Po 2. kole Rumového poháru je bez porážky už jen K. Řečice.

Ti dokázali po gólové přestřelce udolat jindřichohradecký Slovan, i když je nutné dodat, že favorizovaný tým postavil do utkání dorostenecký celek doplněný prakticky pouze o čtyři hráče áčka.

Soběslav – Nová Včelnice 2:1 (0:1) – Každý ze soupeřů dominoval jinému úseku zápasu, ale z celkového pohledu šlo o vyrovnaný souboj. Ve druhém poločase však Nová Včelnice neproměnila několik nadějných šancí a naopak nedokázala pokrýt dvě standardní situace soupeře, přičemž po té druhé minutu před koncem inkasovala rozhodující gól.

Branky: Kolba, Petrů – Waník.
N. Včelnice: Prokýšek – Říha, Bednář, Waník, Strachota, Lukš, Pivko, Mareš, Blažek, Vajda, Baláž, T. Cypra, L. Cypra.

Kamenice – Chlum 5:2 (2:1) – Chřipkou zdecimovaná Jiskra musela sáhnout do béčka a dorostu, takže i proto kamenický Slovan s přehledem zvítězil. Chlumu se sice dvakrát podařilo dotáhnout na rozdíl jediné branky, ovšem po čtvrtém zásahu do své sítě musel hrát vabank a dostal ještě jeden gól.

Branky Chlumu: Hájek, Řepa.
Chlum: Valeš – Řepa, Váňa, R. Novák, R. Maxa, Lexa, J. Flaška, Hájek, Matoušek, K. Flaška, Smetana, Křižan.

Slovan J. Hradec – Kardašova Řečice 3:5 (2:3) – O osudu herně vyrovnaného střetnutí rozhodly především individuální chyby v defenzivě kombinované sestavy Slovanu a střelecká potence řečického Pražáka, jenž se do sítě bývalých spoluhráčů trefil hned třikrát.

Branky: Eichler, Beneš, Císař – Pražák 3, Kovář, Mach.
J. Hradec: Drábik – T. Šenkýř, Císař, Blažek, M. Havlík, T. Havlík, I. Moudrý, Eichler, Beneš, Völfel, Roštek, Štěpnička, Nápravník, Fučík, Míka, Smrž, Král.

K. Řečice: Vyhlídka – Mikšátko, M. Nový, M. Kalina, Vaněk, Sedláček, Mach, Kovář, Z. Nový, Houska, Pražák, V. Jánošík, Vosecký, Fibich.
Program 3. kola – sobota 14. února: Chlum – Soběslav (10), J. Hradec – N. Včelnice (12), K. Řečice – Kamenice (14).