PÍSEK B – TŘEBOŇ 2:0 (1:0)
Marcel Tomášek, trenér Jiskry Třeboň (5. místo): „Herně to byl poměrně vyrovnaný zápas. Oba celky si během úvodního dějství vypravovaly zhruba tři nadějné možnosti. Zatímco domácí jednu z nich využili a ujali se vedení, našim hráčům Maxovi, Fraňkovi ani Rossmannovi radost ze vstřeleného gólu dopřána nebyla. Po přestávce jsme ve snaze nepříznivý vývoj změnit zvýšili aktivitu, Písek však soustředěně bránil a vyrážel do rychlých protiútoků. Po jednom z nich také zaznamenal druhou trefu. Na naší straně nadějně střílel Kamil Benhák a dvakrát ohrozil branku soupeře po úniku Rossmann, ale kýžený efekt to nepřineslo. Zkušený písecký celek prokázal lepší efektivitu. V neděli před polednem v Ledenicích přivítáme Hlubokou, která svou aktuální formu potvrdila vítězstvím nad suverénními Dražicemi, takže uvidíme, zda fazonu udrží i u nás. My se samozřejmě budeme snažit doma naplno bodovat."

JISKRA TŘEBOŇ
Skála – Cahyna, Šafránek, Wolf (46. Kido), K. Benhák – Rossmann, Havlík, Franěk (78. Diviš), Maxa – Gulaš, F. Benhák (72. Holý). Trenér: Marcel Tomášek.

DAČICE – LAŽIŠTĚ 3:2 (1:1)
Petr Musil, člen výboru Centropenu Dačice (11.): „Atmosféra se dala krájet už před tímto duelem, neboť si všichni byli dobře vědomi, že půjde o pomyslných šest bodů. My se navíc museli obejít bez zraněného útočníka Tomana, což je pro nás citelná ztráta. Začali jsme však výborně a hned ve 2. minutě udeřil Štolba, jenž vystihl rozehrávku soupeře a sólo zakončil vedoucím gólem. Hosté, na nichž byla nervozita také znát, však zanedlouho vyrovnali a navíc spálili ještě jednu poměrně velkou šanci. Dvě minuty po obrátce se znovu předvedl Štolba, jenž byl nejlepším mužem na hřišti, když od poloviny přešel přes dva protihráče a obstřelil brankáře. O náskok jsme přišli v 66. minutě, kdy protivník po fatálním kiksu obrany podruhé vyrovnal. Za další tři minuty však Krtek vynikajícím způsobem zahrál trestný kop po ose hřiště, který šikovně tečoval Štolba. Stav 3:2 už vydržel až do konce i proto, že naše defenziva se vyvarovala větších chyb a po dlouhé době se na nás také usmálo i tolik potřebné štěstí. Tyhle tři body jsou mimořádně důležité, ale rádi bychom k nim přidali i další, byť to v příštím zápase v Prachaticích bude těžké. Na Šumavě se nám totiž moc nedaří, takže uvidíme."

CENTROPEN DAČICE
T. Ferdan – Beníček (83. Havlík), Habr, M. Ferdan, Grün – Šimánek (75. Vacuška), Brandl, Krtek, Jindra – Štolba, Florian (60. Lovětínský). Trenér: Zdeněk Derganz.