VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na tento víkend.

22.4.2016
SDÍLEJ:

Václav Mrkvička v zápase Oseku s Dražicemi v souboji s hostujícími Kolářem a Klocem. O víkendu fotbalové soutěže na jihu Čech pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není-li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

Pátek

KRAJSKÝ PŘEBOR: Želeč – Planá (17:30).

KP PŘÍPRAVKY: v Č. Budějovicích (16 Složiště, Prachatice, Sokol JH, SKP ČB, Dynamo ČB).

Sobota

II. LIGA: Táborsko – Vlašim (Soukeník).

III. LIGA: Písek – Jirny (10:15).

DIVIZE: Č. Krumlov – Doubravka (10:15), Čížová – Roudné.

I. LIGA DOROSTU: Dynamo ČB – Opava (11 Složiště).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Dačice – Sedlice (15), Písek B – Čimelice (13:15), Dražice – Rudolfov, Olešník – Veselí, Katovice – Soběslav, Prachatice – Osek.

I. A TŘÍDA: Milevsko B – Týn (10), Větrovy – S. Ústí (13:30), Vimperk – Mirovice (15), Vodňany – Bernartice, Blatná – Protivín, Bavorovice – Ledenice (10), Ševětín – Nová Ves /Brloh (10:15), Velešín – Čt. Dvory (13:30), D. Voda – Slavia ČB, Větřní – J. Hradec B.

I. B TŘÍDA: Černá – Netolice (10:30 Loučovice), Č. Krumlov B – Zliv (13), Lhenice – Frymburk, Dříteň – Sedlec, Planá – K. Újezd, Nemanice – V. Brod, Volyně – Vl. Březí, Vacov B – Stachy (13:30), Štěkeň – Bělčice, Sousedovice – Kestřany, Chelčice – Strunkovice, M. Tábor – Řepeč/Opařany (10:30), Sm. Lhota – Ml. Vožice (13), Božetice – Březnice (13:30), Kluky – Jistebnice (16), Bechyně – Sepekov, Záhoří – Chyšky, Borovany – N. Bystřice (10:15), Lomnice – H. Stropnice, Č. Velenice – Lišov, N. Včelnice – Třebětice.

DIVIZE ŽENY: Protivín – Mokré (16), Hradiště – S. Ústí (16.30 Písek), J. Hradec – Blatná.

LIGA ML. DOROSTU: Táborsko – Ústí nad Labem (10:15 Viktoria).

LIGA ML. ŽÁCI: Táborsko – Bohemians (10 Svépomoc).

KP DOROSTU: SKP Č. Budějovice – Čt. Dvory (10).

I. A DOROSTU: Rudolfov – Větřní (10), Jankov – H. Stropnice (9:30), K. Újezd – Lišov (10), Suchdol – Lomnice (10), Mladé – Hrdějovice (10), Katovice/S. Hoštice – Čkyně/ Vimperk (10 Katovice), Osek – Sedlice (10), Mirovice/Čimelice – Netolice (10 Mirovice), Kunžak /Studená – Bechyně (10 Kunžak), Ml. Vožice – Táborsko B/Chotoviny (9), Met. Tábor – N. Bystřice (13:30).

KP ŽÁCI: Vimperk – Milevsko (10), Prachatice – J. Hradec (10), Třeboň/Břilice – Soběslav (10 Třeboň), Loko ČB – SKP ČB (10), Strakonice – T. Sviny (10 ČZ).

I. A ŽÁCI: Kaplice – Rudolfov (10), Týn – Zliv /Hluboká (10).

Neděle

DIVIZE: Třeboň – Motorlet (10:30).

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jankov – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Osek B – Vacov (15), Chýnov – Lažiště, Roudné B – Loko ČB, Kaplice – Hrdějovice.

I. B TŘÍDA: T. Sviny – H. Planá (16), Hradiště – Čkyně, Malšice – R. Hory (15), Olešnice – D. Bukovsko (15), Břilice – Chlum, Suchdol – K. Řečice.

DIVIZE ŽENY: Kaplice – Borovany (10:15).

LIGA ST. ŽÁCI: Dynamo ČB – Ústí (11 Složiště), Písek – Rokycany (14).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Dynamo ČB (10).

KP DOROSTU: Roudné – Prachatice (9:30), Č. Krumlov – J.Hradec (14), Hradiště – Kaplice (14:30 Písek), Vodňany – Loko ČB (10), Strakonice – Břilice/D.Voda (10 Fezko), Milevsko – Slavia ČB (15).

I. A DOROSTU: Velešín – Hluboká/Olešník (10), Borovany/N.Hrady – Trh. Sviny (13:30 Borovany), Zdíkov/Stachy – Blatná (10 Zdíkov), Týn – Vacov (10), Volyně – Protivín (13), Strunkovice – Vl. Březí (14), N. Včelnice – Chýnov (10), S. Ústí – Planá (10), Soběslav – Sepekov (10).

KP ŽÁCI: Č. Krumlov – Roudné (9:30), Met. Tábor – Vodňany (9:30 Viktoria).

I. A ŽÁCI: Hrdějovice/Ne­manice – Borovany (9 Hrdějovice), Kunžak/Studená – Slavia ČB (9:30 Strmilov), Dačice/St. Hobzí – N. Bystřice/J. Hradec B (13 Dačice), Čt. Dvory – Č. Velenice (13), Lomnice – Suchdol (14), Blatná – Vl. Březí (9:30), Vacov – Volyně (10), Hradiště – Protivín (10).

KP PŘÍPRAVKY: v Milevsku (10, Vimperk, Větrovy, Milevsko), v Třeboni (14, Písek, Táborsko, Třeboň), ve Strakonicích (15 na ČZ, Táborsko, Písek, Strakonice).

Pondělí

LIGA JUNIOŘI: Dynamo ČB – Ostrava (11 na Složišti).

Autor: Bohumil Ortman

22.4.2016 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Legiovlak.
4

Pozor, pozor. Na hradecké koleje přijíždí Legiovlak

Ilustrační foto.

Za Školou v Dačicích se může stále stavět

Hnutí ANO na jihu Čech zvítězilo v 553 obcích

Jižní Čechy - Zajímavosti z voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky 2017 vybral Jan Honner z českobudějovické krajské správy Českého statistického úřadu.

Ve škole v Sokolské chtějí vylepšit družinu

Třeboň - Základní škola Sokolská získala dotaci na zaměstnance, další by mohla pomoci s vylepšením družiny.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Na diskotéce jí ukradli kabelku

Jindřichův Hradec - Zmizela hotovost i platební karta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT