Okresní přebor v kopané: Lídr z Kunžaku potvrdil povinné vítězství nad poslední Starou Hlínou až dvěma slepenými góly v závěru.

Po předchozím úspěchu v Hranicích nyní nejtěsnějším poměrem zdolaly doma béčko Suchdola. Remízový duel Stráže s Českým Rudolcem končil ve vypjaté atmosféře a hosté jej dohráli pouze o devíti.

KLIKOV – HRANICE 4:1 (3:1)

Na počátku aktivnější hosté se dostali do vedení, ale pak už začala úřadovat dvojice Šerý – Vonka ml. První z nich třikrát unikl po pravém křídle a mladý Vonka jeho přesné centry dokázal vždy uklidit za záda hranického gólmana. Po změně stran ubylo fotbalu, na řadu přišly osobní souboje, přičemž na jeden takový doplatil hostující Herzog, který musel být převezen do nemocnice. Pak sice Vonka odmítl z penalty svůj čtvrtý zásah, ale Klikov se nakonec stejně ještě jednou prosadil.

Branky: Vonka ml. 3, P. Krejčí – J. Macho.
Rozhodčí: Bouchal.
ŽK: 2:5.
ČK: 0:1.
Diváci: 130. (koc)

KUNŽAK – ST. HLÍNA 3:0 (1:0)

Lídr se ujal vedení už v 6. minutě a vypadalo to na snadný zápas. Jenže Kunžak řadu dalších šancí zahodil a o svém povinném vítězství rozhodl až slepenými góly v 81. a 82. minutě. Domácí tentokrát nepodali očekávaný výkon, když se proti dobře bránícím hostům jen těžko prosazovali.

Branky: Šolín 2, Hudziec.
Rozhodčí: Janíček.
ŽK: 1:1.
Diváci: 40. (han)

STRÁŽ – Č. RUDOLEC 1:1 (0:0)

Domácí se museli vyrovnat s absencí obou gólmanů Nouzy a Bicence. Zdatně je nahradil Miroslav Přílepek, neboť inkasoval pouze jediný gól po střele Kryzana ze střední vzdálenosti. Rudolec držel vedení až do 73. minuty, kdy skóroval po přihrávce Šaška kanonýr Vostrý. V dalším průběhu byli během jediné minuty vyloučeni dva hostující hráči, ale Stráž ve vypjaté atmosféře na hřišti i v hledišti nedokázala přesilovou hru využít.

Branky: 73. Vostrý – 10. L. Kryzan.
Rozhodčí: Chlaň.
ŽK: 1:4.
ČK: 0:2 (81. Zamazal, 82. Med).
Diváci: 100. (šic)

DEŠTNÁ – JAROŠOV 0:0

Deštná těžko lepila sestavu, protože jí chyběla hned pětice hráčů. V první půli měl více ze hry Jarošov, po změně stran zase domácí, ale do černého se nikdo trefit nedokázal. Výsledek odpovídá postavení obou soupeřů v tabulce, ale ani jednomu týmu dělba bodů moc nevyhovuje.

Rozhodčí: Janák.
ŽK: 1:2.
Diváci: 100. (kuč)

ČÍMĚŘ – H. PĚNA 2:1 (1:0)

V místním derby předváděla obě mužstva pohledný fotbal. Aktivnější domácí si postupně vypracovali dvoubrankový náskok, ale pak polevili a soupeři umožnili snížit. Těsný náskok ovšem Číměř nakonec uhlídala.

Branky: Mol, Netrval – Blížil.
Rozhodčí: Švec.
ŽK: 3:4.
Diváci: 80. (gr)

STUDENÁ – ST. MĚSTO 1:1 (1:0)

Počáteční aktivita přinesla domácím fotbalistům zasloužené vedení, byť to bylo ze značky pokutového kopu. Hosté se však postupně osmělili a ve zbytku vyrovnaného duelu měli přece jen více brankových příležitostí. Jednu z nich dokázali přesně zakončit, další tři jim však zmařil studenský gólman Duchoň.

Branky: Švanda (11) – Zelenko.
Rozhodčí: Janeček.
ŽK: 4:3.
ČK: 1:0 (Dvořák).
Diváci: 100. (maň)

HALÁMKY – SUCHDOL B 1:0 (0:0)

Halámky se dočkaly premiérové podzimní výhry na domácím trávníku. Po vyrovnané první půli se domácí prosadili už ve 48. minutě gólem Peloucha po rohovém kopu. Ve slušném a bojovném derby pak měli hostitelé ještě několik slibných možností, které už ovšem neproměnili.

Branka: 48. Pelouch.
Rozhodčí: Nejezchleb.
Bez karet.
Diváci: 70 (saz)

PROGRAM 11. KOLA:
Jarošov – Kunžak, Český Rudolec – Deštná, Staré Město – Halámky, Horní Pěna – Studená, Stará Hlína – Číměř (vše so 15.30), Hranice – Stráž, Suchdol B – Klikov (oba ne 15.30).