Byť jeho svěřenci prohráli, trenér David Horejš hodnotil zápas pozitivně: „Porážka mrzí a hlavně mě trápí, že do přestávky, kdy jsme hráli velice dobře a byli jsme lepší, jsme nedali žádný gól a že to kolem vápna z naší strany nebylo takové, jak bychom si představovali,“ mrzelo trenéra prvoligového nováčka.

Fotbalisté Dynama hlavně v úvodních dvaceti minutách měli více ze hry, ale své slibné šance nevyužili (v 9. min. po Šplíchalově sklepnutí Javorkovu střelu k tyči brankář Boháč v pádu vyrazil na roh a ve 13. min. debutant Čolič, jenž přišel z Karviné a Dynamu se upsal na dva roky, rozehrál rychle přímý kop na Šplíchala, jenž běžel sám na bránu, jeho ránu však Boháč reflexivně vykopl).

Hosté sice vyloženou šanci do přestávky neměli a Staněk v bráně tak nemusel ani jednou zasahovat, jejich napadání rozehrávek soupeře ale domácím hráčům očividně dělalo potíže.
Zatímco v první půli fotbalisté Dynama forčekink hostí zvládli a dokázali ze všech ošemetných situací vykombinovat, po poločase pod tlakem o míč dvakrát přišli a Příbram šla lacino do dvoubrankového vedení.

Čtvrt hodiny před koncem Ayong snížil, když po přetaženém blafáku i z hodně ostrého úhlu dokázal míč poslat k zadní tyči do sítě, vyrovnat už se ale hráčům Dynama nepodařilo.
„Ve druhé půli už to z naší strany nebylo optimální a Příbram naše dvě až lajdácké chyby dvakrát potrestala,“ litoval trenér trenér Horejš, své svěřence ale nezatracoval: „Kvůli tomu se přípravná utkání hrají, abychom zjistili, kde nás tlačí bota. Den před zápasem jsme měli dva tréninky a dali jsme příležitost všem hráčům,“ krčil rameny.

V sobotu hraje Dynamo na Složišti s Vlašimí (11.00).

Dynamo ČB - Příbram 1:2 (0:0) - Branky: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ. Bez karet. Diváci: 150. Rozhodčí: Rejžek – Pečenka, Kotalík. Dynamo: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký, 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský. Příbram: Boháč – Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas, 2. půle: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.