VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Tradičně přinášíme fotbalový program na jihu Čech na nadcházející víkend.

4.5.2012
SDÍLEJ:

Milevský Bozděch v divizním zápase s Kolovečí bojuje s hostujícím Gabrielem. O víkendu fotbalové soutěže v kraji pokračují. Foto: Deník/ František Panec

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Varnsdorf (Soukeník).

DIVIZE: Čížová – H. Měcholupy.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Zlín (14 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Vodňany – Táborsko C,

Čkyně – Hluboká, Dražice – Rudolfov (14).

A TŘÍDA: Čimelice – Sedlice (15.30), Chýnov – Týn (Planá), Malšice – Planá, Želeč – Katovice (13.30), Zliv – Slavia ČB, Křemže – Loko ČB, D. Voda – Bavorovice, Dříteň – Olešník, N. Bystřice – Lišov, Ševětín – Čtyři Dvory.B TŘÍDA: Mladé – Velešín, Roudné B – V. Brod (10.15), Frymburk – Kaplice B, Netolice – H. Planá, Strunkovice – Lažiště B, Stachy – Zdíkov, Mirovice – Bělčice, Sousedovice – Chelčice, Březnice – Borotín, Albrechtice – Ml. Vožice, Met. Tábor – Bechyně (10.30), Branice – Větrovy, Božetice – Sepekov, Kunžak – Chlum, Lomnice – Klikov, Srubec – K. Řečice, N. Včelnice –Ledenice (H. Žďár).LIGA DOROST: Písek – Rokycany (10.15).LIGA Ml. DOROST: Táborsko – Dynamo ČB (10 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko – Prachatice (10 Svépomoc), J. Hradec – Vlašim (10 Vajgar).

KP DOROSTU: Prachatice – Loko ČB (10), Slavia ČB – J. Hradec (10), Čt. Dvory – Strakonice (10), SKP ČB B – Táborsko B (10), Český Krumlov – Soběslav (10), Rudolfov – Břilice (10), Blatná – Vodňany (9.30).

I. A DOROSTU: Kaplice – Hrdějovice (10), Suchdol – Lišov (10), Protivín – Vl. Březí (10), Vimperk – Sedlice (10), Osek – Bělčice (10), Netolice – Katovice (14.30), S. Ústí – Ml. Vožice (10), M. Tábor – Olešník (13.30), Veselí – Týn (10).

KP ŽÁCI: Bechyně – Milevsko (9.30).

I. A ŽÁCI: Břilice B _ SKP ČB B ((10), Dříteň – Netolice (10), Hluboká – Rudolfov (10), K. Újezd – H. Stropnice (9.30), Lomnice – Chotoviny (10), N. Včelnice – S. Ústí (10 Jarošov), Větrovy – Dačice (10).

KP ŽENY: Mokré – Lažiště (13), J. Hradec – Protivín (Tyrš.).

Neděle

DIVIZE: Č. Krumlov – Tachov.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Kaplice – Veselí, Třeboň – Písek B (10.30), Jankov – Soběslav (14), Prachatice – Roudné (10.15), Lažiště – J. Hradec.

A TŘÍDA: Hradiště – S. Ústí, N. Ves/Brloh – Osek, Vacov – Protivín, Hrdějovice – Dačice.B TŘÍDA: K. Újezd – Č. Krumlov B, Lhenice – Větřní (14.30), Jankov B – Chvalšiny, Záblatí – Vl. Březí (10.30), Vimperk – Kestřany, Blatná – Poříčí, Blatná – Poříčí, Záhoří – Řepeč/Opařany, Bernartice – Chotoviny (13), T. Sviny – D. Bukovsko, Třebětice – Borovany (15), Suchdol – Slavonice.LIGA DOROSTU: Táborsko – Sokolov (10 Viktoria).LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Bohemians (10 Složiště).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – J. Hradec (10), Táborsko – Prachatice (10).

KP DOROSTU: Milevsko – Roudné (13).

I. A DOROSTU: T. Sviny – Borovany (13), H. Stropnice – Lomnice (10), N. Hrady – hluboká (10), Borek – Mladé (10), Zliv – Větřní (14), Volyně – Kestřany (13), Stachy – Čkyně (10), Strunkovice – Vacov (14), N. Bystřice – Kunžak (10), Dříteň – Dačice (13.30), Jistebnice – Sepekov (10), Hradiště – Bechyně (10 Kluky).

KP ŽÁCI: Břilice – Soběslav (10), Roudné – Blatná (9.30), Č. Krumlov -Strakonice (10), Loko ČB – T. sviny (10), Slavia ČB – Čt. Dvory (10), SKP ČB – Táborsko B (10.30).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Hrdějovice (10), Týn – Větřní (10), Vimperk – Vacov (9), Vodňany – Protivín (10), Osek – Hradiště (10), Suchdol – Veselí (9.30), Dražice – Kunžak (10).

KP PŘÍPRAVKY: Dynamo – Strakonice (15), Prachatice – Hradiště (16), Dynamo ČB – Hradiště, Strakonice – Prachatice 18, vše Složiště), Táborsko – Milevsko (10), J. Hradec – N. Včelnice (11), Táborsko – N. Včelnice (12), J. Hradec – Milevsko (13, vše Soukeník).

KP ŽENY: S. Ústí – Borovany (14).

Úterý

I. A DOROSTU: Kaplice – Zliv (14).

KP ŽÁCI: Strakonice – Soběslav (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Netolice – SKP ČB B (10), Týn – K. Újezd (10), Vacov – Hradiště (10), Chotoviny – Dražice (10 Ml. Vožice).

KP PŘÍPRAVKY: Prachatice – Milevsko (10), Č. Krumlov – Táborsko (11), Prachatice – Táborsko (12), Č. Krumlov – Milevsko (13, vše Prachatice), N. Včelnice – Lomnice (13), SKP ČB – Kaplice (14), N. Včelnice – SKP ČB (15), Lomnice – Kaplice (16, vše Nová Bystřice).

ČP ŽÁCI: finálový turnaj v Lomnici o pohár předsedy FAČR (9, Osek, Slavia ČB, Bechyně, Lomnice).

Telefony do Deníku už fungují!

Krajská redakce sportu Deníku jižní Čechy upozorňuje, že ještě ve čtvrtek měly dvě ze čtyř obvyklých linek k volání výsledků poruchu, ale v pátek už byla všechna obvyklá telefonní čísla v provozu. O víkendu tudíž lze výsledky volat jako vždy na telefony 387 411 420, 386 100 767, 386 100 732 i 386 100 743 (nejlépe je využít mail: cbsport@denik.cz)

Autor: Bohumil Ortman

4.5.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační snímek.

Hradecké házenkářky vyhrály derby v Písku

Ilustrační foto

Ženu našli v zemědělském družstvu bez známek života

Adventní tipy v jižních Čechách

Jižní Čechy – Kam se můžete vydat v adventním čase za zábavou.

Nejstarší Třeboňák má dlouhověkost v rodině

Třeboň – Obdivuhodné životní jubileum oslavil Eduard Lukeš z Třeboně. Narodil se před sto lety.

V trojkách vytvořili rekord, s Opavou však padli

Jindřichův Hradec – Stále nulu na kontě výher mají basketbalisté jindřichohradeckého Fio basketu poté, co doma podlehli o deset bodů Opavě (86:96), která tabulku Kooperativa NBL vede.

Očekávané události týdne na jihu Čech

Jižní Čechy – S novým ředitelem kaplické střední školy i s jeho koncepcí se veřejnost může seznámit v pondělí od 16 h v kaplickém kině.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT