STUDENÁ – STRÁŽ 3:0 (1:0)
Po naprosto vyrovnaném úvodním dějství hostující tým po změně stran zcela vyklidil pozice. Hrálo se tak prakticky pouze na jednu branku a Studená bez větších problémů dalšími dvěma přesnými zásahy pojistila své zasloužené vítězství, když navíc spálila ještě řadu tutovek.

Branky: Dvořák 2, Mitas.
Rozhodčí: Devera.
ŽK: 2:2.
Diváci: 80.

JAROŠOV – HORNÍ PĚNA 0:2 (0:1)
Jarošovské fotbalisty zřejmě ukolébalo předchozí vítězství v Č. Rudolci a tentokrát své příznivce zklamali. Z jejich strany za zmínku stojí pouze nastřelené břevno kapitána Bindra, který navíc pro zranění nedohrál. Horní Pěna měla v nepříliš pohledném střetnutí hru ve své moci a jeho vývoj plně kontrolovala.

Branky: Bicenc, Marek Beran.
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 0:3.
Diváci: 50.

ST. MĚSTO – STAŇKOV 1:4 (1:1)
Domácí kanonýr Zelenko sice dostal své barvy ve 12. minutě do vedení, ale hostující Hešík stačil těsně před koncem jinak herně vyrovnané první půle srovnat skóre. Zápas se zlomil v 64. minutě, kdy se nováček dostal do vedení. Od té chvíle převzal iniciativu a dalšími dvěma góly pečetil své zasloužené vítězství.

Branky: Zelenko – Hešík, Mutina, Pipek, Matuška.
Rozhodčí: Picka.
ŽK: 1:1.
Diváci: 60.

HALÁMKY – KLIKOV 2:3 (2:1)
Hráči Halámek si během první půle sice vytvořili dvoubrankový náskok, ale nakonec jim zbyly pouze oči pro pláč. Po trefě Dudy a vlastním gólu klikovského Mužíka hostující Nedvěd dvěma proměněnými penaltami vyrovnal a o vítězství Blesku se v tvrdě hraném derby, při němž padlo osm žlutých a dvě červené karty, postaral Šerý.

Branky: Duda, vlastní – Nedvěd 2 (obě z 11), Šerý.
Rozhodčí: Bicek.
ŽK: 4:4.
ČK: 1:1 (M. Slavík – Nedvěd).
Diváci: 110.

ČÍMĚŘ – HRANICE 2:2 (1:0)
Domácí fotbalisté v úvodní pětačtyřicetiminutovce jasně dominovali, ale zahazovali jednu šanci za druhou, takže vedoucí Netrvalův gól byl jen slabou náplastí. Úvod druhé půle navíc Číměř dokonale prospala a hosté dokázali změnit skóre ve svůj prospěch. V závěru však domácí znovu zapnuli na plné obrátky a podařilo se jim aspoň vyrovnat. Ještě v poslední minutě měl stoprocentní šanci Láf, který obešel i gólmana, ale střelu do opuštěné svatyně dokázal jeden z hranických obránců zblokovat.

Branky: Netrval, M. Drábik – P. Herzog, Jiří Herzog.
Rozhodčí: Nejezchleb.
ŽK: 1:3.
Diváci: 70.

ST. HLÍNA – Č. RUDOLEC 4:1 (1:1)
Duel lépe zahájili hosté, kteří se už ve 3. minutě dostali do vedení. Stará Hlína se ovšem postupně rozehrála a do přestávky po přesných zásazích Prokeše a Časty dokázala strhnout vedení na svou stranu. Po obrátce se rudolečtí fotbalisté marně pokoušeli o vyrovnání, a tak znovu udeřilo na druhé straně.

Branky: Časta 2, Prokeš, Macho – Bárta.
Rozhodčí: Hešík.
ŽK: 3:1.
Diváci: 80.

ST. HOBZÍ – SUCHDOL B 3:2 (2:0)
Utkání přineslo fotbal výtečné okresní úrovně, v němž měli po většinu času převahu domácí. Ti dokázali už v prvním poločase dvakrát rozvlnit síť a jejich útočné choutky vyústily po přestávce i ve třetí přesnou trefu do suchdolské svatyně. Stačil však pětiminutový výpadek koncentrace a zkušený hostující tým dokázal střetnutí zdramatizovat. V závěru si oba soupeři vypracovali ještě několik dobrých střeleckých možností, ale zasloužené vítězství zůstalo na půdě nováčka.

Branky: 34. a 56. Lička, 45. Klepáček – 76. Chládek, 78. Pišan. Rozhodčí: Maňhal.
Bez karet.
Diváci: 100.