Pořad fotbalových zápasů v kraji tradičně přinášíme. Není-li uvedeno jinak, hraje se úředně od 16.30 hodin.

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Frýdek-Místek (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Kolín (10:15).

DIVIZE: Č. Krumlov – Motorlet (10.15), Čížová – Nové Strašecí.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Liberec (12 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Planá/L. (15), Písek B – Hluboká (13:15), Sedlice – Čimelice (14), Prachatice – Soběslav, Katovice – Olešník, Želeč – Rudolfov.

I. A TŘÍDA: Větrovy – Vacov (13), S. Ústí – Týn (13), Vimperk – Lažiště, Blatná – Bernartice, Osek B – Mirovice, Kaplice – Slavia ČB (10), Bavorovice – Hrdějovice (10), Ševětín – D. Voda (10:15), Čt. Dvory – Ledenice (10:15), Velešín – J. Hradec B (13), Větřní – Loko ČB.

I. B TŘÍDA: Dříteň – H. Planá (10), Černá – K. Újezd (10:30), Č. Krumlov B – Frymburk (13:30), Lhenice – T. Sviny, Planá u ČB – Zliv, Nemanice – Sedlec, Vodňany B – Čkyně (13), Sousedovice – Stachy, Štěkeň – Vl. Březí, Chelčice – Kestřany, Met. Tábor – Březnice (10:30), Božetice – Sm. Lhota (13), Malšice – Ml. Vožice (15), Kluky – Rat. Hory (16), Bechyně – Řepeč/Opařany, Záhoří – Sepekov, Lomnice – Borovany, N. Včelnice – D. Bukovsko, K. Řečice – Chlum.

DIVIZE ŽENY: Blatná – Mokré (12), Hradiště – Mabapa Praha, J. Hradec – S. Ústí.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Admira Praha (10 Kvapil.).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Rokycany (10 na Soukeníku).

KP DOROSTU: SKP ČB – Strakonice (10).

I. A DOROSTU: Jankov – Větřní (9:30), Rudolfov – Borovany/N. Hrady (10), Mladé – H. Stropnice (10), Suchdol/L – Hrdějovice (10), Osek – Protivín (10), Mirovice/Čimelice – Vacov (10 Mirovice), Netolice – Sedlice (10), Ml. Vožice – Planá/L. Rat. Hory (10).

KP ŽÁCI: Loko ČB – Roudné (10), Prachatice – Milevsko (10), Třeboň/Břilice – Vimperk (10 Třeboň), Strakonice – SKP ČB (10 na ČZ).

I. A ŽÁCI: Kunžak/Studená – Suchdol (9:30 Strmilov), Lomnice – Dačice/St. Hobzí (10), Kaplice – N. Bystřice/J. Hradec B (13), Čt. Dvory – Slavia ČB (13).

Neděle

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Jablonec (13 na Složišti).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dražice – Veselí, Jankov – Osek.

I. A TŘÍDA: Chýnov – Vodňany, Milevsko B – Protivín, Roudné B – N. Ves/Brloh.

I. B TŘÍDA: Netolice – V. Brod, Lažiště B – Strunkovice (14), Hradiště – Bělčice, Vacov B – Volyně, Chyšky – Jistebnice (15), Olešnice – H. Stropnice (15), Č. Velenice – N. Bystřice, Břilice – Lišov, Suchdol – Třebětice.

DIVIZE ŽENY: Protivín – Borovany (16).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Bohemians (10).

KP DOROSTU: Roudné – Loko ČB (9:30), Vodňany – Čt. Dvory (10), J. Hradec – Slavia ČB (10 Tyrš.), Milevsko – Kaplice (12), Č. Krumlov – Prachatice (14), Hradiště – Břilice /D. Voda (14:30).

I. A DOROSTU: K. Újezd – T. Sviny (10), Velešín – Lišov (10), Lomnice – Hluboká/ Olešník (14), Zdíkov/Stachy – Čkyně/Vimperk (10 Zdíkov), Katovice/S. Hoštice – Strunkovice (13 Katovice), Týn – Blatná (10), Volyně – Vl. Březí (13), Dačice – Kunžak/Studená (10), N. Včelnice – Bechyně (10), S. Ústí – N. Bystřice (10), Táborsko B/Chotoviny – Sepekov (14 Chot.), Soběslav – Chýnov (10).

KP ŽÁCI: M. Tábor – J. Hradec (9:30 Viktoria), Č. Krumlov – Soběslav (9:30), T. Sviny – Vodňany (10).

I. A ŽÁCI: Hrdějovice/Ne­manice – Rudolfov (9 Hrdějovice), Borovany – Č. Velenice (9:30), Katovice/Stra­konice – Vacov (10 Katovice).

KP PŘÍPRAVKY: ve Strakonicích (10 ČZ, Vimperk, Třeboň, Strakonice), v J. Hradci (15 Tyrš., Písek U10, Dynamo ČB – Táborsko U10, Sokol JH).

Dynamo chce body i z Ústí

Fotbalisty Dynama po třech zápasech na domácím hřišti, z nichž vydolovali sedm bodů a navíc diváky potěšili ofenzivním fotbalem, čeká v sobotu první jarní výjezd – od 18 hodin se představí v Ústí nad Labem.

A na sever Čech českobudějovičtí fotbalisté pojedou v pohodě, a přestože je čeká v osmi dnech už třetí zápas, chtějí i v Ústí uspět. „Víme, že to nebude hlavně pro ty starší kluky jednoduché, ale já jim věřím, že odvedou i v Ústí podobně kvalitní výkony jako s Karvinou a Sokolovem, kdy to vzali na sebe. Že se budou opět rvát o výsledek. Mohu před nimi jen smeknout," měl trenér David Horejš pro své svěřence jen slova chvály.

Právě starším hráčům sice náročný program, jaký fotbalisté Dynama po skončení karantény mají, může ubrat hodně sil, trenér Horejš nicméně souhlasí s tím, že když se daří a vyhrává se, že i regenerace sil je snadnější. „Ze tří zápasů doma jsme se silnými soupeři uhráli sedm bodů. S tím jsme samozřejmě spokojeni a já věřím, že v podobném duchu budeme hrát i dál," zdůraznil trenér Dynama.

Ten by v sobotu večer měl v Ústí mít k dispozici téměř kompletní kádr. „Otazník visí jen nad startem Opluštila, jinak bychom měli být v plné síle," přemítal Horejš.

Snadné to ale jeho hráči mít v Ústí zřejmě nebudou. „Ústí je v tabulce páté a má silný tým se zkušenými hráči," upozorňoval budějovický kouč. „Máme ale domácím co oplácet," připomněl kouč Dynama, že Ústí na podzim v Č. Budějovicích vyhrálo 1:0. „Chceme opět hrát aktivně a věřím, že jsme i venku schopni hrát stejně náročný fotbal jako doma," podtrhl David Horejš. „Jsem přesvědčen, že kluci udělají vše, co bude v jejich silách, abychom nějaké body z Ústí odvezli."

Ústí na jaře ze čtyř zápasů uhrálo za tři remízy tři body a naposledy před týdnem v Pardubicích hrálo 1:1, když vyrovnávací gól dal Veverka.