DIVIZE

J. HRADEC – MILEVSKO 0:0
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (15. místo): „Proti Milevsku jsme chtěli uhrát tři body, což se nám nepovedlo. Ale vzhledem k vývoji, kdy jsme od 75. minuty hráli bez vyloučeného Šuby a v poslední minutě navíc hosté nastřelili břevno, nakonec remízu bereme. Zápas byl od počátku vyrovnaný, příliš fotbalové krásy nenabídl a bojovalo se tak především ve středu pole. Naše nadějnější možnosti vzešly zejména z brejků, soupeř zase těšil ze standardních situací. V první půli stojí za zmínku únik Koutného ze strany a pak ještě hlavička Smolena po rohovém kopu. Po změně stran měl největší příležitost Schmidt, ale z hranice vápna netrefil ideálně. Ještě před tím musel hasit požár Šuba, který stáhl rukama unikajícího protihráče a putoval předčasně pod sprchy. Myslím, že výsledek odpovídá průběhu. Nyní nás čeká velmi těžký zápas v Písku, který se netají postupovými ambicemi a zatím to také svými výsledky a postavením na druhé příčce tabulky potvrzuje. Předem poraženi k Otavě však rozhodně nepojedeme a pokud by se nám povedlo urvat bod, měl by pro nás cenu zlata."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Kapias, Císař, Šuba, M. Šenkýř (87. Blažek) – Schmidt, Regásek (25. Kučera), Černoch, Koutný – Frühauf (88. Petráš), Smolen. Trenér: M. Černoch.

KRAJSKÝ PŘEBOR

TŘEBOŇ – VESELÍ 0:0
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (7.): „Byl to typicky remízový zápas, v němž se neurodilo ani moc šancí. Přesněji řečeno, hosté měli jen jednu v prvním poločase, ale zakončili ji špatně, my se dostali do dvou, v nichž však Rossmann míč do sítě usměrnit nedokázal. Nás nejaktivnější hráč v úvodním dějství volil místo střely přihrávku, tutovku pak zahodil pět minut před koncem, kdy pouze trefil veselského gólmana. Domácí remíza je pochopitelně ztrátou, ale je třeba vidět, že kvůli marodce nejsme kompletní. Cením si tak hlavně toho, že defenziva pracovala spolehlivě a neinkasovala. Ztracené body je tedy zapotřebí importovat ze zápasů venku a první příležitost k tomu budeme mít o víkendu v Oseku."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Wolf, Cahyna, Havlík, Kido – Maxa, Šafránek, Diviš, Benhák – Redžepi (58. Smějsík), Rossmann (90. T. Skála). Trenér: M. Tomášek.

ČIMELICE – DAČICE 4:0 (1:0)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (9.): „K výsledku není příliš co dodat. Podali jsme špatný výkon a soupeř vyhrál naprosto zaslouženě. Možná je konečné skóre pro nás ještě milosrdné. V plné nahodě se opět ukázaly problémy v naší defenzivní činnosti, tentokrát jsem byli bezzubí i směrem dopředu a za celý zápas jsme měli pouze dvě vážnější šance. Chyběla nám i bojovnost a celkově to byl z naší strany hodně bezkrevný výkon. Čimelický nováček nás předčil ve všech směrech a my musíme na nepovedené vystoupení co nejrychleji zapomenout. V neděli hostíme silné Roudné a pokud se chceme rehabilitovat a vyhrát, je zapotřebí hodně změnit přístup."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Celý, Mašát, Havlík, Beníček (69. Nosek) – Brandl, Černý, Jindra (46. Točík), M. Ferdan – Toman, Grün (87. Zejda). Trenér: Z. Derganz.