Dle klubového webu to vedení klubu rozhodlo před Vánoci. „Tým se v závěru podzimu dostával do herní pohody a vedení klubu věří, že vzestup formy bude pokračovat i v jarní části sezony," uvedl v oficiální zprávě mediální manažer Dynama Aleš Strouha.

Druholigoví fotbalisté Dynama se po novém roce sejdou už v pondělí 4. ledna a připravovat na jarní část sezony se budou převážně ve svém tréninkovém areálu na Složišti a začátkem února absolvují týdenní soustředění v Prachaticích. Součástí zimní přípravy bude i řada přátelských utkání, v nichž změří síly i se soupeři zvučných jmen (mj. LASK Linec, Dukla Praha, Žilina a další). Předligovou generálku si fotbalisté Dynama nachystali na 27. února do Vlašimi.

V kádru A-týmu, jak Deník už informoval, se sice žádné velké změny nechystají, k nějakým odchodům i příchodům ale dojde: zájem o Linharta má Slavia, svá hostování ukončili Hájovský a Karafiát, odejít mají i Lima a Buchvaldek, naopak z hostování z Písku by se do zimní přípravy měli zapojit dle posledních informací Kadula, Havel a M. Held. „A o jednoho dva fotbalisty bychom rádi tým posílili," sdělil Deníku v nedávném rozhovoru šéf klubu Martin Vozábal.