Lídr z Kunžaku si nadále udržuje pětibodový náskok před druhou Číměří, Český Rudolec s Klikovem už na první místo s největší pravděpodobností pomýšlet nemohou, neboť si ve vzájemném souboji připsaly pouze po bodu za remízu.

Na konci se sestupová mračna stahují zejména nad Deštnou, nic jistého ovšem nemají ani Halámky a do hry o černého Petra se nečekaně zamíchala i Horní Pěna.

KUNŽAK – DEŠTNÁ 3:1 (0:0)
Do utkání s posledním celkem tabulky nevstoupil domácí lídr vůbec dobře, protože kupil řadu nepřesností a nedařila se mu ani kombinace. I proto měli hosté více ze hry a své úsilí korunovali na počátku druhé půle vedoucím gólem. Až tento okamžik Kunžak probudil, zbytek zápasu byl pod jeho kontrolou a třemi góly otočil nepříznivě se vyvíjející skóre.

Branky: R. Zeman, Grausam, Šolín – Štefan.
Rozhodčí: Valeš.
ŽK: 1:2.
Diváci: 50.

STRÁŽ – JAROŠOV 1:1 (0:1)
Po dvou těžkých porážkách na cizích hřištích uhrála Stráž na domácí půdě se štěstím aspoň bod. Hosté i bez všech bývalých hráčů jindřichohradeckého Slovanu měli více šancí a v urputném boji usilovali o vítězství.

Branky: 63. L. Hanzl – 18. Havlík.
Rozhodčí: Maňhal.
ŽK: 0:4.
Diváci: 100.

HALÁMKY – HRANICE 3:4 (2:2)
Domácí tým podal dobrý výkon, ale zahazoval i šance, které doslova volaly po gólu. V utkání bohatém na branky byli hraničtí útočníci pohotovější a po zásluze se tak mohli radovat ze zisku tří velice cenných bodů.

Branky: L. Slavík 2, T. Trsek – Macho, Novák, Haluška, Vach (11).
Rozhodčí: Chlaň – Švec, Hešík.
ŽK: 3:0.
Diváci: 70.

ST. HLÍNA – H. PĚNA 3:1 (1:1)
Utkání, v němž se oba soupeři museli obejít bez několika obvyklých opor, mělo vyrovnaný průběh a odehrálo se především mezi oběma vápny. Stará Hlína otevřela skóre, ale hosté do poločasu stihli srovnat. Po obrátce se obraz příliš nezměnil, ovšem domácí střelci prokázali přece jen více pohotovosti, čímž se pro své barvy postarali o důležité vítězství.

Branky: Vytlačil, Šimkovský, Blazskovski – Hlaváček.
Rozhodčí: Chvála.
ŽK: 2:3.
ČK: 1:0 (Ködel).
Diváci: 60.

ČÍMĚŘ – ST. MĚSTO 3:1 (2:0)
Bojovné utkání přineslo skutečně velké množství šancí na obou stranách, při nichž se většinou vyznamenali oba gólmani. Číměři se vydařil úvod a brzy si vypravovala dvoubrankové vedení. Po změně stran hosté využili kiks v zadních řadách soupeře a zápas zdramatizovali, ale čtvrt hodiny před koncem padlo definitivní rozuzlení.

Branky: Záhorka 2, Netrval – Kopečný.
Rozhodčí: Tesař.
bez karet.
Diváci: 100.

STUDENÁ – SUCHDOL B 6:1 (3:1)
Po úvodních patnácti minutách vedli domácí už 3:0, ale pak výrazně polevili a zbytek první půle se odehrál jednoznačně v režii suchdolského béčka. Po důrazné domluvě v kabině však Studená ve druhém poločase jasně dominovala a odměnou za výkon je vysoké vítězství.

Branky: Dvořák 4 (jedna z 11), Adamec 2 – Doležal.
Rozhodčí: Svítil.
ŽK: 2:2.
Diváci: 80.

KLIKOV – Č. RUDOLEC 1:1 (0:1)
V pohledném střetnutí domácí ukázali, že formu z podzimu zcela neztratili a nejlepší tým jara herně předčili. Český Rudolec se dostal do vedení už v 15. minutě, když potrestal hrubou chybu domácích obránců i brankáře. Tlak Klikova sílil a deset minut před koncem vyústil ve vyrovnávací trefu.

Branky: Šerý – Buček.
Rozhodčí: Bartyzal.
ŽK: 0:3.
Diváci: 120.

Zpravodajové Deníku