TŘEBOŇ – METEOR PRAHA 1:3 (0:2) – Domácí celek se snažil od začátku vynutit převahu, ale hosté hráli rychle, důrazně a jednoduše. Do šancí se Třeboň prakticky nedostávala, přestože měla v poli optickou převahu. Naopak hosté hrozili z rychlých protiútoků hlavně střelecky disponovaným Fíčkem, který dal dvakrát neatakován dva góly. Po změně stran se domácím vůbec nedařilo, přesto mohli vyrovnat. V závěru totiž Příhoda snížil a v 92. minutě domácí dokonce vyrovnali, ale rozhodčí branku pro domnělý faul neuznal. Z protiútoku poté hosté znovu Fíčkem upravili na konečných 1:3.

Branky: 87. Příhoda – 18., 43 a 90. (+3) Fíček.
ŽK 2:3,
ČK 1:1 (75. Bláha – 73. Birhanzl),
rozhodčí Pokorný,
diváci: 150.
Třeboň: Skála – Bláha, J. Pintér, Malý, Sláma – Maxa (83. Ždimera), Příhoda, Houdek (46. Hojdar), Procházka (76. Adam) – Svoboda, Hačka.

ROUDNÉ – DUKLA PRAHA B 2:1 (0:1) – V souboji „potřebných“ domácí otočili výsledek v neuvěřitelném závěru dvěma povedenými střelami – v 88. min. vyrovnal Trněný a ve třetí minutě čtyřminutového nastavení rozhodl Leština. Pražané přitom byli dlouho lepší. Zcela jim patřil první poločas, kdy je dostal ve 12. min. do vedení chytrým lobem Kučera. Výhru jim mohl pojistit po necelé hodině hry Sklenář, ale z pár kroků překopl prázdnou branku… Malšané se proti rychlé, kombinační hře Dukly prosazovali zpočátku jen ztěžka a do šancí se dostávali jen ze standardek. Po jedné z nich hlavičkoval Cahyna do břevna a brzy na to těsně nad. Po přestávce domácí začali víc běhat a i s pomocí střídajícího Tejmla postupně v poli srovnali krok, ale šance nepřicházely. Naopak gólman Kerl v 61. min, bravurně chytil ránu Kučery z velkého vápna. Až potom přišel už zmíněný famózní závěr, jehož základem byla znovunalezená bojovnost.

ŘEVNICE – TÁBOR 2:1 (1:0) – Hosté přijeli na zápas až na poslední chvíli. Dlouho totiž hledali s autobusem řevnický stadion. Tento fakt se projevil hned v samotném úvodu střetnutí, protože hned v 10. min. otevřel skóre domácí Černý. Naopak hosté promarnili i ty nejvyloženější šance. Vyrovnat se jim podařilo až po změně stran, když penaltu za faul na Holana proměnil Pěknic. Ale to bylo ze strany Tábora vše. Šancí sice měli Jihočeši dost, ale gól už přidat nedokázali. Pět minut před koncem navíc Horkavý rozhodl o tříbodovém zisku pro Řevnice. „Když nedáme góly, nemůžeme vyhrávat,“ zlobil se táborský trenér Radim Hešík.

STRAKONICE – DOMAŽLICE 1:0 (0:0) – Jihočeši se poprvé v sezoně radovali z vítězství doma. Zápas mnoho šancí nenabídl, v prvním poločase stojí za zmínku jen okamžik z 1. minuty, kdy Patrik Káník centroval a míč skončil na břevně. Poté Hajdušek hlavičkoval do gólmana. Víc šancí první poločas nenabídl, důležitý moment však přišel ve 30. minutě, kdy byl za faul na Červenku vyloučen hostující Strejc. Po obrátce se hra zlepšila a přišly i šance: ve 49. minutě byl sám před bránou domácí Hovorka, ale hlavou přestřelil, v 67. minutě po pěkné kombinaci zakončoval zblízka Červenka, ale gólman hostů Mleziva předvedl reflexivní zákrok. Jediný gól padl v 72. minutě: po faulu na Červenku sudí nařídil penaltu a tu Patrik Káník bezpečně proměnil. Západočeši mohli vyrovnat v 82. minutě, Leitl se dobře uvolnil ve vápně, ale střílel nad.
Branka: 72. P.