V dalším zápase své skupiny změří ve čtvrtek své síly s týmem I. bosenské ligy FK Krupa (15).

Hráči obou týmů úterní utkání zahájili opatrně, ale fotbalisté Dynama díky vysokému presinku postupem času přebrali herní iniciativu do svých rukou a těsně před koncem prvního poločasu se ujali vedení, když po Mršičově rohovém kopu brankář Labrovič neudržel míč a stoper Pavel Novák ho pohotově dorazil do sítě – 0:1.

Ještě v nastavené minutě první půle běžel od poloviny hřiště na branku Ledecký, svou nahrávkou ale žádného ze spoluhráčů nenašel.

Ani po změně stran se obraz hry nezměnil a svěřenci trenéra Davida Horejše kontrolovali hru. Prvně v týmu Dynama nastoupil Patrik Brandner, jenž na jih Čech přišel z Dukly Praha – a hned ve svém premiérovém utkání zaznamenal i svůj první gól – a to gól hodně kuriózní: „Po střeleckém pokusu Patrika Čavoše se domácí brankář snažil míč odkopnout, trefil ale jen Brandnera, od jehož hlavy se míč odrazil do sítě,“ vylíčil kuriózní trefu na 0:2 mediální manažer Dynama Aleš Strouha – 0:2.

Čtyři minuty před koncem se do vápna dral opět Brandner, jeho střelu ale střídající Rogič v brance Šibeniku vyrazil. Na výsledku se tak už nic nezměnilo, Dynamo do turnaje vstoupilo vítězně.

HNK Šibenik - Dynamo ČB 0:2 (0:1) - Branky: 44. Novák, 60. Brandner. ŽK: Ampem. Rozhodčí: Marko – Diego, Starčevič. Šibenik: Labrovič – Pecolaj, Blaič, Pandža, Kendeš, Antunovič, Kukec, B. Barišič, Maleš, Vukorepa, Bulat. Dynamo: Křížek – Kladrubský, Novák, Havel, Provod – Čavoš, Javorek – Martan (60. Wermke), Táborský (46. Brandner), Mršič – Ledecký.