Za své umění si odnese hlavní cenu v podobě elektrické sekačky Stiga.
O pořadí na druhém a třetím místě muselo při shodném počtu 75 bodů podle pravidel rozhodnout další kritérium, kterým je bilance supertrefy v jednotlivých kolech Fortuna ligy.

V tomto ohledu si lépe počínala Eva Rybecká z Prahy, která tak obsadila druhou příčku a jako cenu si odnese dres fotbalové reprezentace s podpisem jednoho z hráčů a k tomu i sázenku do Fortuny v hodnotě 1000 korun.

Na třetím místě skončil Petr Supek z Jindřichova Hradce, jenž si svými přesnými tipy zajistil jako výhru mobilní telefon pro 2 SIM mivy dual music.

Všichni tři výherci budou o termínu vyzvednutí cen informování na telefonu: 384 361 888.

Konečné pořadí Fortuna ligy Jindřichohradeckého deníku:
1. Radek Herzog (Dvory nad Lužnicí), 78 bodů.
2. Eva Rybecká (Praha), 75 bodů.
3. Petr Supek (Jindřichův Hradec), 75 bodů.
Výherci 12. kola
1. Jana Hrstková z Tábora (11 bodů)
2. Kateřina Drlíková z Prahy (11 bodů)
3. Josef Raška st. z Dačic (8 bodů)
O pořadí na prvních třech místech rozhoduje při shodném počtu bodů supertrefa.
Nejúspěšnější soutěžící v každém kole Fortuna ligy budou odměněni. O termínu vyzvednutí cen budou výherci informováni na telefonu: 384 361 888.
Správné tipy 12. kola: 
1. Bohemians 1905 B – Třeboň (divize) 1:2  (2)
2. J. Hradec – Milevsko (KP) 2:2  (0)
3. Chlum – Novosedly (I. A) 1:1  (0)
4. Čtyři Dvory – Soběslav (I. A) 0:2  (2)
5. Slavonice – Trhové Sviny (I. B) 4:1  (1)
6. N. Včelnice – Suchdol (I. B) 4:3  (1)
7. Lomnice – N. Bystřice (I. B) 1:1  (0)
8. Ledenice – Č. Velenice (I. B) 4:1  (1)
9. Číměř – Staré Hobzí (OP) 8:0  (1)
10. Nová Ves – Horní Žďár (OS) 3:2  (1)
Supertrefa: 43 gólů 

Konečné pořadí po 12. kole

1. místo
JH0095 Radek Herzog, Dvory nad Lužnicí 5 78
2. místo
JH0050 Eva Rybecká, Praha 5 75
JH0063 Petr Supek, J. Hradec 5 75
4. místo
JH0088 Jiří Koudelka, Majdalena 5 72
JH0123 Marie Semrádová, K. Řečice 5 72
JH0120 Zdeňka Štoidlová, J. Hradec 5 72
JH0101 Marcela Adamcová, J. Hradec 2 72
JH0075 Miroslav Šandalík, Stráž nad Nežárkou 2 72
9. místo
JH0015 František Dvořák, J. Hradec 0 70
10. místo
JH0066 Pavel Supek, J. Hradec 2 69
JH0121 Josef Štoidl, J. Hradec -1 69
12. místo
JH0150 Jaroslav Mynář, Kruplov 5 67
13. místo
JH0052 David Kočí, Žíteč 5 66
JH0059 Petr Supek, 5 66
JH0007 Stanislav Valeš ml., Chlum u Třeboně 5 66
16. místo
JH0139 Jiří Hakl st., J. Hradec 5 65
17. místo
JH0061 Zdeňka Bujáčková, J. Hradec 5 63
JH0062 Josef Černý, Praha IV 5 63
JH0070 František Ježek, Hradec Králové 5 63
JH0045 Jan Krejčí, Žíteč 5 63
21. místo
JH0027 Jaroslav Macek, Slavonice 0 61
22. místo
JH0056 Libor Bednář, Nová Bystřice 5 60
JH0107 Miroslav Náprava ml., Nová Bystřice 5 60
JH0122 Stanislav Semrád Ing., K. Řečice 5 60
JH0085 Jan Hanzal, Stráž nad Nežárkou 2 60
JH0084 Miroslava Jelínková, Stráž nad Nežárkou 2 60
JH0060 Petra Supková, J. Hradec 2 60
28. místo
JH0069 Bohuslav Meškan, Třeboň -1 59
29. místo
JH0147 Antonín Nalezený, Stará Hlína 2 58
JH0144 Eva Nápravová, Nová Bystřice 2 58
31. místo
JH0136 Jana Hrstková, Tábor 11 57
JH0064 Jaroslava Supková, 5 57
JH0065 Karel Kutnohorský, Albeř 2 57
JH0024 Jaroslav Němec, Hadravova Rosička 2 57
JH0099 Zdeněk Rous, Suchdol nad Lužnicí 2 57
JH0018 Petr Šindelář, Vlčice 2 57
37. místo
JH0159 Radim Bicek, Třeboň 8 55
JH0143 Markéta Dohnalová, Nová Bystřice 5 55
JH0166 Milan Havlík, J. Hradec 5 55
JH0162 Václav Pecin ml., J. Hradec 5 55
41. místo
JH0094 Bohumil Eger, Majdalena 5 54
JH0011 Petr Kubeš, Lomnice nad Lužnicí 5 54
JH0116 Stanislav Slouha, Dolní Němčice 5 54
JH0109 František Náprava, Nová Bystřice 2 54
JH0091 Jan Kužel ml., Majdalena -4 54
46. místo
JH0115 Václav Prinz, Mutiněves 8 52
JH0154 Jiří Kupka ml., Nová Včelnice 2 52
JH0008 Stanislav Valeš, Chlum u Třeboně 0 52
JH0161 Josef Waník, Jindřichův Hradec -1 52
50. místo
JH0025 Roman Jinoch, Nová Včelnice 2 51
JH0003 Vít Kotyza, J. Hradec -4 51
52. místo
JH0103 Vlastimil Bartyzal, Třeboň 8 49
JH0160 Roman Bicek, Třeboň 5 49
JH0155 Milan Jelínek, Rosička u Deštné 5 49
55. místo
JH0037 Josef Raška st., Dačice 8 48
JH0129 Petr Šafář, Lomnice nad Lužnicí 5 48
JH0074 Jana Hadačová, Třeboň 2 48
58. místo
JH0165 Alena Havlíková, J. Hradec 8 46
JH0142 Martin Blažek, Nová Včelnice 5 46
JH0076 Daniela Bujáčková, J. Hradec 5 46
JH0048 David Fiedler, J. Hradec 5 46
JH0031 Slavomír Korunka, Tušť 0 46
JH0032 Eva Korunková, Tušť 0 46
JH0033 Eva Korunková ml., Tušť 0 46
JH0005 Jarka Prokešová, J. Hradec 0 46
66. místo
JH0108 Miroslav Náprava st., Nová Bystřice 8 45
JH0089 Michaela Ritková, Choustník 8 45
JH0042 Jan Jann, Stráž nad Nežárkou 5 45
JH0022 Slávka Kupková, Nová Včelnice 5 45
JH0135 Josef Novák, Staré Město pod Landšt. 5 45
JH0118 Libor Tejnor, J. Hradec 5 45
JH0111 Zdeňka Slámová, Dolní Skrýchov 2 45
73. místo
JH0152 Terezie Kovářová, Nová Bystřice 5 43
JH0149 Miroslava Mynářová, Kruplov 2 43
JH0086 Bohumil Švec, Majdana 0 43
76. místo
JH0038 Josef Raška ml., Dačice 2 42
JH0117 Ludmila Tejnorová, Děbolín 2 42
JH0114 Václav Pilecký, J. Hradec 0 42
JH0068 Simona Příhodová, Třeboň -1 42
80. místo
JH0156 Petra Kupková, Nová Včelnice 2 40
JH0164 Eva Waníková, J. Hradec 2 40
JH0130 Josef Jurkovič, Nová Včelnice 0 40
83. místo
JH0013 Petr Tomšů, Srubec 8 39
JH0054 Milada Kovářová, Nová Bystřice 2 39
JH0077 Jiří Dejmek, J. Hradec -1 39
86. místo
JH0153 Ladislav Chovítek, Stráž nad Nežárkou 5 37
JH0183 Josef Voda ml., Velké Meziříčí 2 37
JH0163 Petr Waník, J. Hradec 2 37
JH0001 Vlastimil Brojír, J. Hradec 0 37
JH0028 Radim Macek, Slavonice 0 37
JH0026 Jaroslav ml. Macek ml., Slavonice 0 37
JH0087 Radim Švec, Majdana 0 37
JH0181 Josef Voda, Velké Meziříčí -1 37
94. místo
JH0067 Ivona Janušková, Třeboň 5 36
JH0110 Rudolf Školka, J. Hradec 5 36
JH0133 Helena Pudilová, Nová Včelnice 2 36
JH0047 Stanislav Wolf ml., Žíteč 2 36
98. místo
JH0080 Luboš Dejmek, J. Hradec 5 34
JH0092 František Klestil, Majdalena 5 34
JH0151 Zdeněk Vrecko, Nová Bystřice 2 34
JH0145 Pavel Březina, Strmilov -4 34
102. místo
JH0010 Miroslav Bečka, Cep 5 33
JH0071 Josef Bednář, Klikov 2 33
JH0072 Marie Bednářová, Klikov 2 33
JH0134 Lubomír Drs, Deštná 2 33
JH0119 Jiří Tejnor, Děbolín 2 33
JH0112 Josef Sláma, Dolní Skrýchov -1 33
JH0023 Jiří Kupka, Nová Včelnice -4 33
109. místo
JH0100 Zdeněk Hanzal, J. Hradec 0 32
110. místo
JH0174 Hana Ondřejová, Hostějeves 5 31
JH0034 Ferdinand Korunka, Tušť 0 31
JH0058 Milan Švec, Nová Bystřice 0 31
JH0039 Miloslava Kozlová, Stráž nad Nežárkou -1 31
114. místo
JH0082 Miroslav Brož, J. Hradec 8 30
JH0128 František Šafář, Lomnice nad Lužnicí 8 30
JH0083 Miroslav Brož st, Horní Pěna 2 30
JH0053 Jiří Kovář, Nová Bystřice 2 30
JH0081 Vladimír Kučera, Deštná 2 30
JH0104 Vl, Kučera ml., Deštná 2 30
JH0097 František Pešl, Třeboň 2 30
JH0125 Jiří Dohnal, Strmilov -1 30
JH0036 Jana Havlíčková, Stráž nad Nežárkou -1 30
JH0132 Jan Pudil, Nová Včelnice -1 30
JH0127 Michaela Šafářová, Lomnice nad Lužnicí -1 30
125. místo
JH0009 Radek Valeš, Chlum u Třeboně 0 29
126. místo
JH0030 Petr Hájek, Dačice 2 28
JH0157 Filip Kupka, Nová Včelnice 2 28
JH0044 Jiří Ondrák, Slavonice -1 28
JH0182 Hana Vodová, Velké Meziříčí -1 28
JH0093 Marek Klestil, Majdalena -4 28
131. místo
JH0190 Milan Kovář, Nová Bystřice 0 27
JH0019 Jitka Šindelářová, Vlčice -1 27
JH0029 Anna Moravcová, Staré Město p. L. -4 27
134. místo
JH0175 Václav Bednář, Klikov 0 26
JH0057 Martina Kovářová, Nová Bystřice -1 26
136. místo
JH0137 Jan Hrstka, Tábor 2 25
JH0035 Jaroslav Šlápota, Cizkrajov 2 25
JH0073 Karel Šulc, Tušť -1 25
139. místo
JH0113 Kateřina Drlíková, Praha Vysočiny 11 24
JH0090 Jan Kužel st., Majdalena 5 24
JH0051 Milan Rybecký, Praha 2 24
JH0102 Petr Hanzal, Třeboň 0 24
JH0148 Jan Svoboda ml., Dačice 0 24
JH0046 Stanislav Wolf st., Žíteč -4 24
145. místo
JH0176 Petra Štanclová, Hadravova Rosička 2 23
JH0140 Jiří Hakl ml., J. Hradec -4 23
147. místo
JH0004 Ladislav Vaněk, J. Hradec 5 22
JH0178 Radka Bicková, Třeboň -1 22
JH0078 Jarmila Dejmková, J. Hradec -1 22
JH0049 Lucie Fiedlerová, J. Hradec -1 22
151. místo
JH0177 Silvie Jinochová, Nová Včelnice 5 21
JH0096 Karel Trsek, Dvory nad Lužnicí 5 21
JH0002 Ondřej Přibyl, Strmilov 2 21
JH0017 Jan Strada, K. Řečice 0 21
JH0021 Jaroslava Tůmová, K. Řečice 0 21
156. místo
JH0141 Aleš Blažek, Okrouhlá Radouň 0 20
JH0158 Michal Kupka, Nová Včelnice 0 20
158. místo
JH0131 Zbyněk Pytlík, Nová Včelnice 8 19
JH0180 Pavel Kovář, Nová Bystřice 5 19
JH0184 Hana Vodová ml., Velké Meziříčí -1 19
161. místo
JH0016 Vlasta Stradová, K. Řečice 0 18
JH0079 Dagmar Dejmková, J. Hradec -4 18
JH0020 Martin Dohnal, Nová Bystřice -4 18
JH0106 Vít Kučera, Deštná -4 18
165. místo
JH0186 Daniel Pěchota, Velké Meziříčí -4 16
166. místo
JH0105 Pavel Kučera, Deštná 8 15
JH0126 Vendula Šafářová, Lomnice nad Lužnicí -1 15
168. místo
JH0167 Pavel Havlík, 0 14
JH0168 Marie Havlíková, Dačice 0 14
170. místo
JH0055 Lenka Bednářová, Nová Bystřice 2 13
JH0171 Jiřina Svobodová, Dačice 0 13
JH0138 Zdeňka Kotyzová, J. Hradec -4 13
173. místo
JH0195 Miroslav Hauser, Nová Bystřice 2 11
174. místo
JH0169 Zdeněk Havlík, Dačice 0 10
JH0172 Jan Svoboda st., Dačice 0 10
176. místo
JH0124 Tomáš Dohnal, Strmilov 5 9
177. místo
JH0179 Daniel Hanzal, Stráž nad Nežárkou -10 8
178. místo
JH0194 Alena Jelínková, -1 7
JH0185 Hana Pěchotová, Velké Meziříčí -4 7
180. místo
JH0197 Zdeňka Bicková, Lomnice nad Lužnicí 5 5
JH0146 Václav Brož, Plavsko 0 5
JH0192 Jiří Fical, Lásenice 0 5
JH0189 Jana Nováková, J. Hradec 0 5
JH0098 Jan Bartyzal, Třeboň -1 5
185. místo
JH0193 Renata Jelínková, Rosička u Děštné 5 4
186. místo
JH0170 Zdeněk Novák, J. Hradec 0 3
187. místo
JH0040 Marek Jann, Stráž nad Nežárkou 0 2
188. místo
JH0173 Petr Fryš, Novosedly n. Nežárkou 0 1
JH0188 Martin Novák, J. Hradec 0 1
JH0014 Vlastimil Skuhra, Nová Olešná 0 1
191. místo
JH0041 Jan Jann, Karviná 0 0
JH0196 Jana Prachařová, J. Hradec 0 0
193. místo
JH0012 Jan Heřmánek, Plavsko 0 -2
194. místo
JH0191 Lucie Nováková, J. Hradec 0 -4
195. místo
JH0043 Marie Ondráková, Slavonice 2 -5
JH0187 Jana Mráčková, J. Hradec 0 -5
JH0006 Karel Prokeš, J. Hradec 0 -5