STRÁŽ – DEŠNÁ 2:1 (2:0)
Fotbalisté Stráže šli do duelu s jasným cílem odčinit dvě předchozí domácí porážky, což se jim především v první půli dařilo plnit. Oba góly padly jako přes kopírák. Nejprve Zvára vybídl kolmicí ke skórování Koudelku, jenž během utkání ještě dvakrát orazítkoval tyč, posléze obdobným způsobem přihrál Chmelař na druhý zásah Jiřímu Rybeckému. Po změně stran se přestala domácím hra dařit a Dešná vycítila šanci nepříznivý vývoj změnit. Hosté svou snahu však korunovali až v nastavení z penalty a strážský tým si tak mohl po závěrečném hvizdu oddechnout.
Branky: 24. Koudelka, 37. Jiří Rybecký – 92. Šteif (11). Rozhodčí: Bicek. ŽK: 4:1. Diváci: 60.

STARÁ HLÍNA – STRMILOV 0:1 (0:1)
Už ve 3. minutě se dostali domácí hráči do šance, ale tu neproměnili, což bylo pohříchu prakticky jejich jediné vážnější ohrožení strmilovské branky. O mnoho lépe však na tom nebyl ani jejich protivník, jemuž se však v 17. minutě povedlo rychlé přečíslení a Nečeda otevřel skóre. Zápas podprůměrné úrovně se odehrával jen mezi vápny a nepřinesl příležitosti ani žádný další vzruch.
Branka: 17. Nečeda. Rozhodčí: Švec. ŽK: 3:1. Diváci: 60.

STARÉ HOBZÍ – JAROŠOV 2:1 (1:0)
První poločas proběhl ve znamení převahy Starého Hobzí, které z ní však vytěžilo pouze jediný gól. Jarošov po přestávce dokázal zmobilizovat síly a vyrovnal hru i skóre. Poslední slovo však měl útočník Lička, jenž v 70. minutě rozhodl svou druhou trefou o vítězství domácích barev.
Branky: Lička 2 – Nguyen. Rozhodčí: M. Havlík. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

CHLUM – NOVOSEDLY 2:1 (1:0)
Zápas favorita nezastihl v optimálním rozpoložení a především v úvodním dějství se pořádně trápil. Uklidnění přinesla až 48. minuta, kdy Chlum vsítil druhý gól. V koncovce si však domácí fotbalisté nadále počínali nedůrazně a recept na další překonání výborně chytajícího novosedelského gólmana už nenalezli. Naopak, po hrubé chybě ještě dovolili soupeři korigovat výsledek.
Branky: J. Flaška, Hešík – Melichar. Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:2. Diváci: 60.

HRANICE – HALÁMKY 2:2 (1:0)
Kdyby místní derby skončilo třeba 6:2, odráželo by to poměr sil na hřišti. Fotbal se však hraje na góly a domácí hráči doplatili na vychýlenou mušku. Hranice se v závěru první půle zaslouženě dostaly do vedení, které v 58. minutě ještě navýšil po samostatné akci Hasík. Ve zbytku duelu však postupně ztrácely síly, čehož Halámky využily. Hosté nejprve potrestali hrubou chybu soupeře a čtyři minuty před koncem L. Slavík střelou zdálky vyrovnal.
Branky: 40. P. Herzog, 58. Hasík – 62. Gráf. 86. L. Slavík. Rozhodčí: Jann – Filo, Šťastný. ŽK: 3:2. Diváci: 50.

STUDENÁ – BŘILICE 2:1 (2:1)
Studenská mašina měla od začátku velký tlak, ale zahazovala jednu příležitost za druhou, a tak se po své první střele mezi tyče radovali z vedení hosté. Nápor domácích sílil a vyvrcholil dvěma penaltami. Zatímco Lojka ji proměnil, Dvořák ze značky pokutového kopu trefil jen tyč. Lahůdku si však přichystal R. Novák, jenž z přímého kopu ukázkově vymetl šibenici, což se mu v této sezoně nepovedlo poprvé. Ve druhé části se hra vyrovnala a pokračoval festival neproměněných šancí. Vzhledem k tomu, že oba kanonýři, domácí Dvořák i břilický Z. Vaníček, byli více než dobře střeženi, další gól už nepadl.
Branky: Lojka (11), R. Novák – Nehoda. Rozhodčí: Kuneš. ŽK: 1:3. Diváci: 60.

HORNÍ ŽĎÁR – SUCHDOL B 1:0 (0:0)
Záložní tým od Lužnice měl celé utkání územní převahu, ale jeho hráči vyhořeli v koncovce nebo ztroskotali na výtečně chytajícím Frídovi. Horní Žďár byl produktivnější, když Beran nejprve nastřelil břevno a v 70. minutě se o jediný zápis do střelecké listiny postaral Hudziec.
Branka: 70. Hudziec. Rozhodčí: Hanes. ŽK: 4:1. Diváci: 30.