Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Po pátečním ligovém šlágru, v němž fotbalisté Dynama na Střeleckém ostrově hostí pražskou Slavii, míří zbývající ligové jihočeské týmy o víkendu ke svým zápasům na cizí hřiště.

24.10.2014
SDÍLEJ:

Táborsko hraje o víkendu v Pardubicích.Foto: Foto: Jan Škrle

Druholigové Táborsko, které v této sezoně ještě nepoznalo hořkost porážky, bude hájit svou neporazitelnost v sobotu už ráno v Pardubicích. Doma se představí až v úterý 28. října v dohrávce s exligovou Olomoucí (14.30). Ve III. lize se písecký nováček pokusí uspět v sobotu v Chomutově (10.15).

Prvoligový dorost Dynama po výhře s Pardubicemi, kterou druhým gólem Otepka pečetil po Kadlecově úniku, v sobotu hraje ve Zlíně (14).

Kam o víkendu na fotbal v kraji?

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky ve 14.30 hodin

Pátek

I. LIGA: Dynamo Č. Budějovice – Slavia Praha (18 Střelecký ostrov).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Třeboň – Čimelice (18).

Sobota

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dražice – Dačice, Jankov – Písek B (10.30), Prachatice – Sedlice, Soběslav – Želeč, Veselí – Hluboká, Osek – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: Blatná – Branice (10.15), Hradiště – Mirovice (11.30), Vimperk – Katovice, Vodňany – Netolice, Bernartice – Týn, Olešník – Protivín, Větřní – J. Hradec (11), Bavorovice – Chýnov (10), Hrdějovice – Borovany (10.15), D. Voda – Čt. Dvory, Slavia ČB – Planá, Loko ČB – N. Ves/Brloh (10.15).

I. B TŘÍDA: Sedlec – K. Újezd, Dříteň – Nemanice, Č. Krumlov B – Zliv, Frymburk – Velešín, H. Planá – Křemže, Malonty – Kaplice B ((10.15), Štěkeň – Osek B, Sousedovice – Bělčice, Poříčí – Stachy, Strunkovice – Kestřany, M. Tábor – Větrovy (10.30), Sm. Lhota – Ml. Vožice, Kluky – Sepekov, Řepeč /Opařany – R. Hory, Bechyně – Záhoří, Lomnice – N. Včelnice, Ledenice – D. Bukovsko, Slavonice – Lišov.

II. LIGA DOROSTU: Písek – Ústí (10.15).

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – M. Praha (10.15 Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Písek – K. Vary (13).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Dynamo ČB (10.15 Svépomoc).

KP DOROSTU: SKP ČB – Roudné (10), Milevsko – Rudolfov (12.30), Břilice – Lomnice/ Veselí (10), Čt. Dvory – Strakonice (10), Slavia ČB/Borek – Prachatice (10).

I. A DOROSTU: Velešín – Mladé (10), N.ové Hrady – Větřní (10), Suchdol – Netolice (10), Kaplice – Hluboká/Olešník (10), T. Sviny – Hrdějovice (9), H. Stropnice – Lišov (10), Hradiště – Mirovice/Čimelice (9), Vacov – Osek/Strakonice B (10), Met. Tábor – Týn (13.30), Kunžak/Studená – Ml. Vožice (10), Bernartice – Sepekov (10).

KP ŽÁCI: Strakonice – T. Sviny (10 ČZ), Milevsko – SKP ČB (9), Třeboň/Břilice – Vimperk (10).

I. A ŽÁCI: Soběslav/Veselí – Týn (10 Soběslav), Protivín – Písek B (10).

DIVIZE ŽENY: J. Hradec – Zlíchov.

KP ŽENY: Borovany – Protivín (14).

Neděle

DIVIZE: Táborsko B – Klatovy (10.15 Svépomoc), Milevsko – Č. Krumlov.

KP MUŽI: Kaplice – J. Hradec.

I. A TŘÍDA: Lažiště – Vacov (10.30), Roudné B – S. Ústí.

I. B TŘÍDA: T. Sviny – Planá, Volyně – Lhenice, Vl. Březí – Čkyně, Malšice – Temelín, Chyšky – Jistebnice, Č. Velenice – N. Bystřice, Soběslav B – Chlum (Myslkovice), Suchdol – K. Řečice, Třebětice – Ševětín.LIGA DOROSTU: Táborsko – Dukla Praha (Viktoria).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Most (11 Složiště).

KP DOROSTU: Vodňany – Č. Krumlov (10), Loko ČB – J. Hradec (10).

I. A DOROSTU: K. Újezd – Slavia B/Borek B (10), Kovářov – S. Hoštice/Katovice (10), Strunkovice/Ba­vorov – Čkyně/Vimperk (14 Bavorov), Volyně – Sedlice (10), Vl. Březí – Zdíkov/Stachy (10.30), Blatná – Protivín (9.30), Dačice – Veselí B/Lomnice B (13.30), N. Včelnice – Soběslav (10), Bechyně – Chotoviny / Táborsko B (10).

KP ŽÁCI: J. Hradec – Loko ČB (10 Tyrš.), Chotoviny/Větrovy – Prachatice (10 Chotoviny), Č. Krumlov – M. Tábor (9.30), Roudné – Kaplice (9).

I. A ŽÁCI: Lomnice – Kunžak/Studená (10), Dačice – Slavia ČB (9.30), Suchdol – Čt. Dvory (9.30),Rudolfov – Borovany/Ledenice (10), K. Újezd/Velešín – Hrdějovice/ Nemanice (10 Velešín), Hradiště – Blatná (9), Strakonice B/Osek – Zliv (10 ČZ), Netolice – Vodňany (10), AFK Písek/Hradiště B – Vacov (13 Hradiště).

KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, Písek A, Třeboň, Milevsko), ve Větrovech (9, Dynamo A, Táborsko A, J. Hradec, Větrovy), na SKP ČB (12, Č. Krumlov, Strakonice, SKP), v Písku (13, Vimperk, Dynamo B, Písek B) a v S. Ústí (10 Soukeník, Loko ČB, Prachatice, Táborsko B).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Vonoklasy (14).

KP ŽENY: Kaplice – Mokré (10).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Třinec (Složiště).

Autor: Bohumil Ortman

24.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Zbraně z Prachaticka zajištěné Národní centrálou proti organizovanému zločinu z Českých Budějovic.
8

Muži z Prachaticka předělávali zbraně na střelbu dávkou a vyráběli k nim tlumiče

V základní škole v Lodhéřově se opět zapojili do projektu 72 hodin.

Lodhéřovští žáčci uklízeli okolí školy

Výstavba lékařského domu v Bystřici se přiblížila

Nová Bystřice – Až 29 milionů korun by mohla stát výstavba lékařského domu na Mírovém náměstí v Nové Bystřici.

AKTUALIZOVÁNO

Superdebata Deníku: nikdo nechce vládu ANO. Ať už bez Babiše, nebo s ním

/SLEDOVALI JSME ON-LINE, GRAFIKA, VIDEO/ Pouhý den před sněmovními volbami se v redakci Deníku sešla desítka zástupců politických stran při předvolební superdebatě. Na přetřes přišla všeobecně probíraná témata - ať už elektronická evidence tržeb, přijetí eura či přijímání migrantů. Z odpovědí také vyplynulo, že favorit voleb ANO to bude mít v případě výhry s formováním vlády složité. 

Pohotovost pro dospělé v Dačicích v sobotu neotevře

Dačice - Tuto sobotu se lidé z Dačicka budou muset obejít bez místní lékařské pohotovosti pro dospělé.

Chtěl si ponechat nalezený mobil

Nová Bystřice - Neodevzdat nalezenou věc se může pořádně nevyplatit.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení