Číměřský Kodada zářil: dva góly dal, na další tři přihrál

Jindřichohradecko - Oba vedoucí celky okresního fotbalového přeboru z Kunžaku a Klikova si připsaly tři body, ale na výhru se pořádně nadřely.

30.9.2008

Ambiciózní nováček z Klikova se tentokrát na tři body nadřel a Jarošov porazil 3:2 až gólem z poslední minuty. Na snímku bojuje o míč jarošovský Jakub Petrů (vpravo) s domácím Janem Pechem.Foto: František Hešík

Fotbalový přebor Jindřichohradecka: Lídři tabulky z Kunžaku a Klikova nezaváhali, Stará Hlína a Halámky stále čekají na první výhru.

Ve výborném světle se v 8. kole představily Číměř a Stráž, jenž doma svým soupeřům nedaly šanci.

Na první vítězství v sezoně stále čekají hráči Staré Hlíny a Halámek.

STRÁŽ – DEŠTNÁ 4:0 (2:0)

Domácí celek vedl už v 10. minuty o dvě branky a také v dalším průběhu kontroloval vývoj střetnutí. Nervózně hrající Deštná měla sice také několik brankových příležitostí, ale pozorně chytajícího domácího gólmana Nouzu ani jednou nepřekonala.

Branky: 1. Vostrý, 10. Matuška, 68. M. Jann, 86. B. Chovítek (11).
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 1:5.
ČK: 0:1 (91. R. Melzoch).
Diváci: 80. (šic)

ST. HLÍNA – ST. MĚSTO 1:2 (1:2)

Aktivní vstup do utkání vynesl domácímu týmu vedení, když v 11. minutě Kadlec využil na milimetr přesný pas Hodúla a křížnou střelou rozvlnil síť. Klíčový moment přišel o deset minut později: hostující Růžička dle mínění domácích přepadl přes Prokešovu nohu v rámci pravidel, ale sudí proti Staré Hlíně nařídil penaltu, kterou Kopečný proměnil. V závěru první půle vstřelili hosté ještě jeden gól a vedení udrželi až do konce, neboť jejich soupeř je s koncovkou dlouhodobě na štíru, a tak mu nebyla nic platná ani převaha ve druhém poločase.

Branky: Kadlec – Kopečný (11), Licehamr.
Rozhodčí: Nejezchleb.
ŽK: 1:1.
Diváci: 60. (hru)

ČÍMĚŘ – SUCHDOL 5:2 (3:0)

V Číměři se hrál fotbal, který se divákům musel líbit. Domácím vyšel zejména první poločas, kdy třikrát potrestali zmatky v suchdolské obraně. Po změně stran už byl souboj vyrovnanější, ale hostitelé si náskok v poklidu hlídali. V číměřském dresu zářil zejména útočník Petr Kodada, jenž dva góly vsítil a na ostatní přihrál.

Branky: Kodada 2, M. Drábik, Záhorka, Netrval – Záruba, vlastní.
Rozhodčí: Filo.
ŽK: 2:2.
Diváci: 70. (gr)

STUDENÁ – HRANICE 2:1 (0:0)

Hosté byli po celé utkání fotbalovější, ale jejich snaha většinou končila na velkém vápně. Studená těžila především z bojovnosti a za stavu 1:1 se musela vypořádat i s početní převahou soupeře, když se nechal zbytečně vyloučit Lojka. Tlak Hranic poté ještě narostl, ale vítězný gól zaznamenali pět minut před koncem domácí.

Branky: Adamec, Švanda – J. Dvořák.
Rozhodčí: Nikodým.
ČK: 1:0 (Lojka).
Diváci: 50. (maň)

HALÁMKY – Č. RUDOLEC 1:1 (1:0)

Stále nekompletní domácí tým podal bojovný výkon. Rudolecký celek byl sice po většinu času lepší, ovšem brankové příležitosti měla obě mužstva stejné. O dělbě bodů bylo rozhodnuto velmi záhy: už ve 4. minutě dostal Halámky do vedení Marek, ale hosté srovnali o tři minuty později.

Branky: 4. Marek – 7. Trojan.
Rozhodčí: Valeš.
ŽK: 1:4.
Diváci: 60. (saz)

KUNŽAK – H. PĚNA 2:1 (1:1)

Vedoucí tým tabulky sice uhrál povinné tři body, ale především v první půli byli lepší hosté, kteří předváděli pohledný fotbal. Kunžaku pomohly změny v sestavě a po obrátce nakonec strhl vítězství na svou stranu.

Branky: Zeman, Hudziec – Brož.
Rozhodčí: Svoboda.
Bez karet.
Diváci: 110. (zem)

KLIKOV – JAROŠOV 3:2 (2:0)

Pohledný fotbal, krásné góly a drama až do poslední minuty – to vše nabídl tento souboj. Jarošov zatím předvedl v Klikově nejlepší výkon ze všech soupeřů, kteří se tam na podzim představili, a málem sahal po bodu. Ovšem proti byla dvojice zkušených domácích borců R. Plucar – Mašek, jenž v poslední minutě, pár okamžiků po vyrovnávací trefě Jarošova, strhla vítězství na svou stranu.

Branky: 26. a 90. Mašek, 43. P. Krejčí – 47. šenkýř (11), 88. R. Petrů.
Rozhodčí: Devera.
ŽK: 2:3.
Diváci: 60. (koc)

30.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Sociální pracovník 20 000 Kč Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) sociální pracovník. Požadované vzdělání: vyšší odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT POUZE TELEFONICKY (6:00-14:30 hod) NEBO EMAILEM!!!!!, - pracovní poměr na dobu určitou;, - řidičský průkaz sk. B podmínkou;. Pracoviště: Centrum sociálních služeb jindřichův hradec - domov seinorů české velenice, Vitorazská, č.p. 54, 378 10 České Velenice. Informace: Kamila Večeřová, +420 602 393 244. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební a provozní elektrikáři 18 000 Kč Stavební a provozní elektrikáři elektrikář. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT TELEFONICKY, Mzda 18 000,- (+ 3 000 prémie); náplň práce:kontroly, prohlídky a údržba zařízení provozu, výrobních strojů, Požadavky: vyhláška 50/78 §5,pečlivost, spolehlivost. Pracoviště: Btc group a.s., Jarošovská, č.p. 1338, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Zuzana Hůlková, +420 384 341 203. Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 22 000 Kč Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech dělník v tesařsko truhlářské výrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 22000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT EMAILEM NEBO TELEFONICKY!!!, Přijmeme zaměstnance na pracovní pozici montážní dělník pro výrobu dřevěných příhradových vazníků, Náplň práce: práce na výrobě dřevěných příhradových vazníků, vykracování dřevěných fošen, sesazování fošen k sobě a zalisování spojovacích plechů., Požadujeme: ochotu pracovat ve dvousměnném provozu , Pracovní doba: dvousměnný provoz, 6.00 h - 14.30 h a 14.30h - 22.00 h, , Nabízíme: Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení., Hrubá mzda: od 22 000,- Kč do 28 000,- Kč, ke konci roku roční odměna., Příspěvek na stravování ve vlastní závodní jídelně anebo na stravenky., Životopis zasílejte e-mailem na adresu jana.docekalova@kasalovapila.cz nebo poštou., Námi vybrané zájemce kontaktujeme a pozveme k osobnímu pohovoru.. Pracoviště: Kasalova pila, s.r.o., Jarošovská, č.p. 600, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Jana Dočekalová, +420 725 527 504. Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Odborní pracovníci hospodářské správy provozní 15 000 Kč Odborní pracovníci hospodářské správy provozní technik ŽV. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: min. vyučení s maturitou - zemědělské učiliště, SŠ, VŠ se zemědělským zaměřením; znalost práce na PC; ŘP skup. B;, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba 7:00-15:30 hod. + služby;. Pracoviště: Zemědělské družstvo strmilov, Popelínská, č.p. 127, 378 53 Strmilov. Informace: Milada Kalenská, +420 725 741 592.

Vodňany - Lokomotiva ČB 3:1.
33

Čtyři body z I.A třídy putují na Strakonicko

I.A třída: Větřní zůstává na nule, i když opět zahrálo lépe

-

Petr Kváča byl na kempu Colorada. "Sezonu ale odchytám v Motoru," ujistí

České Budějovice - Na předsezónním kempu Colorada Avalanche opět nasál atmosféru věhlasné NHL. Nyní už je ale gólman ČEZ Motoru Petr Kváča (21 let) zase zpět a chystá se na svůj letošní premiérový zápas v první Chance lize. V sobotu Jihočeši hostí Prostějov (17). Kdo se ale postaví do domácí branky, zatím není jisté.