DIVIZE
Č. KRUMLOV – J. HRADEC 1:0 (1:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (16. místo): „Do Krumlova jsme si jeli pro bod a za normálních okolností bychom jej pravděpodobně získali. Bohužel, proti bylo duo sudích Průcha, Němec. Během první půle si oba celky vytvořily několik slibných možností. Z naší strany to byla například dělovka Smolena, průnik Kučery či dalekonosná střela Kapiase. Tu největší jsme však měli ve 40. minutě, kdy Koutný po dlouhém autu šikovně prodlužoval míč směrem do sítě, ale domácí gólman jej reflexivně vyrazil na roh. Šance však měl i protivník a několikrát se při nich vyznamenal náš brankář Hulík. Rozhodnutí přinesla poslední minuta první půle. Krumlovský útočník po zcela běžném souboji ve vápně upadl v okamžiku, kdy mu míč odskočil a už věděl, že jej nedožene, což rozhodčí posoudil jako faul a soupeř se ujal z penalty vedení. Podobných zákroků je během každého duelu celá řada a kdyby je arbitři všechny pískali, končí zápasy výsledkem 15:15. Po změně stran jsme se snažili být aktivní, myslím, že jsme Krumlov přehrávali, ale nebylo nám přáno. Tím mám na mysli, že každou akci, která pro soupeře zaváněla nebezpečím, sudí zastavili. Buď otočeným faulem, případně ofsajdem a dalšími spornými verdikty. Kluky musím za jejich vystoupení pochválit, určitě neprohrál horší tým. Nyní nás doma čeká další derby s Milevskem, v němž bychom chtěli konečně zvítězit."
FK J. HRADEC 1910
Hulík – Blažek, Černoch, Šuba, M. Šenkýř – Kučera, Schmidt, Frühauf, Kapias, Koutný – Smolen (76. Petráš). Trenér: Marek Černoch. 

KRAJSKÝ PŘEBOR
BAVOROVICE – TŘEBOŇ 4:1 (2:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (6.): „Zápas rozhodly fatální individuální chyby, čímž jsme domácím roli hodně usnadnili a umožnili jim získat první výhru v sezoně. Pod všechny čtyři góly se podepsali dva naši hráči. Zásluhou Rossmanna jsme se sice dostali v 19. minutě do vedení, ale vzápětí jsme hloupě faulovali ve vápně a Bavorovice z penalty srovnaly. Po půlhodině jsme inkasovali podruhé a v závěru poločasu navíc došlo ke zranění Zvánovce, jehož s vykloubeným ramenem odvezla sanita do nemocnice. Další dva laciné góly jsme dostali i po obrátce a na nějaký zvrat jsme pomýšlet nemohli. Nejvíc mě mrzí fakt, že soupeř neskóroval ani jednou z nějaké vypracované akce, ale všechno to bylo, jak už jsem zmínil, po minelách jednotlivců. V neděli doma přivítáme Veselí nad Lužnicí, ale nyní vážně nevím, jak tým poskládáme, neboť kromě zmiňovaného Zvánovce pro zranění nedohrál ani Cahyna, na marodce jsou i Franěk se Smějsíkem a na dovolenou odjíždí Holý."
JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Wolf, Cahyna (65. Cigáň), Havlík, Holý – Šafránek, Zvánovec (60. Kido), Maxa, Benhák – Rossmann, Diviš. Trenér: Marcel Tomášek. 

SEDLICE – DAČICE 4:1 (3:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (8.): „Defenziva našeho mužstva, nikoliv jen obránců, není v pořádku už delší čas a tento zápas to jen potvrdil. Zatímco někdy to soupeř nedokáže potrestat nebo šance dokáže pochytat gólman, jindy ano, což bylo právě v tomto případě. Chyby a nedůslednost v obranné činnosti se neustále opakují. V Sedlici jsme sice nezačali špatně a ve 20. minutě vsítil Toman vedoucí gól, ale domácí nás pak během jedenácti minut dokázali třikrát potrestat a o osudu střetnutí bylo prakticky rozhodnuto už během úvodního dějství. Ve druhé půli jsme se sice snažili s výsledkem ještě něco udělat a kdybychom dokázali dát kontaktní branku, mohlo to být asi zajímavé, ale to se nám nepodařilo a naopak jsme ještě jednou míč lovili ze sítě. O víkendu jedeme znovu ven, tentokrát na půdu čimelického nováčka. O soupeři toho moc nevíme, ale to nakonec může být i výhoda. Chceme se soustředit na náš výkon a rádi bychom si odvezli minimálně bod, i když nás trochu zlobí marodka a zřejmě kvůli tomu budeme mít trochu problém se sestavou."
CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Černý, Kněžínek, Mašát (83. Nosek), Havlík – Grün (71. Točík), Celý, Brandl, Jindra – Toman, Novák (71. M. Ferdan). Trenér: Zdeněk Derganz.