DIVIZE
SUŠICE – J. HRADEC 4:1 (1:0)
Marek Černoch, trenér FK J. Hradec (15. místo): „Pro hodnocení tohoto utkání se mi jen těžko hledají slova a nic podobného bych už nechtěl zažít. Kdo neviděl, neuvěří. My totiž byli od začátku až do konce jednoznačně lepší než protivník. Bohužel, spálili jsme i ty nejvyloženější šance. Smolen i Kučera se řítili sami na gólmana, Beránek překopl prázdnou branku, třikrát domácí vykopávali míč z čáry a těch možností bylo ještě daleko víc. Prostě jsme až na jednu výjimku, kterou byla trefa Vaňka na 2:1 v 56. minutě, nedokázali míč dopravit do sítě. Na druhou stranu jsme v defenzivě předvedli neuvěřitelné individuální chyby pramenící z nekoncentrovanosti a Sušice, která hrozila jen sporadicky z brejků, je téměř všechny dokázala potrestat. Při našem postavení v tabulce je skutečně velký luxus ztrácet body s podobným soupeřem po takovém průběhu. Tahle porážka hodně bolí a nám nezbývá nic jiného, než se pokusit vydolovat nějaký bod na půdě Hořovicka, i když víme, že nás tam čeká velice těžké utkání."
FK J. HRADEC 1910
Hulík – Kapias, Císař, Šuba, M. Šenkýř – Kučera (80. Petráš), Černoch, Slavík, Beránek – Smolen (46. Schmidt, 85. Strejček), Vaněk.

KRAJSKÝ PŘEBOR
SEDLICE – TŘEBOŇ 2:3 (1:1)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (6.): „Jak už jsem dříve zmiňoval, venku se nám na podzim zatím nevedlo a chtěli jsme tuto nepříjemnou skutečnost konečně změnit, což se nám v Sedlici povedlo. Domácí spoléhají především na standardky, které opravdu umějí, a po jedné z nich také nastřelili břevno. Jejich počáteční nápor také vyústil v 7. minutě ve vedoucí gól po pěkné střele zdálky, ale Holý dokázal velmi rychle obdobným způsobem odpovědět. Po obrátce nás poslal do vedení Diviš, ale neradovali jsme se z něj dlouho, neboť po Šafránkově nešťastné teči bylo znovu srovnáno. Vítězný gól padl deset minut před koncem a postaral se o něj opět Diviš a přestože závěr střetnutí byl ještě velice rušný, vítězství už jsme si vzít nenechali. V neděli doma v okresním derby hostíme Dačice a chtěli bychom pokračovat v trendu z domácích zápasů, to znamená naplno bodovat."
JISKRA TŘEBOŇ
T. Skála – Wolf, Cahyna, Havlík, Kido – Maxa, Benhák (91. Zvánovec), Šafránek, Holý, Rossmann (84. Franěk) – Diviš (90. Smějsík).

DAČICE – DRAŽICE 2:5 (1:2)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (11.): „Proti dosud neporaženému lídrovi soutěže jsme zahájili s respektem a Dražice od prvních minut dokazovaly, proč jsou na čele tabulky. Přesto jsme se ujali vedení, když v 8. minutě po rohovém kopu Brandl hlavičkoval do sítě. Tento stav vydržel jen tři minuty a bylo srovnáno. Pak se hrál poměrně vyrovnaný fotbal, šance se rodily na obou stranách a jednu z nich hosté ve 28. minutě využili, když potrestali naši chybnou rozehrávku. Kvalitě aktérů se však nevyrovnali nepřesní rozhodčí, takže se na hřišti začalo postupem času přitvrzovat a vyvrcholilo to krátce před přestávkou, kdy zákrok na Noska, pro něhož musela přijet kvůli poranění nosu sanita, neposoudili ani jako faul. Tento moment nám rozhodně nepřidal, takže ve druhém dějství už na hrací ploše existovalo pouze jedno mužstvo. Dražice hrály hodně v pohybu, výborně kombinovaly, přidaly další tři branky a po zásluze si odvezly všechny body. Nám se povedlo už pouze v 88. minutě po akci dvou střídajících hráčů korigovat porážku, když Grün našel Točíka a ten z voleje snížil na 2:5. V neděli jedeme do Třeboně, očekáváme pěkný a korektní souboj, jako tomu bylo v minulé sezoně."
Zejda – Černý, Nosek (42. Beníček), Kněžínek, Chvátal (68. Grün) – Jindra, Brandl, Celý, Štolba (86. Vacuška) – Toman, M. Ferdan (86. Točík).