Sobota
Divize: Čížová - Klatovy (13:30), Soběslav - J. Hradec.

I. liga dorostu: Dynamo ČB - Pardubice (12 Složiště).

Krajský přebor: Osek - Čimelice, Rudolfov - Roudné, Protivín - Jankov, Želeč - Katovice, Dražice - Blatná.

I. A třída: Bavorovice - Větřní (10), Loko ČB - Trh. Sviny (10:15), Semice - Lhenice (12:30), Čt. Dvory - Dačice (10:15), N. Včelnice - Milevsko B (12:30), Veselí - Planá//L., Týn - M. Tábor, Ševětín - Bernartice.

I. B třída: Hrdějovice - Dříteň (10), Sedlec - H. Planá (10:15), D. Dvořiště - Velešín (12:30), Netolice - Loučovice (13:30), Boršov - Frymburk, Stachy - Volyně (15), Bělčice - Dražejov, Sousedovice - Vl. Březí, Cehnice - Strunkovice (14), Chelčice - Sedlice, Sepekov - Hradiště (10), Ml. Vožice - Božetice (10:15), Větrovy - Kovářov (12:30), Dolní Bukovsko - Mirovice, Kluky - Řepeč/Opařany, Č. Velenice - Lomnice, K. Řečice - Studená.

Liga ml. žáci: Táborsko - T. Praha (10 na Svépomoci).


KP dorostu: Prachatice - Milevsko (10), Č. Krumlov - Čt. Dvory/Rudolfov (10), Hradiště /Písek B - Blatná/Bělčice (10 Hradiště), SKP ČB - Slavia ČB/Borovany (10), Vodňany/Dříteň - Vimperk (13:30 Vodňany).

I. A dorostu: Suchdol/H. Stropnice - Hrdějovice (10 H. Stropnice), Mladé - Kaplice /V. Brod (10), K. Újezd/Velešín - Hluboká (10 K. Újezd), Protivín - Bělčice B/Blatná B (10), Mirotice - Vitějovice /Netolice (10), Vacov - Poříčí/S. Hoštice (10), Veselí - Kunžak/ Studená (10).

KP žáci: Vimperk - Prachatice (10 Záblatí).

I. A žáci: Soběslav - Lomnice/Ševětín (10), Vodňany - Strakonice B (10).

ČL ženy: Mokré - Zlíchov (10:30).

Divize ženy: Borovany - Sez. Ústí (10:30), Blatná - J. Hradec (13).

Neděle
II. liga: Táborsko - Prostějov (Kvapil.).

Liga junioři: Dynamo ČB - Ml. Boleslav (11 Složiště).

Krajský přebor: J. Třeboň - Olešník (10:30), Milevsko - Č. Krumlov, Hluboká - Lom u Tábora.

I. A třída: Prachatice - Planá (10), N. Ves - Slavia ČB (10:15), Vimperk - Strakonice (12:30 Čkyně), Lažiště - Vodňany (14), Lišov - S. Ústí, Chýnov - Nemanice.

I. B třída: Roudné B - Kaplice, K. Újezd - Zl. Koruna, Prachatice B - Osek B (14 Zá-blatí), Vacov - Čkyně, Chyšky - Putim (15), Kr. Lhota - Chotoviny, Třeboň B - N. Bystřice (14:30 Břilice), D. Voda - Třebětice, Suchdol - Olešnice, Mladé - Ledenice.

II. liga dorostu: Písek - Dynamo ČB B (10).

Liga žáci: Dynamo ČB - Liberec (13 Složiště).

Divize žáci: Táborsko - Aritma Praha (10 na Svépomoci).

Liga ml. žáci: SKP ČB - Dynamo ČB (9).

KP dorostu: Loko ČB - Lomnice/ Ševětín (10).

I. A dorostu: Zliv - Jankov (10), Větřní/ Loučovice - D. Voda B/Třeboň B (10 Loučovice), Vl. Březí - Osek (10:30), Volyně/ Češtice - Čkyně/Š. Hoštice (13 Volyně), Dačice/ St. Hobzí - Sepekov/Milevsko B (10 Dačice), Chotoviny/Ml. Vožice - J. Hradec (10 Chotoviny), S. Ústí - Jistebnice (10), Větrovy - Soběslav (10).

KP žáci: Blatná - Loko ČB (9:30), Roudné - J. Hradec (9:30), Strakonice - Kaplice (10 na ČZ), Třeboň/D. Voda - Hradiště/Písek B (10 Břilice), Milevsko - Meteor Tábor/Větrovy (12:30), Čt. Dvory - Č. Krumlov (13).

I. A žáci: Ml. Vožice/R. Hory - Veselí (10 Ml. Vožice), Suchdol/H. Stropnice - Rudolfov (10 H. Stropnice), Slavia ČB - Trh. Sviny (13:30), Protivín/Záhoří - Volyně/Vl. Březí (10 Protivín), Netolice - Vacov (10), Týn - Hradiště B (10).

KP přípravky: v S. Ústí (9:30 Soukeník, Písek, Třeboň, Táborsko), v Č. Budějovicích (13 na SKP, J.Hradec, Milevsko, Dynamo, SKP ČB B), v S. Vrbném (14, Strakonice, Loko ČB), ve Vimperku (14:00, SKP ČB A, Prachatice, M. Tábor, Vimperk).
Divize ženy: Třeboň - Hradiště.

SOUĚŽE OFS ČB


Sobota
Přebor: H. Stropnice - Neplachov, Srubec - Žabovřesky, Borovany - Úsilné, Zliv - Rudolfov B, Římov - Loko B.


III. třída: Včelná - Chrášťany, K.Újezd B - Č. Dub, Dívčice - N.Hrady (Dubenec), Borek - Týn B, Mladé B - Lišov B.


IV. třída: Ševětín B - Čt. Dvory B (12:30), Koloděje - N. Hodějovice (15), Kamenná - Boršov B.

Neděle
Přebor: Olešník B - Hluboká B (15 Temelín), T. Sviny B - Jankov B (15 Slavče).


III. třída: Hrdějovice B - Vrábče, Mokré - Lipí.


IV. třída: Borovany B - Zborov (10:15), Černý Dub B - Sedlec B.