SLAVONICE – TŘEBĚTICE 0:3 (0:1)
Ladislav Burghard, trenér Sokola Slavonice (2. místo): „Byl to pro nás tak trochu zápas blbec. Hned na začátku jsme inkasovali, dalších osmdesát minut do soupeře bušili, ale po dalších dvou kiksech, které potrestal nejlepší hráč na hřišti Vojtěch Habr, nám zbyly jen oči pro pláč. Nemůžu říct, že bychom hráli špatně, nedokázali jsme však zužitkovat ani jedinou šanci. A že jich bylo. Na rozdíl od Třebětic, které proměnily prakticky všechny. Asi je na tom, že derby většinou nevyhrává favorit, kus pravdy. Porážka právě s tímto rivalem nás pochopitelně moc mrzí a nezbývá, než mu sportovně pogratulovat. Při pohledu do tabulky z ní však tragédii rozhodně dělat nebudeme."

Roman Havlík, trenér Sokola Třebětice (7.): „Úvod nám vyšel velice dobře a hned ve druhé minutě nám Piler zajistil vedení. V dalším průběhu začali mít navrch domácí, ale jejich nebezpečné akce jsme úspěšně odvraceli. Po změně stran už to z naší strany bylo přece jen ofenzivnější. Rozhodnutí přinesl úsek mezi 70. a 80. minutou, kdy aktivním napadáním zavelel Honza Vychytil a výsledkem byly dvě trefy Vojty Habra v 74. a 78. minutě. Musím přiznat, že jsme v derby měli hodně fotbalového štěstí, neboť Slavonice neproměnily řadu dobrých příležitostí. Tři body jsou pro nás velmi cenné."

J. HRADEC B – Č. VELENICE 5:0 (2:0)
Radim Kvitský, trenér FK J. Hradec B (1. místo): „Půlhodinu to na hřišti nevypadalo, že hraje první s posledním. Měli jsme sice více ze hry, ale hosté hrozili z rychlých brejků. Od úvodní trefy Vojty Moudrého ve 32. minutě jsme však už byli lepší a naší převahu ještě do přestávky korunoval Beneš. V 52. minutě uviděl velenický Jabůrek červenou kartu za zmaření jasné gólové šance a od té doby už se hrálo pouze na jednu branku. Do konce utkání se mezi střelce zapsali ještě Vojta Moudrý, Strejček a Beneš, navíc Kvitský a Schmidt orazítkovali tyč. Nakonec to bylo celkem jasné vítězství, i když se zpočátku nerodilo lehce."

Karel Macho, předseda Lokomotivy České Velenice (14.): „Od začátku nás soupeř začal přehrávat a náš tým se s tím vyrovnal až po čtvrthodině hry. Poté jsme hru vyrovnali a vytvořili si tři velice slibné brankové příležitosti, které ovšem, jak je v poslední době zvykem, v síti neskončily. Po půl hodině domácí svou příležitost proměnili a do konce poločasu přidali ještě jednu trefu. Ve druhé části jsme se chtěli pokusit s výsledkem ještě něco udělat, ale v 52. minutě přišel podivný verdikt sudího. Ten Jabůrkův jasný faul, ne zezadu, u lajny asi třicet metrů od brány v jedné linii s obranou, posoudil jako zmaření brankové příležitosti a ocenil ho k údivu všech červenou kartou. Chvíli na to se zranil Sokol a při hře v devíti jsme inkasovali potřetí. Poté jsme již proti výbornému protivníkovi neměli šanci. Domácí přidali další dva góly a od totálního debaklu nás zachránil pouze Candra. Když už jsme se dvakrát dostali do brejku, tak nás tam nepustil asistent delegovaný okresním fotbalovým svazem. Hradec takovou pomoc, jak s červenou kartou, tak s vymyšlenými ofsajdy, nepotřeboval, a proto je mi z výkonů některých sudích opravdu zle. Tito lidé degradují práci všech, kteří se fotbalu věnují, a svými výroky mi berou chuť v tom dále pokračovat."

N. VČELNICE – SUCHDOL 1:2 (1:2)
Jan Pudil, trenér TJ Nová Včelnice (3.): „Střetnutí se mi bude těžko hodnotit. Od počátku jsme měli územní převahu, v 5. minutě unikl Bednář, ale nastřelil jen brankáře. Hosté pak využili hrubých chyb našich obránců a dostali se do dvoubrankového náskoku. Do přestávky snížil Pivko z penalty, kterou rozhodčí nařídil po faulu na Bednáře. Ve druhém dějství se Suchdol prakticky nedostal na naší polovinu, jenže z celé řady šancí, které měli třeba Pivko, Bednář či Pacholík, se nám nepovedlo ani vyrovnat. Hosté tak zdržovací taktikou a častým poleháváním na trávníku těsnou výhru udrželi. Naše potíže s koncovkou, bohužel, přetrvávají."

Jan Kříž, trenér Sokola Suchdol (4.): „První poločas byl poměrně vyrovnaný. Důležité bylo, že jsme přečkali v úvodu velkou šanci soupeře, kterou po naší hrubce naštěstí zlikvidoval gólman Michal Rácik. Pak jsme dvakrát udeřili my. Ve 12. minutě otevřel skóre Kříž a v 25. se trefil Filip Rácik. Ve 38. minutě však Včelnice dokázala z pokutového kopu snížit. Druhé dějství už jsme se víceméně pouze bránili, protože domácí vrhli všechny síly do útoku a my byli rádi, že jsme tři body uhájili, i když těch skutečně vyložených příležitostí soupeř mnoho neměl. Tři body jsou pro nás velice cenné, mužstvo zaslouží pochvalu za příkladnou bojovnost."

N. BYSTŘICE – LOMNICE 2:2 (2:1)
Jiří Dvořák, trenér Jiskry Nová Bystřice (10.): „Po počátečním oťukávání nás poslal do vedení poněkud šťastnou trefou Havel, jenž nastoupil na podzim vůbec poprvé. Brzy na to po standardce zvýšil hlavou Mihula a vypadalo to dobře. Jenže přišla zbytečná chyba, kdy jsme včas nedokázali odkopnout balon, a Lomnice se vrátila do zápasu. Musím přiznat, že ve druhém poločase byli hosté lepší a zaslouženě se jim povedlo vyrovnat zásluhou střídajícího Nohavy, přestože jsme naše hráče na jeho střelecké schopnosti upozorňovali. Trochu u našeho mužstva postrádám srdíčko, možná si někteří myslí, že po dvou sezonách v I. A třídě to půjde samo, což je samozřejmě nesmysl."

Petr Krejník, trenér Tatranu Lomnice (11.): „Jeli jsme do Bystřice s cílem bodovat a dvacet minut se nám dařilo domácí přehrávat. Z náznaků šancí jsme však nic nevytěžili a pak nás soupeř zpražil dvěma lacinými góly v rychlém sledu. Rázem jsme museli dotahovat, naštěstí se Kaštánkovi povedlo do přestávky po hezké akci snížit. Po deseti minutách druhé půle jsme vystřídali a až do konce byl náš tým lepší. Podařilo se nám však pouze vyrovnat prostřednictvím Václava Nohavy. Další možnosti už mužstvo nezužitkovalo, i když v 90. minutě unikl Novák a na hranici velkého vápna byl faulovaný, následný trestný kop v síti neskončil. Vzhledem k průběhu remízu bereme, ale mohli jsme mít i tři body."

K. ŘEČICE – SOBĚSLAV B 1:1 (1:0)
Peter Jánošík, trenér Sokola Kardašova Řečice (5.): „Se silnými soupeři si dokážeme poradit, s těmi papírově slabšími ne. Už si ze mě dělají legraci, že Jánošík bohatým bere a chudým rozdává, což přesně platilo v souboji se soběslavskou rezervou. V první půli jsme zahrávali dvanáct rohů a po jednom z nich ve 24. minutě otevřel hlavou skóre Pražák. Hosté vyrovnali s nástupem do druhého dějství, když ve 48. minutě potrestali náš špatně zahraný ofsajd systém. Jinak to bylo podprůměrné a nudné utkání bez vzruchu a šancí, v němž jsme se bohužel přizpůsobili soupeři. Doma nám to letos zkrátka nejde, naštěstí si to zatím vynahrazujeme venku. Soutěž je však zatím s výjimkou výkonů hradeckého béčka hodně vyrovnaná, což je pro nás dobře."

KLIKOV – TEMELÍN 6:2 (2:2)
Václav Bednář, člen výboru Blesku Klikov (8.): „Hosté nezačali vůbec špatně a v 16. minutě také zaslouženě vstřelili vedoucí gól. Neradovali se však dlouho, protože vzápětí vyrovnal Nehoda krásnou střelou pomalu ze třiceti metrů. To nás patřičně nakoplo a ve 28. minutě přišla akce na jeden dotek po ose Čutka, Zegermacher, Lochman, kterou přesně zakončil Melichar. Temelín se ale ještě do přestávky vzchopil a srovnal krok. Druhý poločas náš tým zahájil náporem, neboť jsme chtěli doma zvítězit a získat tři potřebné body. V 52. minutě nás poslal do vedení Čutka a začal tím svůj velký střelecký koncert. O tři minuty později byl navíc vyloučený jeden z hostujících hráčů a od té doby se Temelín nedostal už vůbec k ničemu. V 65. minutě zvýšil Čutka na 4:2, čtvrt hodiny před koncem přidal další gól a mimořádný počin uzavřel v 89. minutě. Našemu útočníkovi výborně sekundovali mladíci Melichar, Lochman a Nehoda, kteří mu tyto trefy po krásných akcích připravili."