VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

Tradičně přinášíme přehled fotbalových soutěží na jihu Čech na nejbližší víkend.

1.9.2017
SDÍLEJ:

Druholigoví fotbalisté Dynama (na snímku jsou Michal Řezáč a Jakub Pešek) i Táborska mají o víkendu volno, ostatní fotbalové soutěže ale pokračují.Foto: Deník/ Jan Škrle

Není.li uvedeno jinak, jsou úřední začátky v 17 hodin.

Sobota
III. LIGA: Písek – Benátky (10:15), Čížová – Dobrovice (13.30 ČZ).

DIVIZE: Roudné – Soběslav.

KRAJSKÝ PŘEBOR: Jind. Hradec – Třeboň (10:30 Vajgar), Protivín – Osek, Dražice – Milevsko, Katovice – Želeč, N. Včelnice – Čimelice, Dačice – Hluboká.

I. A TŘÍDA: Vimperk – Slavia ČB (15), Planá u ČB – Bavorovice, Větřní – Týn, Vodňany – Sedlec, Blatná – Loko ČB, Planá/Luž. – Čt. Dvory (10:30), T. Sviny – Chýnov (13:30), J. Hradec B – Bernartice (14:30 Vajgar), Nemanice – D. Voda.

I. B TŘÍDA: Roudné B – Boršov (10), Frymburk – Ledenice (12), Klikov – N. Ves/Brloh (13:30), Loučovice – N. Ves, Chvalšiny – Suchdol, Zdíkov – Lažiště (13:30), Stachy – Sousedovice (15), Lhenice – Chelčice, Dříteň – Vl. Březí, Strunkovice – Čkyně, Volyně – Cehnice, Vacov B – Netolice, Kovářov – Bělčice (13:30), Božetice – Sedlice, Kestřany – Kluky, Mirovice – Semice, Putim – Podolí, Jistebnice – N. Bystřice (16), Lomnice – Slavonice, K. Řečice – R. Hory.

DIVIZE DOROSTU: Prachatice – Sedlčany (10).

DIVIZE ŽÁCI: SKP ČB – Petřín Plzeň (11).

LIGA ML. ŽÁCI: Písek – Petřín Plzeň (13).

KP DOROSTU: Č. Krumlov – T. Sviny (10), Milevsko – M. Tábor (10), Hradiště – Čt. Dvo᠆ry (10).

I. A DOROSTU: Rudolfov – K. Újezd/Velešín (10), Mladé – Hluboká (10), Č. Velenice – Malonty/D. Dvořiště (10), Jankov – Borovany (10), Suchdol – Hrdějovice (10), Katovice /Dražejov – Zdíkov/Stachy (10 Katovice), Vitějovice/Netolice – Vacov (10 Netolice), Mirotice – Protivín (10).

KP ŽACI: Strakonice – Jindř. Hradec (9 ČZ), Vimperk – Hradiště (10), Třeboň/D. Voda – Roudné (10 Třeboň).

I. A ŽACI: T. Sviny – Kaplice (9), Dačice/ Třebětice – Slavonice/St. Město (9:30 Dačice), Soběslav – Kunžak/Strmilov (10).

DIVIZE ŽENY: S. Ústí – Blatná (14 Sokol), Kaplice – Hrádek (14), J. Hradec – Mabapa, Hradiště – VS Plzeň.

Neděle
KRAJSKÝ PŘEBOR: Táborsko B – Rudolfov (10:15 Soukeník), Olešník – S. Ústí (15).

I. A TŘÍDA: Prachatice – Velešín (14), Strakonice – Vacov (Fezko), Hrdějovice – Ševětín, Milevsko B – M. Tábor, Lom – Veselí.

I. B TŘÍDA: Olešnice – K. Újezd (15), Kaplice – Zl. Koruna, Osek B – Chyšky (15), Hradiště – Sepekov, Malšice – Řepeč/Opařany (15), D. Bukovsko – Chotoviny (16), Ml. Vožice – Lišov, Třeboň B – Třebětice.

II. LIGA DOROSTU: Dynamo B – Most (12 Složiště), Táborsko – Žižkov (15 Soukeník).

KP DOROSTU: Roudné – Loko ČB (9:30), Vodňany/Dříteň – Slavia ČB (10), Strakonice – Lomnice (10), S. Ústí – SKP ČB (10).

I. A DOROSTU: Větřní/ Loučovice – Kaplice /V. Brod (10 Loučovice), Vimperk – Vl. Březí (10), Čkyně/Š. Hoštice – Poříčí (10 Čkyně), Soběslav – Chotoviny (10), Sepekov/ Milevsko B – Větrovy (10 Sepekov), Týn – Kunžak/Studená (10), N. Bystřice – J. Hradec (10).

KP ŽACI: Blatná – Č. Krumlov (9:30), Loko ČB – M. Tábor/Větrovy (10), Čt. Dvory/Zliv – Milevsko (13).

I. A ŽACI: Lomnice/Ševětín – D. Voda B/ Třeboň B (10 Lomnice), Suchdol/Č.Velenice – N. Bystřice/Chlum (10 Č. Velenice), Vacov – Vodňany (10), Písek B – Vl. Březí (10), Hradiště B – Týn (10), Netolice – Rudolfov (10), Slavia ČB – Protivín/Záhoří (13:30).

KP PŘÍPRAVKY: v Třeboni (10, Strakonice, Vimperk, Třeboň), v Milevsku (10, Loko ČB, Č. Krumlov, Vodňany, Milevsko), v Táboře (10 Svépomoc, Prachatice, Písek, SKP ČB, Táborsko).

OFS Č. BUDĚJOVICE

Sobota
PŘEBOR OKRESU: Jankov B – Srubec (v Dubném), Zliv – Hrdějovice B (10:15), Římov – Olešník B/Temelín.

III. TŘÍDA: Č. Dub B – Boršov B (14), Koloděje – Pištín (16), Žabovřesky – Sedlec B, Dívčice – Ševětín B (v Dubenci), K. Újezd B – Borek, Č. Dub – Rudolfov B, Lišov B – T. Sviny B (Štěpánovice), Kamenná – N. Hodějovice, Vrábče – Mokré, Mladé B – Zborov.

Neděle
PŘEBOR OKRESU: H. Stropnice – N. Hrady (14), Úsilné – Borovany (15), D. Voda B – Neplachov (15), Hluboká B – Mladé.

III. TŘÍDA: Loko B – Lipí (15), Týn B – Chrášťany, Ledenice B – Včelná.

Autor: Bohumil Ortman

1.9.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

První zasedání sněmovny po volbách.

Složení poslaneckého slibu bylo zavazující

Soud v Táboře začal hlavní líčení v případu přepadení v Horusicích.
10

Masakr v Horusicích na svědomí nemají, to ti ostatní, co uprchli

Hokejisté Vajgaru si připsali dvě porážky

Jindřichův Hradec – Hokejisté nově vzniklého jindřichohradeckého HC Vajgar mají za sebou další dva zápasy v krajské lize mužů, které jim však vůbec nevyšly.

Pacienti chirurgie mají u lázní parkování zdarma

Třeboň – Pacienti chirurgie, ortopedie a RTG, kteří navštěvují ordinace v Lázních Aurora v Třeboni, mají nově možnost bezplatně parkovat u wellnesscentra v ulici Lázeňská.

Hry usměvavých srdcí vyvrcholily stolním tenisem

Jindřichův Hradec - V Jindřichově Hradci se dvanáctým rokem koná série s názvem „Hry usměvavých srdcí“, jejímž pořadatelem je místní klub SKOK.

Na autech se vyřádil vandal

Jindřichův Hradec - Víkendové řádění vandala odnesla dvě zaparkovaná auta.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT