VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fotbalový víkend na jihu Čech

České Budějovice - Tradičně přinášíme přehled fotbalových zápasů na jihu Čech na nejbližší víkend. Pokud není uvedeno jinak, úředně od 16 hodin.

5.10.2018
SDÍLEJ:

V nedávném derby hrálo táborsko s Dynamem 1:1 (vpravo Zbyněk Musiol v souboji s budějovickým Lukášem Havlem), v sobotu hraje Dynamo v Sokolově a v neděli Táborsko doma přivítá Prostějov).Foto: Deník /Jan Škrle

Sobota
Divize: Čížová - Klatovy (13:30), Soběslav - J. Hradec.

I. liga dorostu: Dynamo ČB - Pardubice (12 Složiště).

Krajský přebor: Osek - Čimelice, Rudolfov - Roudné, Protivín - Jankov, Želeč - Katovice, Dražice - Blatná.

I. A třída: Bavorovice - Větřní (10), Loko ČB - Trh. Sviny (10:15), Semice - Lhenice (12:30), Čt. Dvory - Dačice (10:15), N. Včelnice - Milevsko B (12:30), Veselí - Planá//L., Týn - M. Tábor, Ševětín - Bernartice.

I. B třída: Hrdějovice - Dříteň (10), Sedlec - H. Planá (10:15), D. Dvořiště - Velešín (12:30), Netolice - Loučovice (13:30), Boršov - Frymburk, Stachy - Volyně (15), Bělčice - Dražejov, Sousedovice - Vl. Březí, Cehnice - Strunkovice (14), Chelčice - Sedlice, Sepekov - Hradiště (10), Ml. Vožice - Božetice (10:15), Větrovy - Kovářov (12:30), Dolní Bukovsko - Mirovice, Kluky - Řepeč/Opařany, Č. Velenice - Lomnice, K. Řečice - Studená.

Liga ml. žáci: Táborsko - T. Praha (10 na Svépomoci).


KP dorostu: Prachatice - Milevsko (10), Č. Krumlov - Čt. Dvory/Rudolfov (10), Hradiště /Písek B - Blatná/Bělčice (10 Hradiště), SKP ČB - Slavia ČB/Borovany (10), Vodňany/Dříteň - Vimperk (13:30 Vodňany).

I. A dorostu: Suchdol/H. Stropnice - Hrdějovice (10 H. Stropnice), Mladé - Kaplice /V. Brod (10), K. Újezd/Velešín - Hluboká (10 K. Újezd), Protivín - Bělčice B/Blatná B (10), Mirotice - Vitějovice /Netolice (10), Vacov - Poříčí/S. Hoštice (10), Veselí - Kunžak/ Studená (10).

KP žáci: Vimperk - Prachatice (10 Záblatí).

I. A žáci: Soběslav - Lomnice/Ševětín (10), Vodňany - Strakonice B (10).

ČL ženy: Mokré - Zlíchov (10:30).

Divize ženy: Borovany - Sez. Ústí (10:30), Blatná - J. Hradec (13).

Neděle
II. liga: Táborsko - Prostějov (Kvapil.).

Liga junioři: Dynamo ČB - Ml. Boleslav (11 Složiště).

Krajský přebor: J. Třeboň - Olešník (10:30), Milevsko - Č. Krumlov, Hluboká - Lom u Tábora.

I. A třída: Prachatice - Planá (10), N. Ves - Slavia ČB (10:15), Vimperk - Strakonice (12:30 Čkyně), Lažiště - Vodňany (14), Lišov - S. Ústí, Chýnov - Nemanice.

I. B třída: Roudné B - Kaplice, K. Újezd - Zl. Koruna, Prachatice B - Osek B (14 Zá-blatí), Vacov - Čkyně, Chyšky - Putim (15), Kr. Lhota - Chotoviny, Třeboň B - N. Bystřice (14:30 Břilice), D. Voda - Třebětice, Suchdol - Olešnice, Mladé - Ledenice.

II. liga dorostu: Písek - Dynamo ČB B (10).

Liga žáci: Dynamo ČB - Liberec (13 Složiště).

Divize žáci: Táborsko - Aritma Praha (10 na Svépomoci).

Liga ml. žáci: SKP ČB - Dynamo ČB (9).

KP dorostu: Loko ČB - Lomnice/ Ševětín (10).

I. A dorostu: Zliv - Jankov (10), Větřní/ Loučovice - D. Voda B/Třeboň B (10 Loučovice), Vl. Březí - Osek (10:30), Volyně/ Češtice - Čkyně/Š. Hoštice (13 Volyně), Dačice/ St. Hobzí - Sepekov/Milevsko B (10 Dačice), Chotoviny/Ml. Vožice - J. Hradec (10 Chotoviny), S. Ústí - Jistebnice (10), Větrovy - Soběslav (10).

KP žáci: Blatná - Loko ČB (9:30), Roudné - J. Hradec (9:30), Strakonice - Kaplice (10 na ČZ), Třeboň/D. Voda - Hradiště/Písek B (10 Břilice), Milevsko - Meteor Tábor/Větrovy (12:30), Čt. Dvory - Č. Krumlov (13).

I. A žáci: Ml. Vožice/R. Hory - Veselí (10 Ml. Vožice), Suchdol/H. Stropnice - Rudolfov (10 H. Stropnice), Slavia ČB - Trh. Sviny (13:30), Protivín/Záhoří - Volyně/Vl. Březí (10 Protivín), Netolice - Vacov (10), Týn - Hradiště B (10).

KP přípravky: v S. Ústí (9:30 Soukeník, Písek, Třeboň, Táborsko), v Č. Budějovicích (13 na SKP, J.Hradec, Milevsko, Dynamo, SKP ČB B), v S. Vrbném (14, Strakonice, Loko ČB), ve Vimperku (14:00, SKP ČB A, Prachatice, M. Tábor, Vimperk).
Divize ženy: Třeboň - Hradiště.

SOUĚŽE OFS ČB


Sobota
Přebor: H. Stropnice - Neplachov, Srubec - Žabovřesky, Borovany - Úsilné, Zliv - Rudolfov B, Římov - Loko B.


III. třída: Včelná - Chrášťany, K.Újezd B - Č. Dub, Dívčice - N.Hrady (Dubenec), Borek - Týn B, Mladé B - Lišov B.


IV. třída: Ševětín B - Čt. Dvory B (12:30), Koloděje - N. Hodějovice (15), Kamenná - Boršov B.

Neděle
Přebor: Olešník B - Hluboká B (15 Temelín), T. Sviny B - Jankov B (15 Slavče).


III. třída: Hrdějovice B - Vrábče, Mokré - Lipí.


IV. třída: Borovany B - Zborov (10:15), Černý Dub B - Sedlec B.

Autor: Bohumil Ortman

5.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 14 000 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy učitel/ka MŠ. Požadované vzdělání: bakalářské. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (reditel@zsluznice.cz), Odpovídající kvalifikace v oboru; profesionální přístup k dětem a rodičům dětí; hra na hudební nástroj;, znalost AJ; logopedický asistent - výhodou.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola lužnice, 379 01 Třeboň. Informace: Iva Filsaková, +420 775 243 340. Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 25 000 Kč Skladníci, obsluha manipulačních vozíků skladníci. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: ŽIVOTOPISY zasílat e-mailem: blazkova@kfgroup.cz, nebo si telefonicky domluvit schůzku., Místo výkonu práce Děbolín, areál CHIPS. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení; pracovní doba od 7.00 hod. do 16.00 hod., Požadujeme: ŘP sk. B; znalost práce na PC; praxe s řízením vysokozdvižných vozíků; fyzická zdatnost; manuální zručnost; pečlivost, spolehlivost; časová flexibilita.. Pracoviště: Kf group s.r.o. - 004, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Růžena Blažková, +420 722 797 979. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 21 000 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) kuchaři. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní doba: ranní směna 5:30 - 14 hodin; odpolední směna 10 - 18:30 (max. 5 x do měsíce); víkend (SO + NE) ranní směna - max. 2 x do měsíce; praxe vítána; klasická česká kuchyně, strava určená především pro klienty Domova seniorů (obvyklé diety)., Možnost čerpání fondu FKSP (4 000 Kč), cena oběda 10 Kč, 5 týdnů dovolené.. Pracoviště: Centrum sociálních služeb jindřichův hradec - domov seniorů třeboň, Daskabát, č.p. 306, 379 01 Třeboň. Informace: Lenka Krakowitzerová, +420 602 879 448. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 12 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních recepční. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Noční provoz, úvazek: . Mzda min. 12000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: POUZE PRO OZP, KONTAKT TELEFONICKY NEBO E-MAILEM (josef.sencik@bartonapartner.cz), noční směny 19:00 - 7:00 hod; základy práce na PC. Pracoviště: Bartoň a partner s.r.o. - 001, Jarošovská, č.p. 252, 377 01 Jindřichův Hradec 1. Informace: Josef Senčík, +420 733 120 506.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Jihostroj hrál v úterý na domácí půdě s  Aero Odolena Voda 3:1.
22

Jihostroj první zápas vyhrál

Sokol Radomyšl - HC Vimperk 2:5.
58

Vimperští hokejisté dál vládnou kraji

Hradec porazit a dostat se do čela, má jasno Havelka

České Budějovice – České fotbalisty do dvaceti let k zápasu evropské soutěže Elite Tournament s Anglií v Č. Budějovicích na stadion Dynama na Střeleckém ostrově přivedl jako kapitán dvacetiletý sparťan Filip Havelka, jenž je od letošního léta na hostování právě v českobudějovickém Dynamu.

-

Motor se zaskvěl, vyloupil Lapač a veze ze Vsetína hodně cenné tři body

Vsetín – Hokejisté ČEZ Motoru uzavřeli úvodní čtvrtinu základní části první Chance ligy vítězstvím na horkém vsetínském ledě po tuhém boji 3:2 a potvrdili roli lídra tabulky.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
2. FC Viktoria Plzeň 11 9 0 2 16:9 27
3. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
4. FC Baník Ostrava 11 7 2 2 18:8 23
5. FC Fastav Zlín 11 6 2 3 17:9 20
6. FK Jablonec 11 6 1 4 18:11 19
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 11 4 3 4 11:12 15
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 11 4 2 5 18:22 14
11. MFK Karviná 11 3 1 7 14:21 10
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT