VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice – Tradičně přinášíme přehled fotbalových utkání na jihu Čech na nejbližší víkend.

31.10.2014
SDÍLEJ:

Brankář Tomáš Věneček v zápase Osek - Rudolfov v akci.Foto: Foto: Jan Škrle

Pokud není uvedeno jinak, jsou úřední začátky ve 14.00 hodin.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Kolín (Soukeník).

DIVIZE: Č. Krumlov – K. Vary, Roudné – Táborsko B, Čížová – M. Lázně.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – M. Praha (11 Složiště).

KP MUŽI: Rudolfov – Kaplice (10), Želeč – Veselí, Čimelice – Soběslav (10.15), Sedlice – Třeboň, Dačice – Prachatice, Písek B – Dražice (13.15), J. Hradec – Jankov (10.15 Vajgar).

I. A TŘÍDA: Protivín – Hradiště, Týn – Olešník, Katovice – Vodňany, Mirovice – Blatná, Planá/L – Loko ČB, S. Ústí – Slavia ČB, Čtyři Dvory – Roudné B (10.15), Borovany – D. Voda (10.15).

I. B TŘÍDA: Křemže – Malonty, Velešín – H. Planá (10.30), SK Planá – Frymburk (10.30), Zliv – Trh. Sviny, Nemanice – Č. Krumlov B, Čkyně – Strunkovice, Stachy – Vl. Březí, Bělčice – Poříčí, Lažiště B – Sousedovice, Lhenice – Chelčice, Osek B – Volyně, R. Hory – Bechyně, Sepekov – Řepeč/Opařany, Větrovy – Sm. Lhota, Jistebnice – M. Tábor, Temelín – Chyšky, K. Řečice – Ledenice, Ševětín – Slavonice (10.15), Chlum – Suchdol (10.30), N. Bystřice – Soběslav B (10.15 Číměř), N. Včelnice  – Č. Velenice.

LIGA ML. ŽÁCI: Dynamo ČB – Plzeň (Složiště).

KP DOROSTU: J. Hradec – SKP ČB (10 Vajgar), Strakonice – Slavia ČB/Borek (10 ČZ), Lomnice/Veselí – Čt. Dvory (10 Lomnice).

I. A DOROSTU: Lišov – Velešín (10), Hluboká / Olešník – T. Sviny (10), Větřní – Suchdol (10), Mladé – K. Újezd (10), Sedlice – Vl. Březí (10), S. Hoštice/Katovice – Strunkovice /Bavorov (10 S. Hoštice), Mirovice/ Čimelice – Vacov (10 Mirovice), Ml. Vožice – Bernartice (10 Miličín), Týn – Kunžak/ Studená (10).

KP ŽÁCI: Vimperk – J. Hradec (9), SKP ČB – Třeboň/Břilice (10), T. Sviny – Roudné (9.30), Prachatice – Č. Krumlov (10), Lokomotiva ČB – Chotoviny/Větro­vy (10).

I. A ŽÁCI: Slavia ČB – Suchdol (10), Vodňany – AFK Písek/Hradiště B (10), Písek B – Strakonice B/Osek (10 Putim).

KP ŽENY: Hradiště – Kaplice, Borovany – Mokré (12).

Neděle

KP MUŽI: Hluboká – Osek.

I. A TŘÍDA: Vacov – Bernartice, Netolice – Lažiště, Branice – Vimperk, N. Ves/Brloh – Bavorovice (v N. Vsi), J. Hradec B – Hrdějovice (Vajgar), Chýnov – Větřní.

I. B TŘÍDA: Kaplice B – Sedlec, K. Újezd – Dříteň, Kestřany – Štěkeň, Záhoří – Malšice, Ml. Vožice – Kluky, Lišov – Lomnice, D. Bukovsko – Třebětice.

LIGA ML. DOROSTU: Dynamo ČB – Plzeň (11 Složiště), Písek – Admira Praha.

LIGA ST. ŽÁCI: Táborsko – Žižkov (10.15 Soukeník).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Slavia Praha (10).

KP DOROSTU: Prachatice – Loko ČB (10), Český Krumlov – Břilice (9.30), Rudolfov – Vodňany (10), Roudné – Milevsko (9.30).

I. A DOROSTU: Hrdějovice – H. Stropnice (10), Netolice – Kaplice (11.30), Slavia ČB B/ Borek B – N. Hrady (10 Borek), Protivín – Hradiště (10), Zdíkov/Stachy – Blatná (10 Zdíkov), Čkyně/Vimperk – Volyně (10 Čkyně), Osek/Strakonice B – Kovářov (10 Osek), Chotoviny/Táborsko B – N. Bystřice (10 Chotoviny), Sepekov – Bechyně (10), Soběslav – M. Tábor (10), VeselíB/Lomnice B – Nová Včelnice (10 Veselí).

KP ŽÁCI: Kaplice – Milevsko (9), M. Tábor – Strakonice (10 Viktoria).

I. A ŽÁCI: Hrdějovice/Ne­manice – Lomnice (9 Nemanice), Týn – K. Újezd/Velešín (10), Borovany/Ledenice – Soběslav/Veselí (9.30 Borovany), Čt. Dvory – Rudolfov (13), Kunžak /Studená – Dačice (9.30 Kunžak), Vacov – Hradiště (10), Zliv – Volyně (9.30), Blatná – Protivín (9.30).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Táborsko – Varnsdorf (na Svépomoci).

Autor: Bohumil Ortman

31.10.2014 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

V hradecké hale se konalo mistrovství republiky superveteránů a superseniorek.
35

Volejbaloví veteráni bojovali u Vajgaru o republikové tituly

Patricie Kryzanová se narodila 21. září Vendule Zdychyncové a Lubomíru Kryzanovi ze Slavonic. Měřila 50 centimetrů a vážila 3500 gramů.
5

Právě jsme se narodili: Pětice nových miminek

Karatistka Karolína Šlechtová vyhrála Ninja Cup

České Budějovice - V tělocvičně českobudějovické ZŠ Emy Destinnové se konalo III. kolo ligy talentů v karate s názvem „Ninja Cup“.

Hokejový obránce Zbyněk Michálek bude hrát ve Spartě, láká ho olympiáda

Jindřichův Hradec, Praha – Zvučnou posilu do své defenzivy získali hokejisté pražské Sparty. Jejich řady rozšíří 34letý obránce Zbyněk Michálek, který je odchovancem jindřichohradeckého hokeje.

Lidé zapomínají peníze v bankomatech

Jindřichův Hradec - Zhruba každé dva měsíce si někdo v Hradci vybere peníze, ale už si je neodnese.

Ve Staré Hlíně se lidé napojují na kanalizaci

Stará Hlína - Čistírna odpadních vod a splašková kanalizace ve Staré Hlíně byly předány k předčasnému užívání.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení