:0)
V souboji nováčků měli domácí v prvním poločase opticky herně navrch a kromě dvou gólů ještě dvakrát nastřelili tyč. Popelín si však také vytvořil řadu příležitostí, když dvakrát trefil břevno a třikrát jeho hráči postupovali sami na brankáře, ale v koncovce jeho hráči pohořeli. Hosté po změně stran Řečici zatlačili, ale naráželi na pozornou obranu, takže se neprosadili. A když v závěru hráli vabank, inkasovali v 89. minutě ještě jednou.
Branky: Pražák, Idrizaj, Z. Roubík. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 1:2. Diváci: 50.

BŘILICE – HALÁMKY 11:1 (3:1)
Duel lídra s posledním celkem přeboru přinesl zcela jednoznačnou partii, v níž si osobní bilanci vylepšil především Redžepi, který se do sítě Halámek trefil hned pětkrát. Břiličtí kromě jedenácti gólů orazítkovali ještě dvakrát tyč a zahodili minimálně šest dalších tutovek.
Branky: Redžepi 5, Tůma, M. Jiráček, P. Jiráček, Matoušek, Vochoska, Houdek – M. Slavík. Rozhodčí: Bicek. ŽK: 1:2. ČK: 1:0 (Vochoska). Diváci: 80.