ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU

Vedoucí duo si připsalo plný bodový zisk, ztratil však třetí Strmilov, který ve Staré Hlíně remizoval. Na první vítězství nadále čekají hráči Halámek, kteří po domácí plichtě s řečickým nováčkem zůstávají na dně tabulky. Jen o gól lepší skóre má předposlední suchdolské béčko.

SUCHDOL B – BŘILICE 1:4 (0:0)
Domácí celek dokázal v první půli favoritovi ještě vzdorovat, ale po přestávce se už projevila jeho fyzická převaha a zkušenosti. Břilický lídr o svém vítězství rozhodl třemi góly v rozmezí deseti minut a dál se vyhřívá na čele tabulky.
Branky: Kollmann – Redžepi 2, Jiráček, Kučera. Rozhodčí: Valeš. ŽK: 0:1. Diváci: 90.

ST. HOBZÍ – STRÁŽ 2:0 (0:0)
V herně vyrovnaném střetnutí se spoustou šancí na obou stranách se ve druhém dějství střelecké štěstí nakonec přiklonilo na stranu Starého Hobzí. Domácí mužstvo poslal do vedení z penalty Dokulil, který potrestal ruku ve vápně jednoho z hráčů Stráže, a výhru si pojistilo o pět minut později trefou po rohovém kopu. Hosté si naopak vylámali zuby na výborně chytajícím gólmanovi Václavu Zejdovi.
Branky: Dokulil (11), Andruch. Rozhodčí: Chvála. ŽK: 0:4. Diváci: 80.

HALÁMKY – K. ŘEČICE B 1:1 (1:1)
Řečický nováček byl v první půli fotbalovější, což korunoval vedoucím gólem. V dalším průběhu však zahodil pokutový kop a těsně před přestávkou za pykal, když skóre srovnal po velkém sólu Michal Slavík. Po změně stran Halámky přidaly na aktivitě, ale své příležitosti nedokázaly zužitkovat, takže se zrodil nerozhodný výsledek.
Branky: M. Slavík – Kovář. Rozhodčí: Chlaň. ŽK: 3:2. Diváci: 30.

ST. HLÍNA – STRMILOV 1:1 (1:0)
Stará Hlína už byla konečně téměř kompletní a na hřišti to bylo znát, takže se hrál svižný fotbal, který se musel líbit. Domácí Kopet nejprve z velké šance přestřelil branku, ale v 17. minutě své zaváhání napravil, když pronikl za obranu a lobem překonal strmilovského gólmana. V závěru první půle hosté trefili tyč, ale vyrovnat se jim povedlo až po hodině hry, kdy se krásným angličanem z dobrých dvaceti metrů prezentoval Dvořák. V závěru mohli strhnout výhru na svou stranu ještě Jičínský s Puhlovským, ale oba ztroskotali na pozorném hostujícím brankáři.
Branky: 17. Kopet – 64. Dvořák. Rozhodčí: Švec. ŽK: 2:2. Diváci: 60.

KLIKOV – POPELÍN 3:0 (0:0)
Favorizovaný Klikov si proti nováčkovi připsal povinné vítězství, ale jednoduché to neměl. Popelín totiž houževnatě bránil a domácí fotbalisté se nemohli dlouho prosadit. Po obrátce však zavelel ke zteči kapitán Plucar, když na vedoucí trefu ideálně přihrál a druhý gól sám vstřelil. Výhru Blesku ještě v závěru pečetil Šetka.
Branky: 59. Mužík, 71. Plucar, 89. Šetka. Rozhodčí: Picka. ŽK: 1:3. Diváci: 50.

HRANICE – DEŠNÁ 2:2 (1:2)
Hranický tým poslal do vedení ve 23. minutě krásnou hlavičkou Jan Herzog, ale Dešná o minutu později potrestala chybu domácího brankáře a srovnala krok. Tento úspěch hosty patřičně nabudil, převzali režii hry a tlak korunovali druhým zásahem z trestného kopu. Domácí po obrátce napnuli všechny síly, v 70. minutě se jim povedlo vyrovnat, ale jejich další možnosti včetně nastřeleného břevna už změnu skóre nepřinesly.
Branky: Jan Herzog 2 – Šteif, Ďurač. Rozhodčí: Bartyzal. ŽK: 4:2. Diváci: 40.

STUDENÁ – NOVOSEDLY 2:2 (1:1)
Na těžkém terénu se odehrával vyrovnaný souboj s řadou nepřesností. Na trefy Poborského dokázal domácí tým pokaždé odpovědět a jelikož se i branková konstrukce na obou stranách třikrát pouze zatřásla, skončil nepříliš pohledný duel spravedlivou remízou.
Branky: Pelej, Makovička – Poborský 2. Rozhodčí: Janák. ŽK. 1:1. Diváci: 80.