Okresní přebor Jindřichohradecka v kopané.

Č. RUDOLEC – JAROŠOV 1:0 (0:0)

V důležitém souboji o druhé místo v tabulce, a tím i zvýšení nadějí na případný postup, se v první půli hrála naprosto vyrovnaná partie. Po obrátce se však k soupeřově brance stále častěji tlačili domácí a jejich převaha vyústila v rozhodující moment utkání. V 70. minutě totiž Jahoda obešel hned tři protihráče a povedenou akci s přehledem zakončil.

Branka: 70. Jahoda.
Rozhodčí: Nikodým.
ŽK: 2:1.
Diváci: 90. (mě)

ČÍMĚŘ – STRÁŽ 5:1 (2:0)

Počáteční oboustranně opatrný fotbal zlomila penalta, která následovala po zákroku Kozla na pronikajícího Mihulu. Hostující hráč musel pod sprchy a Kodada ze značky pokutového kopu otevřel své střelecké galapředstavení. Do poločasu přidal druhý zásah a nepřibrzdila jej ani branka Stráže, která vzešla po čtvrthodinové převaze hostujícího týmu. V té době se několikrát vyznamenal číměřský gólman Rešl. Pak však opět úřadoval domácí kanonýr, jehož účet se zastavil na čtyřech gólech!

Branky: Kodada 4, Netrval – Šašek.
Rozhodčí: Szücs.
ŽK: 2:0.
ČK: 0:1 (Kozel).
Diváci: 80. (gr)

DEŠTNÁ – SUCHDOL B 0:0

Ve vyrovnaném prvním poločase měl domácí tým největší šanci ve 22. minutě, kdy Suchdolští zahráli ve vápně rukou, ale Vladimír Kučera nařízený pokutový kop neproměnil. Lídr tabulky se dostal k ohrožení svatyně Deštné až v závěru poločasu, kdy nastřelil tyč. Po přestávce převzali aktivitu domácí, ale jejich střely neměly patřičnou přesnost.

Rozhodčí: Janák.
ŽK: 1:1.
Diváci: 50. (kuč)

Č. VELENICE – KUNŽAK B 7:0 (5:0)

Za třicet minut vsítili domácí tři nádherné branky, čímž jasně určili ráz střetnutí. První se trefil po krásném pasu Mezery Malaník, poté zužitkoval Kamišovu nezištnou přihrávku Hronek a následoval Kopeckého slalom přes polovinu hřiště, kdy obešel vše, co mu stálo v cestě. Hosté se dostali pouze do jediné možnosti, tu ovšem veterán Rigo neproměnil. Lokomotiva hrála nadále s chutí a před odchodem do kabin ještě dvakrát skórovala. Ve druhé části již fotbal upadl a za zmínku stojí už pouze sedmý gól Srpka, který se pěkně trefil ze dvaceti metrů.

Branky: Pavel Hronek 3, J. Malaník 2, Kopecký, Srpek.
Rozhodčí: Filo.
ŽK: 2:3.
Diváci: 40. (kli)

HALÁMKY – HRANICE 3:1 (0:0)

V prvním jarním duelu na domácím hřišti nezačaly Halámky dobře, a tak v úvodu měli hosté územní převahu. Až po obrátce se výrazněji ke slovu dostalo domácí mužstvo a svůj tlak vyjádřilo také střelecky prostřednictvím kanonýra Ladislava Slavíka. Hranice sice v 67. minutě snížily, ale poslední slovo měl o dvě minuty později Trsek.

Branky: L. Slavík,M. Slavík, Trsek.
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 2:1.
ČK: 0:1 (75. Sobotka). Diváci: 80. (saz)

ST. HLÍNA – STAŇKOV 1:1 (0:0)

V prvním dějství se hrál fotbal plný nepřesností, který nemohl oko diváka potěšit. Úvod druhého poločasu vyšel Staňkovu. Matuška ve 47. minutě pronikl po křídle a otevřel skóre. Domácí však stačili rychle vyrovnat a od té doby se hra přelévala ze strany na stranu. Došlo ovšem i na velmi nepříjemný okamžik, kdy Mutina atakoval domácího gólmana Rychlého, který při střetu utrpěl zlomeninu ruky.

„Podle našeho názoru šlo o zbytečný zákrok, neboť brankář Pavel Rychlý měl míč již pod kontrolou. Jsme z toho všichni hodně špatní, radši bychom prohráli 0:10 než tohle,“ konstatoval prezident FK Stará Hlína Jan Hrubý.

Branky: Kolík – Matuška.
Rozhodčí: Jann.
ŽK: 1:4.
Diváci: 100. (hru, ger)

HORNÍ PĚNA – ST. MĚSTO 2:1 (0:1)

Jak bývá při vzájemných střetnutích obou rivalů zvykem, i tentokrát se hrál bojovný fotbal. Hosté šli do vedení, ale Horní Pěna brzy po změně stran srovnala a získala územní převahu. Rozhodující moment zápasu přinesla 75. minuta. V šestnáctce byl faulovaný domácí Horal a tradiční exekutor penalt Beran se opět nemýlil, čímž domácím zajistil velice důležité tři body.

Branky: Bicenc, Martin Beran (11) – Novák.
Rozhodčí: Nejezchleb.