VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Přinášíme tradiční přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

11.10.2013
SDÍLEJ:

Milan Nousek v zápase krajského přeboru mezi Pískem B a Soběslaví bojuje s hostujícím Jiřím Richterem. Fotbalové soutěže v kraji o víkendu pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 16 hodin.

Pátek

KP PŘÍPRAVKY: Prachatice – T. Sviny/H. Stropnice (15), T. Sviny/H. Stropnice – Dynamo B (Prach.), Prachatice – Dynamo B (17).

Sobota

DIVIZE: Čížová – ZČE Plzeň (11).

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Ostrava (15 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Prachatice – Roudné (10.15), Dražice – Sedlice, Soběslav – Hluboká, Bavorovice – Písek B (10), Veselí – Osek (10.30).

I. A TŘÍDA: Mirovice – Katovice, Ševětín – D. Bukovsko, S. Ústí – Týn, Vodňany – Hradiště, Bernartice – Protivín, Olešník – Želeč, T. Sviny – N. Ves/Brloh, Hrdějovice – Netolice, Borovany – Vacov (10.15), Slavia ČB – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: V. Brod – Zliv, Přídolí – Větřní (13.30), Nemanice – Křemže, Frymburk – Č. Krumlov B, Sedlec – Kaplice B, H. Planá – Dříteň, Husinec – Záblatí, Blatná – Bělčice, Chelčice – Stachy, Poříčí – Štěkeň, Lažiště B – Čkyně, Božetice – Chýnov, Bechyně – Kluky, M. Tábor – Jistebnice (10.30), Sm. Lhota – Sepekov (13.30), Záhoří – R. Hory, Mirotice – Řepeč / Opařany, Lomnice – Temelín, N. Včelnice – Klikov, Č. Velenice – Suchdol, Ledenice – K. Řečice.

II. LIGA DOROSTU: Písek – D. Praha (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Plzeň (11 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: J. Hradec – Rokycany (10 Vajgar).

KP DOROSTU: Milevsko – Prachatice (10), Rudolfov – Roudné (10), Strakonice – Blatná (10 Fezko), Slavia ČB – Č. Krumlov (10).

I. A DOROSTU: Borek – Větřní (10), Mladé – Suchdol (10), N. Hrady – Olešník/Hluboká (10), Kaplice – Lišov (10), H. Stropnice – Dříteň (10), Strunkovice/Ba­vorov – Osek/Strakonice B (10 Strunkovice), Čkyně – Netolice (10), Mirovice/Čimelice  – Mirotice (10 Mirovice), Bernartice – Veselí (10), N. Včelnice – Soběslav (10), M. Tábor – Ml. Vožice (13.30), Kunžak – Týn (10).

KP ŽÁCI: Chotoviny – Břilice/Třeboň (10), Loko ČB – T. Sviny/H. Stropnice (10), Táborsko B – Čt. Dvory (10 Soukeník), M. Tábor – Slavia ČB (10 Svépomoc), Strakonice – Blatná (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Lomnice – Borovany (10), SKP ČB – Suchdol (10), Dačice – N. Včelnice (9.30), Protivín – Týn (10), Vimperk – Hradiště (9), Volyně – Vacov (10).

DIVIZE ŽENY: Blatná – Libušín (12).

KP ŽENY: Hradiště – Mokré.

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Benešov (10.15 Svépomoc), J. Hradec – Doubravka (Vajgar).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Dačice, Čimelice – Lažiště (15.30), Třeboň – Rudolfov (10.30).

I. A TŘÍDA: Branice – Planá (10.15), Kaplice – Čt. Dvory, Roudné B – Velešín, Vimperk – D. Voda (15).

I. B TŘÍDA: K. Újezd – Lhenice, Osek B – Sousedovice (15), Kestřany – Strunkovice, Malšice – Větrovy (15), Soběslav B – J. Hradec B (Myslkovice), Třebětice – Lišov (15), N. Bystřice – Slavonice.

II. LIGA DOROSTU: Táborsko – Doubravka (Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: J. Hradec – Táborsko (10 Tyrš.), Dynamo ČB – Benešov (10 Složiště), Písek – Příbram (10).

KP DOROSTU: SKP ČB B – Břilice (10),Táborsko B/ Chotoviny – Lomnice (9), Čt. Dvory – Hluboká/Olešník (13.30), Loko ČB – J. Hradec (10).

I. A DOROSTU: Borovany/T. Sviny – Hrdějovice (10 T. Sviny), S. Hoštice/Souse­dovice – Sedlice (14 S. Hoštice), Vacov – Vodňany (10), Vl. Březí – Hradiště (10.30), Volyně – Protivín (13), Dačice – Kovářov (10), Sepekov – Bechyně (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Milevsko (10), Roudné – SKP ČB (9).

I. A ŽÁCI: Hluboká – Kaplice (9), Č. Velenice – K. Újezd (10), Rudolfov – Soběslav/ Veselí (10), Netolice – Písek (10), Čimelice/ Mirovice – Zliv (10 Čimelice), Strakonice / Sousedovice – Osek (10 ČZ).

KP PŘÍPRAVKY: Písek – M. Tábor (14.15), M. Tábor – Strakonice (15.15 Písek), Písek – Strakonice (16.15), Milevsko – Sok. JH (10), Táborsko – Dynamo A (11 Milevsko), Táborsko – Sokol JH (12 Milevsko), Milvesko – Dynamo A (13), SKP ČB – Loko ČB (14), Č. Krumlov – Třeboň (15 SKP ČB), Č. Krumlov – Loko ČB (SKP ČB), SKP ČB – Třeboň (17).

KP ŽENY: Lažiště – Protivín (10), S. Ústí – Borovany (13).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Příbram (na Soukeníku).

Autor: Bohumil Ortman

11.10.2013 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

FOTOGRAFIE, která odstartovala pátrání.

Praděd padl za války, rodina z Prachatic nezapomíná

Videosouhrn Deníku – čtvrtek 14. prosince 2017

Tříletý polobezdomovec a brutální agresor v tramvaji: Prohlédněte si videa dne

Krajská peněženka roste

České Budějovice – Jihočeský kraj bude v příštím roce hospodařit se 16,6 miliardy korun, přestože počítá s příjmy 15,2 miliardy korun.

AKTUALIZOVÁNO

Při nehodě se těžce zranil řidič

Vodňany – Nákladní automobil se ve čtvrtek před 16. hodinou čelně střetl s osobákem na obchvatu Vodňan.

Odešel Bořivoj Lauda, emeritní ředitel Alšovy jihočeské galerie

České Budějovice - Ve čtvrtek 7. prosince zemřel akademický malíř, grafik a restaurátor Bořivoj Lauda, emeritní ředitel Alšovy jihočeské galerie (AJG), který působil ve vedení instituce v letech 1970 až 1986.

Milena a Josef Andrle: Cesta po jižní polokouli (3) - Manaus

Jindřichův Hradec, Brazílie/SERIÁL/ - Pokračujeme v cestovatelském seriálu, v němž budeme sledovat dlouhé putování Josefa a Mileny Andrle z Jindřichova Hradce, kteří se vydali na cestu po jižní polokouli.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT