VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

22.8.2014
SDÍLEJ:

Písecký František Němec v zápase s Vltavínem bojuje s davidem Maříkem. O víkendu hraje Písek v ČFL v Jirnech.Foto: Foto: Jan Škrle

Sobota

I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Ml. Boleslav (Střelecký ostrov).

II. LIGA: Táborsko – Karviná (Soukeník).

DIVIZE: Milevsko – Aritma Praha (Branice), Č. Krumlov – Tachov.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Teplice (12 Složiště).

KP MUŽI: Prachatice – Kaplice, Osek – Písek B, Veselí – J. Hradec, Rudolfov – Dačice (10), Želeč – Čimelice (14).

I. A TŘÍDA: Vimperk – Hradiště (15), Olešník – Katovice, Týn – Vacov, D. Voda – Větřní, Slavia ČB – J. Hradec B, Loko ČB – Borovany (10.15), Planá/L. – S. Ústí.

I. B TŘÍDA: T. Sviny – Dříteň (13.30), Frymburk – K. Újezd, H. Planá – Nemanice, Malonty – Zliv (13.30), Křemže – Velešín, Sousedovice – Volyně, Poříčí – Osek B, Strunkovice – Lažiště B, Kestřany – Bělčice, Čkyně – Stachy, M. Tábor – Malšice (10.30), Sm. Lhota – Chyšky, Kluky – Temelín (16), Bechyně – Větrovy, R. Hory – Sepekov, Ledenice – N. Včelnice, Třebětice – N. Bystřice, Slavonice – Chlum, D. Bukovsko – ševětín (13.30).

II. LIGA DOROSTU: Písek – Most (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Kladno (10.15 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko – Písek (10.15 na Svépomoci).

KP DOROSTU: Břilice – Milevsko (10), Čt. Dvory – Roudné (10), Slavia ČB/Borek – Rudolfov (10 Slavia), J. Hradec – Lomnice/ Veselí (10 Vajgar).

I. A DOROSTU: Suchdol – Kam. Újezd (10), Kaplice – Mladé (10), T. Sviny – Slavia ČB B/ Borek B (9.30), H. Stropnice – Větřní (10), Blatná – S. Hoštice/Katovice (9.30), Protivín – Čkyně/Vimperk (10), M. Tábor – Dačice (13.30), Kunžak/Studená – N. Včelnice (10), Bernartice – Veselí B/Lomnice B (10), Chotoviny/Táborsko B – Sepekov (10 Chot).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – J. Hradec (10), Strakonice – Chotoviny/Větrovy (10 ČZ), Milevsko – Prachatice (10), Vimperk – T. Sviny (9).

I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – Ct. Dvory (10 Soběslav), Hrdějovice/Ne­manice – Týn (9 Hrdějovice), Volyně – Písek B (10).

TURNAJE: Kočí Cup přípravek v Písku (9, play off neděle 8).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Zličín (10.15 Svépomoc).

KP MUŽI: Třeboň – Dražice (10.30 Ledenice), Soběslav – Jankov, Hluboká – Sedlice.

I. A TŘÍDA: Vodňany – Blatná, Lažiště – Mirovice (14), Bernartice – Branice, Protivín – Netolice, Hrdějovice – Bavorovice, Roudné B – Chýnov, N. Ves/Brloh – Čt. Dvory.

I. B TŘÍDA: Čes. Krumlov B – Sedlec, Kaplice B – Planá, Chelčice – Štěkeň (10.15), Vl. Březí – Lhenice, Řepeč/Opařany – Jistebnice (16), Záhoří – Ml. Vožice, Soběslav B – Lomnice (Myslkovice), Suchdol – Č. Velenice, Lišov – K. Řečice.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Pardubice (11 Složiště).

KP DOROSTU: Vodňany – SKP ČB (10), Loko ČB – Č. Krumlov (10),Prachatice – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: N. Hrady – Velešín (10), Lišov – Netolice (13.30), Hrdějovice – Hluboká / Olešník (10), Kovářov – Hradiště (10), Strunkovice/Ba­vorov – Vacov (14), Volyně – Mirovice/Čimelice (13), Vl. Březí – Osek/ Strakonice B (10.30), Zdíkov/Stachy – Sedlice (10), Bechyně – Soběslav (10), Týn – N. Bystřice (10).

KP ŽÁCI: Roudné – Loko ČB (9), Třeboň/ Břilice – M. Tábor (10 Břilice), SKP ČB – Kaplice (10.30).

I. A ŽÁCI: Dačice – Lomnice (9.30), Suchdol – Kunžak /Studená (9.30), Rudolfov – Slavia ČB (10), Protivín – Hradiště (10), Strakonice B/Osek – Blatná (10 ČZ), Vacov – Vodňany (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Jihlava (13 Složiště).

Autor: Bohumil Ortman

22.8.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Legiovlak.
4

Pozor, pozor. Na hradecké koleje přijíždí Legiovlak

Ilustrační foto.

Za Školou v Dačicích se může stále stavět

Hnutí ANO na jihu Čech zvítězilo v 553 obcích

Jižní Čechy - Zajímavosti z voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017 vybral Jan Honner z českobudějovické krajské správy Českého statistického úřadu.

Ve škole v Sokolské chtějí vylepšit družinu

Třeboň - Základní škola Sokolská získala dotaci na zaměstnance, další by mohla pomoci s vylepšením družiny.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Na diskotéce jí ukradli kabelku

Jindřichův Hradec - Zmizela hotovost i platební karta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT