PRACHATICE – J. HRADEC 2:0 (0:0)
Ivo Ježek, vedoucí mužstva FK J. Hradec (5. místo): „I přes porážku jsme na půdě druhých Prachatic špatný zápas neodehráli a především v první půli jsme byli domácím naprosto vyrovnaným soupeřem. Začali jsme velkou šancí Kapiase, který běžel sám na gólmana, ale bohužel nedal. Prosadit se však nedokázali ani domácí, kteří hrozili hlavně ze standardek. Ve druhém poločase už měl soupeř mírně navrch a převahu potvrdil po hodině hry gólem, jenž padl po rohovém kopu. V 72. minutě jsme v obraně chybovali podruhé a domácí toho náležitě využili. Největší možnost korigovat výsledek měl Šuba, ale jeho tvrdou střelu z trestného kopu prachatický gólman vyrazil. Nyní hostíme Jankov a chceme naplno bodovat."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Fučík (64. T. Šenkýř), Hejl, Opelka (46. Houška), M. Šenkýř – Šuba, Schmidt, O. Černoch, Beneš – Kapias, Kučera (72. Heřman).

TŘEBOŇ – HLUBOKÁ 1:1 (0:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (9.): „Hned zkraje jsme hosty pustili do dvou velkých šancí, které naštěstí neproměnili. Pak už se hrálo podle našich not, ale do vedení se paradoxně dostala Hluboká, která se soustředila jen na brejky. Po změně stran se nám povedlo aspoň vyrovnat, když se po rohovém kopu dokázal prosadit Šafránek, další možnosti jsme však promarnili. Bod doma je málo, ale je třeba říct, že nám chybí čtyři hráči ze základu a ti, co je nahradili, ještě nemají dostatek zkušeností. V tabulce pravdy máme minus šest bodů, takže nyní do Rudolfova pojedeme s cílem tuto bilanci trochu zlepšit."

JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Kolský, Wolf, Šafránek, Holý – Zvánovec (46. Raček), Janoušek, Franěk – Redžepi (63. T. Skála), Havlík, Příhoda.


DRAŽICE – DAČICE 10:4 (5:1)
Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (12.): „Vedoucí gól našeho kanonýra Tomana v 6. minutě na domácí zapůsobil stejně, jako když se píchne do vosího hnízda. Dražice nás zásluhou velkého důrazu, rychlosti a četnosti svých centrů do našeho vápna zatlačily do hluboké defenzivy, z níž jsme se vůbec nedokázali vymanit. Jediné pozitivum spatřují v tom, že ani za stavu 1:7 to naše mužstvo nezabalilo a mělo snahu s krajně nepříznivým výsledkem ještě něco udělat. Vrhli jsme se do útoku, dokázali dát zásluhou Tomana, Josefa Nováka a Jindry tři góly, ale bohužel z naší strany to bylo úplně bez obrany, čímž jsme domácím jejich střelecký galakoncert značně ulehčili. Jediné, co nám teď zbývá, je okamžitě tento debakl odčinit v domácím duelu se Soběslaví, kdy pod námi musí hořet tráva."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Nosek, Kněžínek, Kiessling, M. Ferdan (52. Štolba) – Jindra, Celý, Brandl, P. Novák – J. Novák (72. Černý), Toman.