SLAVONICE – POPELÍN 4:0 (3:0)
Rozdíl v kvalitě obou týmů byl patrný hned od začátku. Suverén přeboru vedl v 10. minutě už 2:0, ale to mu paradoxně uškodilo, protože pak se na nějaký čas uchýlil k „chodícímu" fotbalu. Slavoničtí však na konci první a hned po zahájení druhé části přidali další dvě trefy a zbytek střetnutí se mohl dohrát v poklidném tempu.
„Výsledek hovoří za vše, přišlo i hodně lidí, což je fajn. Chtěl bych zároveň ocenit férový způsob hry Popelína," poznamenal slavonický trenér Ladislav Burghard.
Branky: 8. a 46. V. Balík, 10. Drobilič, 43. M. Bodlák. Rozhodčí: Svítil – Z. Havlík, Nečeda. ŽK: 1:2. Diváci: 160.

STRÁŽ – ČÍMĚŘ 2:4 (2:2)
Číměřský farmářský celek odehrál utkání převážně s kmenovými hráči Nové Bystřice a před zraky jihočeského hejtmana Jiřího Zimoly šel cílevědomě za vítězstvím. Stráži se sice po celkem dobrém výkonu v první půli dvakrát povedlo náskok soupeře smazat, ale hosté měli po změně stran mírnou převahu. Tu korunovali dalšími dvěma góly, přestože ve druhém poločase už hráli bez dvou největších opor Havla a Bobála.
„Bohužel, nemáme adekvátní náhradu za zraněné hráče, ani za ty, co odešli na hostování či po podzimu ukončili aktivní činnost," konstatoval Vlastimil Šicner, předseda strážského oddílu kopané.
Branky: 31. D. Přílepek, 42. Jan Kozel – 32. a 53. Z. Březina, 15. J. Feytl, 78. Mol. Rozhodčí: Švec – Boček, Novák. ŽK: 1:0. Diváci: 80.

NOVOSEDLY – STUDENÁ 1:1 (1:0)
Novosedly chtěly odčinit vysokou porážku z minulého kola v Číměři, celý zápas měly mírně navrch, ale znovu je zradila koncovka. Do černého se tak v úvodním dějství trefil pouze Kubata, jenž zužitkoval pěkný centr od Mazance. Podobný obrázek nabídl i druhý poločas, s tím rozdílem, že se dočkala i Studená, které bod zajistil po hodině hry střelou pod břevno z nulového úhlu Pelej.
„Souboje těchto týmů bývají v poslední době i konfrontací obávaných střelců Poborského a Dvořáka, ale obrany si je tentokrát pohlídaly. Remíza je asi spravedlivá," zmínil novosedelský kouč Pavel Nagy.
Branky: 37. Kubata – 60. Pelej. Rozhodčí: M. Chvála – Cigáň, Macháček. ŽK: 1:1. Diváci: 100.

DEŠNÁ – ST. HLÍNA 0:2 (0:2)
První půle se fotbalistům Dešné nepovedla. Hosté udávali tempo hry, zaznamenali dvě trefy a mohli přidat i další. Ve druhém poločase se domácí hráči probudili, vypracovali si několik zajímavých možností, ale žádnou z nich se jim využít nepovedlo.
„Hráči Staré Hlíny dvakrát vykopávali míč takřka z prázdné branky. Je to škoda, ale je třeba uznat, že protivník byl přece jen o něco lepší," uvedl předseda Sokola Dešná Jiří Píša.
Branky: 29. Chmátal, 36. Kadlec. Rozhodčí: Janák st. ŽK: 1:1. Diváci: 40.

ST. HOBZÍ – KLIKOV 5:2 (1:2)
Oba celky předváděly atraktivní fotbal, který se musel líbit. Staré Hobzí se sice dostalo do vedení, ale Klikov během tří minut otočil skóre ve svůj prospěch. Po přestávce domácí zvýšili obrátky a hlavně zlepšili produktivitu. Výsledkem jejich snažení byly čtyři góly v síti Blesku.
„Ve druhé půli naši kluci hráli moc dobře. Šli poctivě za vítězstvím a zaslouženě jej docílili," pronesl spokojeně Pavel Fabeš, kormidelník Starého Hobzí.
Branky: 15. a 55. Lička, 71. a 82. P. Distl, 87. Štibich – 25. M. Rezek, 27. Čapek. Rozhodčí: Maňhal. ŽK: 1:0. Diváci: 45.

K. ŘEČICE B – STAŇKOV 3:2 (2:2)
Na řečickém trávníku bylo k vidění poměrně nervózní střetnutí s řadou nepřesností na obou stranách. Staňkov vsadil na rychlé brejky a proměnil hned ten první na začátku. Domácí hráči pak dobývali obranu soupeře a za půl hodiny se jim povedlo převrátit skóre ve svůj prospěch. O těsný náskok polovlastním gólem do přestávky přišli, ale v 64. minutě si jej vzali zpět, což byl rozhodující moment celého zápasu.
„Bylo to vydřené vítězství, ale domnívám se, že jsme si jej zasloužili," podotkl trenér řečického béčka Václav Pešek.
Branky: 25. Pozníček (pen.), 30. Zápotoka, 64. J. Vosecký – 1. Fleischman, 38. R. Novák. Rozhodčí: Švec. ŽK: 5:2. Diváci: 70.

SUCHDOL B – STRMILOV 1:2 (0:2)
Úvod zrežíroval strmilovský Šuba, který svému celku zajistil dvoubrankový náskok z dorážky a pak střelou pod břevno z velkého úhlu. Suchdol v každém poločase nastřelil tyč, skórovat se mu však povedlo pouze jednou, přestože hlavně po přestávce svého soka přehrával.
„Vyhořeli jsme v koncovce a není to poprvé. Závěr si hosté pohlídali i taktickým střídáním," doplnil Václav Sokolík, kouč béčka Suchdola.
Branky: 64. L. Štěpánek – 6. a 11. Šuba. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 1:3. Diváci: 80.