KRAJSKÝ PŘEBOR

RUDOLFOV – TŘEBOŇ 0:2 (0:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (7. místo): „Hned zkraje jsme mohli inkasovat, ale ošemetnou situaci se nám povedlo zažehnat a byla to zároveň největší šance domácích v celém utkání. Jinak jsme byli aktivnější my a připravili si možnosti ze hry i ze standardek, ale ty jsme do přestávky ještě zužitkovat nedokázali. Ve druhém poločase na hřišti přibylo vzruchu a nám se konečně povedlo vsítit gól, i když se štěstím, neboť Havlík hlavičkoval míč do Šafránka a od něho se odrazil do sítě. V dalším průběhu sudí Havlíkovi neuznal trefu kvůli ofsajdu, ale přesto jsme se radovali podruhé, když Tomáše Skálu fauloval brankář Roudného a Janoušek proměnil nařízenou penaltu. Byl to zápas o tom, kdo dá první gól, což jsme byli my, navíc jsme šli výhře víc naproti. Bohužel, registrujeme další ztráty, protože Havlík uviděl červenou karetu a zranili se nám Příhoda s Janouškem. Pokud se někdo z dalších marodů do příštího souboje s Dačicemi zázračně nevyléčí, nevím, kdo nastoupí, neboť momentálně máme deset zdravých hráčů včetně obou gólmanů. Tomáš Skála tak bude muset opět naskočit do pole, i když je pravda, že byl zásluhou svého důrazu naším nejnebezpečnějším útočníkem, což však pro ostatní není moc lichotivý fakt."
JISKRA TŘEBOŇ
J. Skála – Raček, Wolf, Sláma, Holý – Zvánovec, Šafránek, Franěk, Janoušek – Příhoda (55. T. Skála), Havlík.

J. HRADEC – JANKOV 1:2 (1:1)
Ivo Ježek, vedoucí mužstva FK J. Hradec (8.): „Asi jsme zůstali v úvodu duchem ještě v kabině, protože už ve 4. minutě soupeř po rohovém kopu zaznamenal vedoucí gól. To nás však rychle probudilo a o další čtyři minuty později jsme zásluhou Kučery srovnali skóre. První poločas byl jinak herně vyrovnaný, ale bez větších příležitostí na obou stranách. Vstup do druhého dějství byl obdobný, znovu jsme zaspali a nechali iniciativu Jankovu. V 56. minutě přišla naše chyba ve středu pole, hosté podnikli rychlou akci a ujali se opět vedení. Ve zbytku střetnutí jsme je přitlačili k šestnáctce, ale srovnat se nám, bohužel, nepovedlo. Před zápasem na horké dražické půdě je tato ztráta zvlášť nepříjemná, na marodce však máme Císaře, Frühaufa, Opelku a Fučíka, což se na našem výkonu do značné míry také podepsalo. Premiéru za muže si tak aspoň odbyli dorostenci Stejskal a Michal Völfel."

FK J. HRADEC 1910
Hulík – Šuba Hejl, Černoch, M. Šenkýř – T. Šenkýř (75. Völfel), Beneš, Schmidt, Stejskal (60. Houška) – Kučera, Kapias. 

DAČICE – SOBĚSLAV 3:3 (0:2)
Petr Musil, vedoucí mužstva Centropenu Dačice (11.): „Po desetigólové ostudě v Dražicích jsme se nacházeli v těžké situaci, což ještě umocnily dva góly v naší síti po prvním poločase. Přitom naši hráči nastoupili plni odhodlání uspět a napravit si tak nepříznivý dojem z minula. Snažili se, dařila se nám kombinační hra a vypracovali jsme si několik tutovek, jenže ty mužstvo nedokázalo proměnit a zároveň pykalo za chyby v defenzivě, což nás provází už delší dobu. Ale klukům patří obdiv za to, jak po přestávce dokázali zvednout hlavy a po trefách Jindry, Ferdana a Štolby během čtyř minut zvrátili vývoj ve svůj prospěch. Škoda, že jsme pak nepřidali ještě aspoň jeden gól, šance na to určitě byly. Výborně chytající soběslavský brankář byl však proti a taky nám chybělo i trochu pověstného štěstí. Nutno podotknout, že hosté v dalším průběhu šli za vyrovnáním a nakonec se jim to taky podařilo, takže kvalitní utkání skončilo asi po zásluze remízou. V Třeboni bychom nyní na tento výkon, který nebyl špatný, rádi navázali, ale s tím, že obranná činnost musí být důslednější."
CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Chvátal (85. Černý), Kněžínek, Nosek, P. Novák – Jindra, Celý, Brandl, Štolba – Toman, M. Ferdan (89. Krtek).  

I. A TŘÍDA SK. B

LOKO Č. BUDĚJOVICE – N. BYSTŘICE 4:2 (2:1)
Rostislav Maxa, trenér Jiskry Nová Bystřice (9.): „První poločas se nám nepovedl. A to ani herně, ale zejména stran disciplinovanosti celého mužstva. Naši hráči se totiž příliš často upínali směrem k rozhodčímu. I když je pravda, že ten nás velmi poškodil ve 32. minutě, kdy nevyloučil po jednoznačně likvidačním faulu na Havla jednoho z domácích fotbalistů a udělil mu pouze žlutou kartu. Lokomotiva jinak byla v tomto dějství aktivnější a poměrně zaslouženě se dostala do dvoubrankového náskoku. Nám se povedlo snížit až krátce před přestávkou, kdy se ze standardní situace prosadil Havel. Bohužel, hned na začátku druhého poločasu jsme inkasovali potřetí a mohlo se zdát, že o osudu střetnutí je prakticky rozhodnuto. Jenže naši hráči to nezabalili a již poněkolikáté se přesvědčili, že když se koncentrují jenom na hru a příkladně bojují, dokáží hrát velmi dobrý fotbal. Do soupeře jsme se zakousli a z naší převahy vzešla brzy kontaktní trefa Martina Feytla na 3:2. Pak však znovu zaúřadoval hlavní rozhodčí a v 61. minutě velmi přísně vyloučil Jirku Feytla po druhé žluté kartě za běžný faul. Toho soupeř využil, do naší otevřené obrany udeřil počtvrté a definitivně tak rozhodl o svém vítězství. 

JISKRA NOVÁ BYSTŘICE
Plachý – Chuda, Steklý, Bobál, Hudeček – M. Feytl, J. Schramhauser, Kratochvíl – Havel – Pacholík, J. Feytl.